Treść opublikowana przez Maniu.
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Lakiernk nie mógł dopasować przedliftowej listewki do poliftowej nakładki i tak zostało, ale będę to poprawiał, tak samo jak wydech...zależy jak z kasą będzie to wpadnie przelot na dwóch przelotowych tłumikach.
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Dokładka wpadnie pewnie na przyszły sezon Kilka aktualnych fotek, niestety słabej jakości.
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
Coś tam się modzi, niech kolega wstawi nowe foty
-
Ile pali oleju wasze v6:)
U mnie na 40km musiałem dolewać 4-5 setek ale spod głowicy i michy ciekło, aktualnie głowice są robione, dam znać jaka będzie sytuacja po remoncie
-
[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Fura Koło elegancko pasuje, marzy mi się takie na zimę
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Dzięki Może jej jeszcze nie pocięli? Na razie jest xenon na hidach, w planach bix, ale na ten sezon wystarczy wydatków
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Coś się dzieje...
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
U mnie jest seria bez katów i z dziurawymi plecionkami, warczy to jak stary traktor... Chciałem kupić plecionki, 7m kwasówy i tylko z tego wyrezać przelot, tylko czy bez żadnej puchy nie będzie za głośno? Podeślij link do filmu bo przeleciałem na szybko cały temat i nie znalazłem
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Piękne auto, świetnie się prezentuje...gratuluję kolego! Jak masz dokładnie zrobiony wydech? Też powoli myślę o przelocie... Co do quattro, jeszcze na śniegu nie jeździłem, ale już ośki nie chcę
-
Spawany stelaż deski rozdzielczej
U mnie w przedlifcie to samo, aż się przestraszyłem, że kupiłem przerobionego anglika...ale później sprawdziłem VIN i wszystko jest ok. W autku po pierwszym lifcie jakoś bardziej miałem te spawy ogarnięte, tak musieli spawać kiedyś...
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
To jeszcze mi napisz jaki najlepiej cleaner użyć pod Colli476
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jeżeli lakier jest świeżo położony i wypolerowany, to po umyciu auta muszę czegoś użyć przed nałożeniem wosku, np. cleaner czy jest to zbędne?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Auto świeżo po malowaniu, czym najlepiej zabezpieczyć lakier na zimę? (tak do 100zł)
-
Zdjęcia zamontowanej instalacji
U mnie to trochę chaotycznie wygląda
-
1.8 i automat. Mało mocy?
AAH robi robotę, niedawno się przesiadłem na 2.8 ale w b5 z Q Wracając do tematu, auto tylko z miejsca nie ma kopa czy ogólnie zamula podczas przyspieszania?
-
1.8 i automat. Mało mocy?
Nie wiem jak to ma się do automatu, ale miałem ADRa i na 225/R18 dawał radę
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Zaślepka już dawno kupiona
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Faktycznie, przecież miał być dżerman stajl z tą maską Kolor mi się bardzo podobał na poprzedniej b5, zwłaszcza w pełnym słońcu. Dlatego docelowo ma być v2 tamtego projektu Na zewnątrz lz5k + black piano (grill, kratki w zderzaku, plastiki między drzwiami) i biała perła na CCCO, taki jest plan Jest mała obsuwa z terminem, auto stało ponad tydzień bez iskry, dopiero po kilkudniowych poszukiwaniach kumatego elektryka udało się je uruchomić i niebawem odstawiam je do malowania. Jakby ktoś miał prawą zaślepkę sprysku w zderzaku do przedlifta to pw. _________________________________________________________________________ Czekam na telefon od lakiernika i ruszamy pełną parą z robotą W międzyczasie założyłem alu, wpadły prawie nowe oponki Vredestein na przód. Mały up, dokładki na gładko. Całość już się maluje, tak w sumie to zostały jeszcze zderzaki i kilka małych drobiazgów. No i uszczelki pod głowicami będą wymieniane, przy okazji rozrząd.
-
Modyfikacja lamp i halogenow- swiateczna choinka czy pomyslowy mod ?
Też miałem w poprzedniej Audi takie połączenie i jak dla mnie fajnie się komponowało. W nowym projekcie też to uwzględnię
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.pkt.pl/rutkowski-lotariusz-naprawa-element%C3%B3w-plastikowych/1861193/5-1/ sąsiad moich rodziców,podobno dobry Dzięki, w poniedziałek zadzwonię i spytam ile skasuje za dospawanie dokładek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Macie jakiegoś speca od spawania plastiku w Bydgoszczy, który w miarę tanio i dobrze dospawa dokładki do zderzaka w b5? Auto stoi u lakiernika w Bdg i fajnie, jakby ktoś w miarę blisko to ogarnął.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam, wszystko na wysokim poziomie ze sporymi zniżkami.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zastanowiłbym się gdyby to był np. odrestaurowany golf I w dieslu chociażby poczciwy AFN zrobiony na jakieś 170-180 koni Takiego klasyka to i ja bym przygarnął Ale mi bardziej chodziło o porównanie między 3-ką, a 80-tką W końcu mogę odstawić swoją do malowania i małego remontu Dupowóz kupiony, kiedyś wpadną ori lampy, zrobi się kilka zaprawek i będzie latać 2.0 115KM, sekwencja ^^
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Aaaaaaaaa jak tak no to spoko Ja przesiadłem się na audi z golfa III 1.9tdi i do dziś czasami tęsknię za nim hehe... Wiesz tęsknić to jedno, ale pewnie byś się nie przesiadł teraz z CCCO w dodatku z V-ką na golfa w dieslu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chcesz kupić auto do 4000zł na czas odstawienia audi? Potem sprzedasz po odebraniu audi? Szykuję się na jakąś 80-tkę, to później brat będzie miał czym jeździć Ostatnio przejechał się b4 1.9TDI i już do golfa nie chce wsiadać