Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:
Przygoda z tą konkretną :a4fan: zaczęła się w styczniu 2012 roku.
Wcześniej jeździłem starą za(WY)służoną Audi 90 z pięknie brzmiącym silnikiem 5-cylindrowym 2.3 NG.

Dane:

Silnik: 2.6 ABC 150PS
Skrzynia : Manualna
Rok: 1995 :naughty:
Kolor: LZ5L



Wysposażenie seria:

- Klimatronik
- 2 x szyby elek.
- 2 x elek. lusterka + podgrzewane
- podgrzewane spryskiwacze
- dzielona kanapa tył
- 2x podgrzewane fotele
- quattro
- EDS
- ABS
- 2 x Airbag
- Regulacja kiery w dwóch płaszczyznach
- Wspomaganie
- halogeny

- kierownica 3 ramienna S4

- Pakiet S4 ( grill, progi, zderzak przód)

- Lampy tył II lift

- Lampy przód II-lift
- Gwint KW V1
- Felgi 17''
- Dekory w wersji drewno
- Klamki w kolorze

Instalka LPG:

- Reduktor KME GOLD na ciśnieniu 1,13bar
- Wtryski Barracudy
- Komputer ESGI 2

Auto obecnie lata na oleju Motul 6100 10w40

Kilka Fotek jakoś parę miechów po zakupie :

 

20120620081340.jpg

20120620081415.jpg
 





Plany / realizacja : :lol1:

- Klapa bez znaczków (zostaje tylko OOOO) z usunięciem spoilera
- Zderzak tył II lift z pomalowana dokładką
- Spawanie i lakierowanie zderzaka przód
- Zaklepanie rantów przód

- malowanie wnętrz lamp przód by Gwerty
- malowanie grilla na czarno (OOOO srebne)
- grill polift done
- nowe końcówki wydechu
- zaprawki + polerka auta (detaling) :naughty:
- kratki II lift podświetlane
- Ogarnięcie do końca LPG
- Renowacja felg 17" OZ
- środek + zewnątrz LED
- Xenon HID 6000k -> 5000k
- Lampy tył II lift
- Car Audio sub + wzmacniacz :decayed: + wymiana na nowe głosniki z polifta
- Wkładka K&N filtra powietrza.
- Zaciski w kolor - czerwony
- Ogarnięcie LPG
- Dymione kierunkowskazy boczne
- zamek z pilota

- hamulce 312 Narazie nowe 288 Ferrodo + klocki Ferrodo Premier
- okleić dekory / ew. pomalować / hydrografika :wink:
- doprowadzić do ładu heble tył
- aktualnie wymienić tłumik końcowy bo brzęczy:decayed: Teraz jest lepiej
- Przeloty by AWG x3 - brak kata i środkowego :naughty:
- rozpórka dolna :thumbup1:


Sezon 2014

- dorezać jakieś halogeny
- podszybie II lift
- FIS
- Obszycie skórą kiery i mieszka
- gwint w dół
- podświetlane klamki wewnątrz - zobaczymy
- lampka polift -
- ściema szyb
- nowe fele -> 18"
- skóra full elektryka + grzanie
- Detaling
- lusterka z polifta
- grill S4
- ręczny w skórze
- Jakiś dystans
- Autumn Photo sesion :kawa:
- nowe znaczki quattro
- alu 16' na zimę
- heble tył 255mm ( linki ręcznego + tarcze ATE + klocki Ferrodo + zaciski by DEV)


Sezon 2015
- to co nie wyszło w 2014
- Progi S4 B5
- konsola 2din
- BIXenon A6 C7 by GWERTY
- podświetlane klamki na czerwono (wewnątrz)
- zderzak tył polift przedlift + zaspawana dokładka
- żarówki led cree w halogen.
- Hamulce 312mm przód
- dystans przód + tył
- słupki polift (połysk)
- lampka wnętrza a'la Ambiente (W8)
- obszycie kierownicy
- naprawa wydechu, spasowanie ze zderzakiem

 

Sezon 2016

Sezon 2016
dystans 10mm + 13mm
- gwint FK G36
- gwint FK -> KW V1 po remoncie

- konsola lift 1DIN
- konsola lift 1DIN -> 2DIN + radio Kenwood
- modyfikacja wydechu +  jaki x-pipe
- rozpórka z A6 C5 góra
- zderzak tył S4 / lub dokładka PDC  szukam
- USA style lampy 
- nowy licznik FIS + ringi czarny mat wzór RS
- ramiona wycieraczek z Passata B5 FL
- kamera cofania w lampkę tył
- spryskiwacze lamp przód ori S4

- "duck tail" na tylną klape

- wymiana ślizgów na S4 przód

- panel navi w tunel środkowy

- Przycisk LPG pod przyciskiem ESP
- to co nie wyszło w 2015
 

 

Sezon 2017

- Poliuretany tylne zawieszenie 

- Stabilizatory S4 przód + tył ( 29mm pełne + 15mm tył)
- zderzak tył polift z pdc + spaw 

- końcowy wydech Ulter 

- grill RS4

- lusterko fotochrom - kupione

- nowa fela 18" - JR15  9,5J 

- nowe opony 215/40/18 Nexen N'fera SU1

- jeśli nie SWAP na 2.7bit to sprzedam auto 

- to co nie udało mi się wykonać w 2016.

dalej:

- B6 ? B8 ? C6 ? D2 ?

SEZON 2013 :naughty:

IMG_0729.jpg


IMG_0732.jpg

 

 

IMG_0726.jpg

Ściema lamp folią Oracal

IMG_0737.jpg

Czerwone V6

IMG_0922.jpg

IMG_0671.jpg

IMG_0686.jpg

 

Sezon 2014

Lorinsser 18" 8j et35 z oponami Nankang 215/40 :grin:

 

Sezon 2k14 początek


6195adbf52ceaccc.jpg

 

 

 


image.jpg

image.jpg

Jakiś halogen też się znalazł :naughty:
image.jpg

Wpadła skóra w full elektryce i podgrzewana :slina:

image.jpg

image.jpg

CZARNY ZNACZEK QUATTRO NA KLAPIE.
a4_1.jpg

a4_12.jpg


a4_13.jpg

W między czasie mały pomiar mocy :)

10557622_1505311313086020_89468798985523



Grill S4 (full s4 front) + ciemne szyby
Zdj_cie_10_06_2014_19_55_10.jpg





a4_114.jpg

Cupra na pokładzie:

yjanaqu6.jpg

10404287_748810938489782_464450216819942
 

 

image.jpg

image.jpg



image.jpg

Sezon 2015

 

BIXenon

Progi ORI S4

Dystanse przód + tył (obecnie przód ET29, tył ET27)

Gładki zderzak tył z zaspawaną dokładką

i kilka innych..

 

DSC_1309.jpg

 


DSC_1298.jpg

 



DSC_1283.jpg

DSC_1287.jpg

DSC_1304.jpg

DSC_1315.jpg

 

Sezon 2016

- FK G36 (61cm)
- Szerzej

- Duck Tail

- rozpórka A6 C5

cdn..

 

a47958070633194cd274cc4b15e356eb.jpg

 

 

 

Zdj_cie_26_03_2016_17_41_59.jpg

 

LowDaily 2016

B5_B.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez darek995

Opublikowano

a w jaki kolor walisz te felgi?

Opublikowano

Dobrze się zapowiada :thumbup1:

Opublikowano

Fajna sztunia :thumbup1: Wielki plus za przedni zderzak,choruje na niego strasznie :slina: za ile go wyrwałeś? Może być PW.:hi:

Opublikowano

no Dariusz jest dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

Niestety zderzak już był na aucie :naughty: gość nie wiedział co sprzedaje tylko jest pęknięty w kilku miejscach i będę go spawał. A ceny widziałem jakie chodzą jak bym miał kupić a bym nie miał to bym sie zastanowił:wink:

Felgi chciałbym by były w kolorze Hyper Silver ale zobaczymy jak to będzie w końcowej fazie bo farba już dobrana.

Mam nadzieje że uda mi sie to wszystko zrobić w tym roku a planowo mam byc gościem na 4 weselach !:shock3:

Opublikowano

Jest dobrze, a będzie lepiej! :wink: Tylko z tym w8 to mam nadzieję, że się przejęzyczyłeś? Z tyłu korbki jeszcze trzeba by usunąć, kratki z polifta, nad FIS`em pomyśleć (takie szczegóły, a cieszą papę jak się wsiada). Są grzane pupy, zderzak i kiera na +, lampy polift, gwint, no i KŁATRO, trochę kosmetyki i z góry :thumbup1:

Opublikowano

ładna sztuka, widzę że też zakupiłeś barracudy pod LPG, to tak jak ja:naughty:

Opublikowano

Ładne autko ale jedynie co mnie gryzie to te duże lampki na błotnikach przednich nie pasują jak dla mnie i ten spojler ale to moje zdanie plus za zderzak z S4

Opublikowano
Ładne autko ale jedynie co mnie gryzie to te duże lampki na błotnikach przednich nie pasują jak dla mnie i ten spojler ale to moje zdanie plus za zderzak z S4

w planach ma wpisane że spojlera nie będzie

Opublikowano

jakie osiągi po wymianie wtrysków?:kox:

Opublikowano
Ładne autko ale jedynie co mnie gryzie to te duże lampki na błotnikach przednich nie pasują jak dla mnie i ten spojler ale to moje zdanie plus za zderzak z S4

w planach ma wpisane że spojlera nie będzie

wiem widzę ale obecnie jest i mi się nie podoba hehe :polew::decayed:

Opublikowano

A co to za fura z tymi płomieniami na masce tam stoi? Też twoja? :decayed:

img20121129134821.jpg

Opublikowano
  • Autor
A co to za fura z tymi płomieniami na masce tam stoi? Też twoja? :decayed:

http://s12.postimg.org/g6vhz26x5/img20121129134821.jpg

Już tych dużych nie ma kierunków dam zdjęcie normalnych bo wymieniłem :decayed:spoilera nie będzie klapa czeka jeszcze, a co do barracud to też czekają na nowe wężyki i taki tam różne.

A to z tyłu to honda civic na części dawca silnika bo brat ma 1.3 16V a ta miała 1.5 16V v-tec. :decayed:

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

Norbert, FIS i kratki wyjdą w praniu to detale także narazie ich nie piszę :wink:

Opublikowano
A co to za fura z tymi płomieniami na masce tam stoi? Też twoja? :decayed:

http://s12.postimg.org/g6vhz26x5/img20121129134821.jpg

Już tych dużych nie ma kierunków dam zdjęcie normalnych bo wymieniłem :decayed:spoilera nie będzie klapa czeka jeszcze, a co do barracud to też czekają na nowe wężyki i taki tam różne.

A to z tyłu to honda civic na części dawca silnika bo brat ma 1.3 16V a ta miała 1.5 16V v-tec. :decayed:

no to fajnie :naughty: daj znać jak po wymianie wtrysków :wink:

Opublikowano

Ładna :good:

Opublikowano
  • Autor

img20130322125258.jpg

Jest kierunek żeby nie było że są te duże chromy :grin: powiem wam że aż mnie rwie by coś tam przymodzić, ale mam nadzieje że pogoda spuści z tonu bo za miesiąc mój lakiernik wyjeżdża i nie wiem czy zdarzę pospawać i podocierać zderzak przód i tył + dokładka :/

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 23:49 ----------

ile są niższe sprężyny od s4 od zwykłego 1be?

Opublikowano

s4 i 1be = -20mm:wink:

Opublikowano

te felgi nie pasują według mnie.:wink:

Opublikowano
  • Autor

A ktoś mi pisał że s4 b5 ma 1BV -30mm ??

A co do felg narazie są takie , jak już zrobię to co mam zrobić to będę myślał nad Felunkiem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.