Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

McCoob

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez McCoob

  1. McCoob odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    uwaga offtopic: Kudłaty odpisz na PW
  2. McCoob odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobra, Kudłaty poszło PW, czekam na odpowiedź.
  3. McCoob odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam Panowie, potrzebuję speca w okolicach Radomia który zmieni mi sprzęgło, turbinę i ustawi pompę w 1.9 TDI AHU... Z góry dzięki za odpowiedzi.
  4. McCoob odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm, dzięki wielkie za info
  5. McCoob odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam panowie, mam pytanie, znacie może jakiegoś dobrego lakiernika z przystępnymi cenami albo może któryś z klubowiczów ogarnia lakierowanie? Na wiosnę będę musiał zrobić parę rzeczy i szukam kogoś.
  6. McCoob odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka panowie jak ktoś by z was albo znajomych z Radomia potrzebował stalówek na zimę czy coś to mam, śmiało w Radomiu co weekend jestem to mogę podrzucić koła felgi stalówki kołpaki zimówki Audi VW 5x112 A4 Passat b5 Białobrzegi ? Tablica.pl
  7. McCoob odpowiedział(a) na nik102 temat w 1.9TDI
    Biały dym, biała maź pod korkiem oleju, na bagnecie i ogólnie w oleju, duże ciśnienie w ukł. chłodzenia, bąbelki przy przegazowaniu w zbiorniczku wyrównawczym... Są jeszcze jakieś objawy uszkodzonej uszczelki pod głowicą?
  8. McCoob odpowiedział(a) na nik102 temat w 1.9TDI
    Może gdzieś indziej ucieka a nie od razu głowicę zrzucasz, sprawdzałeś inne opcje?
  9. Ja aktualnie gram w God of War Wstąpienie, ostatnio też grałem w najnowsze Most Wanted. Jak ktoś byłby zaintersowany to mam Racedriver: Grid na sprzedanie na ps3.
  10. Tak zrobię, mam nadzieję, że pomoże.
  11. Tak, leję 0w40 Mobil1 specjalny do diesli z turbiną. Wężyki przelewowe mają tylko zniszczone te materiałowe oploty. Czyli muszę zdemontować ten cały czarny pierdolnik i namoczyć? A nie lepiej od razu to wymienić?
  12. Siemanko, prawie że od kupna samochodu mam problem z tym wyciekiem przez który cały silnik mam w oleju, chciałbym w końcu znaleźć rozwiązanie dla tego problemu i umyć silnik. Czym jest spowodowany ten wyciek? czy ta rurka, która idzie w dół silnika ma być luźno założona czy ma być zaciśnięta opaska jak na foto? BTW i tak ta opaska nic nie daje... Z tamtąd tylko olej ucieka bo uszczelkę pod pokrywę rozrządu zmieniałem ok. 30k km temu (Victor Rainz). Jest na to jakieś rozwiązanie? Samochód bierze ok. 0,5l oleju od wymiany do wymiany (10k km) a leję 0W40 więc myślę, że pół tego co muszę dolać ucieka przez to miejsce. Z góry dzięki za odpowiedzi. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  13. Może turbo już tak głośno świszczy.
  14. McCoob odpowiedział(a) na siara temat w 1.9TDI
    Różnicę odczujesz albo i nie, jeśli wtryski są zdrowe i zrobisz po ich wymianie korektę softu to będziesz miał ok. 125KM i zobaczysz, że było warto. Ja po wymianie samych wtrysków na .205 nie zauważyłem zbytnio różnicy, choć kPower pokazał ok. 106KM zamiast seryjnych 90.
  15. kolec05 chłopcze pogrążasz się
  16. Farelkę na miskę żeby się olej rzadszy zrobił To chyba twoje pierwsze auto co? Jak dla mnie Filtron to mocno średnia firma, zawsze filtry zamawiam sobie MANNa.
  17. Dobre klucze są konieczne przy jakiejkolwiek naprawie/rezaniu
  18. Jeżeli tam jest tak samo jak w AHU to da się to zrobić bez zrzucania turbiny. A jak masz już kolektor w rękach to wlewasz benzyny/rozpuszczalnika i podpalasz. Na początku będzie się długo paliło, jak zgaśnie, podlej znów beny i podpal. I powtarzaj tą czynność do czasu aż wlejesz benzynę a ona się szybko wypali. Potem bierzesz wiertarkę i kilka starych linek metalowych (takich od hamulca czy przerzutek rowerowych), strzępisz je, zakładasz na wiertarkę, linki w kolektor i odpalasz wiertarkę i masz czyściutki kolektor. Zobaczysz ile syfu tam było... No i zaślepienie EGR a najlepiej jego całkowite usunięcie obowiązkowe. Potem składasz na nowych uszczelkach, których łączny koszt nie powinien przekroczyć 20 zł i gitara.
  19. Właśnie ja czytałem o tych Master Sport na forum naszym i forum passata b5 i opinie są podzielone, jedni jeżdżą po 50-60k km a innym po tygodniu się tłukły...
  20. Dziś po raz kolejny zdjąłem koło i rozpiąłem tylny dolny i gałka lekko się obraca i jest luz jak szarpałem góra - dół, nie duży ale jest. No i wiem, że ten będzie do wymiany. Ogólnie teraz nie wiadomo co kupować, bo ile osób tyle opinii. Kolega mówił mi wczoraj (a w miarę ogarnięty) że właśnie użytkownicy Passatów B5 (a tam podobno szybciej padają zawieszenia niż w A4 ) polecają Master Sporta a że Febi to już się robi dziadostwo i chińszczyzna. Wchodzę na forum passata żeby zobaczyć co piszą o Master Sporcie a tam że to jest chińszczyzna No i kogo tu słuchać?
  21. Nie każdego stać żeby wydać ponad 1000 zł jednorazowo na komplet już jakiejś lepszej firmy. Pytałem o ten wahacz dolny przedni to FEBI kosztuje 195 zł i nie chcę wymienić na darmo, jeszcze jutro rozbiorę wszystko i posprawdzam. Wiem że palcami normalnie obracała się gałka w gnieździe. Tylny dolny był sztywny. A tuleje na stabilizatorze jak są wysłużone to też może stukać?
  22. Chłopie jak masz 90KM silnik to kupujesz wtryski od AFNa czy pochodnych, robisz program i masz 125KM, żadnej skrzyni ani sprzęgła nie trzeba zmieniać, dla tego silnika to praktycznie bez różnicy czy on ma 90 czy 125 bo to idiotoodporne jednostki... Sprzęgło Ci starczy do 150 koni spokojnie jak nie będziesz przy każdej zmianie z 1 na 2 strzelał ze sprzęgła żeby koła zamieliły... Ale pamiętaj, że trupów się nie tuninguje więc jak chcesz zwiększać moc to musisz mieć pewność, że masz zdrową serię
  23. Ja do zmywania owadów i czyszczenia wszelakich ciężkich zabrudzeń w tym właśnie felg używam zielonego TENZI (jest chyba na butelce napisane że jest do mycia busów), jest na prawdę silnym środkiem. Najlepiej używać go w rękawicach gumowych bo ręce po tym robią się żółte Kiedyś dziadek fiestą wjechał w świeżo namalowane pasy na asfalcie, farba zaschła na samochodzie i żaden rozpuszczalnik ani benzyna nie chciała tego zmyć... Trochę TENZI na gąbką i szło leciutko. Trzeba pamiętać, że jak się tego używa na lakierze to trzeba szybko myć i nie pozwolić żeby to zaschło, a po wymyciu tym środkiem przemyć normalnym szamponem do mycia samochodów i dokładnie spłukać.
  24. Panowie, u mnie sytuacja wygląda tak - stukało dość mocno w prawym kole, okazało się że mocno zużyty był łącznik stabilizatora (mam wersję na sworzniach), wymieniłem na FEBI, test - znów stuka, no to znów zdjąłem koło, rozpiąłem górne wahacze no i faktycznie już górny tylny się gałka lekko obracała i stukało lekko. Znów wymiana na FEBI, test - znów stuka... Najczęściej stuka jak jadę po nierównościach lekkich, albo najeżdżam na próg w garażu, czasem jak wrzucę wsteczny i ruszę... Jak sprawdzałem resztę wahaczy to jeszcze prawy dolny przedni się obracała gałka lekko, to będzie to? Bo już mnie hooy strzela.
  25. Dokładnie, nie raz zrobiłem serią AHU kumpla w ADR w b5 90 KM vs. 125KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.