Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomacho

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. na czarno felga sie zgubi po drugie do naszego koloru nie pasuje czarny , moim zdaniem
  2. Organizowany zlot "Grupa Vag" Koszalin godzina 12:20 Niedziela , za Castoramą(od strony stacji) o 12:40 wyjazd grupowo na mostowo, mozna zabrac ze soba jakis prowiant poniewaz bd miejsce na grilla . Nie jest to pierwsze spotkanie Vagowiczow, za kazdym razem cieszy sie duza frekwencją
  3. wielkie dzięki xBladex, tez tak sadze dlatego ja kupilem noo troche pokropiło foto z zlotu w Uniesciu : Mody: -grill rs4 -znaczek bialy -nalepa na przednia szybe
  4. jak bd pasowalo to tez chetnie wpadne
  5. Witam 30.08.2014 odbedzie sie impreza ONELOVEVAG! gdzie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacja. Wejscie bedzie kosztować 5zl. Impreza znajduje sie w Unieściu Ul. Prądno 1. Tutaj rozpiska dnia : 12:00 - Otwarcie bram ośrodka dla zwiedzających 14:00 - Show & Shine (prezentacje poszczególnych samochodów) 14:00 - Konkurencje ( rzut oponą, skręcanie felg na czas) 16:30 - Zakończenie SHOW & SHINE 18:00 - Zamknięcie bram ośrodka dla zwiedzających 20:00 - Ogłoszenie wyników konkurencji, wręczenie nagród 21:00 - Wieczorna impreza wraz z ogniskiem
  6. przyzwyczailem sie troche komfortu stracilem no ale nie narzekam, gwint jak gwint troche twardo
  7. twórczość z nudów upload image
  8. ładna audi, "+" za pomyslowe fotki
  9. kierunki robilem folia pomaranczowa a halogeny zolta , raczej jeden powinien starczyc
  10. tak trzyma sie , nie odpada. Ogolnie jest to sklep w moim miescie obok mnie i musze powiedziec ze lepiej od nich kupowac niz nalepy z allegro dzieki za dobre slowo (wszystkie mody z powoli z glowa )
  11. musialbym zadzwonic i sie spytac bo mi to zrobil "z przyjemnosci"
  12. u znajomego w Polanowie
  13. noo wiadomo biala felga wleci ale to na nowy sezon bo na razie postawilem na ekonomie
  14. całe autko w polerke poszło jednak na zdjeciach mojego aparatu nie widać takiego efektu jaki jest rzeczywiście Witam dawno mnie nie bylo ze wzgledu wyjazdu jednak po powrocie moja audi dostala prezent. Zostal zamontowany sekwencyjny gaz do smerfety jak na razie spalanie wyszlo mi 10.8l/100km (30km poza miastem) na dzien dzisiejszy wyglada taak :
  15. no ja tez mam lz5k identyczny :DD i ja bede fele malował na bialo, wydaje mi sie , ze najlepsze połączenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.