Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Przedstawiam moje kupione jeszcze w zimie quattro.

Wyposażenie

- 1.8T Quattro - 170KM (AWM)+

- rok 2000

- kolor biały

- kierownica, gałka S-line

- skóra, klimatronik, tempomat, 10x airbag

- oryginalny US

- pełny FIS - niestety do naprawy

- ksenon

Zmiany:

- stożek APEXI, DV S3

- gwint Weitec przód, tył spręzyny -40+1BE

- koła 18" Mercedes S-klasa

- dystanse 17 i 25mm

Zdjęcia z ogłoszenia:

387559104_eeneasq.jpg

387559104_eeneaah.jpg

Po zakupie: wypolerowany lakier, naprawione postojówki US i pozdejmowane wlepki quattro.

692369140_eeneaae.jpg

Zakup i przymiarka koła

130840988_eeneaqr.jpg

Opony na felgach

150927172_eeneaqn.jpg

Na gotowo, koła wypolerowane i spasowane.

476737844_eeneaqq.jpg

847085464_eeneqph.jpg

038331262_eeneqpe.jpg

252814643_eeneqpw.jpg

124657051_eeneqps.jpg

Photoshop bez blachy.

103689371_eeneqhx.jpg

Do zobaczenia na drodze :-)

Opublikowano

Fajna :wink:

Opublikowano

pierwszy raz sie spotykam z takimi lampami z tylu (bialy kierunek?) :shock3:

jakies plany ?

ten w calosci chromowany grill troche razi, srodek moglby byc czarny :wink: pozatym fajna fura i dobre kolo :)

Opublikowano
  • Autor

Planów jak zwykle mnóstwo, ale wszystko ograniczone środkami. Grill muszę przymierzyć oryginalny ale na żywo nie jest najgorzej. Co do lamp to też drugich takich jeszcze nie widziałem, na pewno są z usa - mają obrysówki.

Opublikowano

przydaloby sie tez zejsc troche nizej, no ale rozumiem, ze poki co gwintu na tyle nie ma :wink:

Opublikowano

$_20.JPG

Po szybkim zgooglowaniu jedyne lampy USA jakie wyszukuje to te.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, nie ma gwintu na tył, więc nie chcę robić przepaści, a dwa to i tak sporo niżej nie będzie, bo muszę się jakoś dostawać w kilka miejsc, które już teraz są trudno dostępnymi... :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

Pierwszy lift

4167_pr.jpg

Drugi

004627_dr.jpg

Moje lampy

39549793571811459201.jpg

Opublikowano

ktos przeswapowal i zrobil dwa w jednym :decayed: dziwne, a zarazem ciekawe :D

Opublikowano

Fajna baza ;) Pomalowałbym progi i dokładki w kolor, trochę niżej ją położyć i cieszyć się jazdą :kox:

Opublikowano

ładna jest :jerk: ale koło :whistling::thumbdown:

Opublikowano

ładne feleczki:) kozak

Opublikowano

felgi, pakiet us, kolor:slina:

Opublikowano

opony pewnie profil 30 :D

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, muszę ogarnąć jakąś profesjonalną sesję wozu, bo te zdjęcia słabo oddają klimat auta, koło wygląda na nich średnio, a w rzeczywistości jest dużo lepiej. Tyle, że to akurat też kwestia gustu :wink:

Opony są 215/35/18

Jak wpadnie trochę $ to może zagoszczą progi z s4, ostatecznie z omegi. Niżej wiele nie będzie o ile w ogóle, bo chcę tym autem trochę pojeździć, nie jest to trzecie auto i projekt na niedzielne wyjazdy do miasta, bo wszędzie indziej nie wjadę. Już teraz mam mały problem w kilku miejscach, do których dojeżdżam na codzień. :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Halogeny na żółto

76359988664658961179.jpg

Opublikowano

Halo na żółto to chyba już przebrzmiała historia :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Halo na żółto to chyba już przebrzmiała historia :naughty:

Hehe, na pewno ale taka pierdoła, a jak cieszy oko :decayed:

Opublikowano

Wiem bo miałem :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lekki agresyw z okazji demontażu alternatora.

AUDI.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.