Treść opublikowana przez zibun
-
prośba o analize logów 3.0 tdi bkn
Egr i kolektory wyczyszczone... ciśnienie paliwa coś jest za słabe z dołu,moze to pompa paliwa lob wtryski
-
prośba o analize logów 3.0 tdi bkn
zmienna geometria chodzi ok. ja stawiam na paliwo (wtryski,pompa) muszę to jeszcze przejrzeć
-
prośba o analize logów 3.0 tdi bkn
turbo po regeneracji i ustawieniu sterownika. w tym silniku sterownik steruje turbina,nie podciśnienie..
-
prośba o analize logów 3.0 tdi bkn
hej mam problem z audi mianowicie nie mam mocy dołu.. auto zaczyna jechać od 2800ob. zero błędów dolot szczelny spalanie 16l przy delikatnej jeździe porobiłem troche logów proszę o analizę i pomoc DYNAMICZNE: Grupa 011, 004: http://vaglog.pl/log_274635.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_274636.html Grupa 001, 003, 004: http://vaglog.pl/log_274629.html Grupa 001, 003, 008: http://vaglog.pl/log_274630.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_274631.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_274632.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_274633.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_274634.html Grupa 001, 003, 004: http://vaglog.pl/log_274628.html
-
śruby
coś takiego plus podkładka z drugiej strony
-
Malowanie Boczków Na Czarno
jakim sprayem malowałeś(firma) i czy jest jakaś różnica? pomiędzy orginalnym czarnym
-
śruby
jeszcze nie byłem w ASo ale szłyszałem właśnie ze krocie ale pewnie tak bedzie ze bede musiał w aso
-
śruby
gdzie kupie śruby mimośrodowe do tylnego zawieszenia? bo dzis jak byłem na stacji diagnostycznej sprawdzic geometrie okazało sie ze wogóle ich nie mam i mam zwykłe powkładane..;/ ---------- Post dopisany 01-07-2014 at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2014 at 13:05 ---------- czy ktoś ma śruby mimośrodowe?
-
Dekory i podsufitka
dokładnie tak,podsufitki juz sie zaczynaja od 20 zł
-
Dekory i podsufitka
podsufitki nie da sie sklejic,tzn da ale bedzie bardzo nie ładnie,jak juz pisali koledzy tylko do wyminy a cena podsufitki bedzie jak dobry klej ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- dekory spoko ale bym zostawił panel środkowy w kolorze czarnym
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
opony pewnie profil 30
-
[B5 AWM Q] Biały Sedan US - erbete
ładne feleczki:) kozak
-
[B5 APS] by czorny
gruby projekt:) jest czego gratulować !!! Nice:)
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
o na taka sama sie czaje bo mam to prostokątna ..
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
masz w planie wymiane kierownicy na nowsza?
-
Rozbieranie fotela kierowcy + montaż pakietu światło.
od czego montowałeś te lampki na nogi?
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
ten twój gril.. niby kawałek plastiku a robi duża robote;)
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
dorzuć progi od s4 będzie jeszcze ładniej ładny projekt gratuluje
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
siedzenia pierwsza klasa aż chce się wsiadać
-
problem z navi
opór jest ale nic sie nie dzieje ,wsadzam prawie cała cd i nic ..
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
fele robią robote. gratuluje projektu
-
problem z navi
nic nie było robione jeszcze narazie szukam osoby która to ogarnie... bo jesli cena naprawy ma przekroczyc lub zblirzyc sie do ceny zakupu drugiej navi to sobie odpuszcze
-
problem z navi
tak przez menu
-
problem z navi
nie wiem czy była kiedy kolwiek jakas płyta... tak wiem,ale navi nie reaguje
-
problem z navi
navi jest puste nie ma w niej żadnej CD.. ja jak i poprzedni właściciel nie używał jej,aż w końcu chciałem wsunąć płyte z mapami i nic sie nie dzieje ;(