Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartek1401

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Podniosłem, rozpędziłem do 40km/h i huczało chyba z koła. Podniosłem drugie i też było słychać tyle, że mniej. Także już sam nie wiem
  2. W drodze do Holandii zaczęło coś mi buczeć w aucie. Słychać je cały czas, niezależnie od tego czy jadę na biegu, czy na luzie. Gdy jadę bardzo powoli praktycznie niczego nie słychać, przy prędkości około 30km/h NAGLE się pojawia buczenie, które jest tym głośniejsze im szybciej jadę. Czy łożysko mogłoby dawać takie objawy? A może to raczej coś ze skrzynią biegów? Skrzynia ta dostała mocno w kość podczas jazdy na autostradzie ;/, więc teoretycznie jest najbardziej podejrzana. Co sądzicie?
  3. Bartek1401 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Wszystkich. Mam problem otóż w mojej Audi a4 b5 coś strasznie buczy. Zaczyna się gdzieś przy 30km/h i ze wzrastającą prędkością jest coraz gorzej. Samochodem przyjechałem do Holandii i po drodze to się zaczęło, od Berlina przejechałem jeszcze do Amsterdamu ale teraz muszę wrócić 1300km a boję się, że samochód mi stanie na autostradzie i będzie lipa. Jak wyjeżdżałem zgrzytała mi 4 ale nie wrzucałem jej prawie wcale podczas jazdy. Proszę o pomoc.
  4. No i tak zrobię Dzięki za odpowiedź Pozdro !
  5. Siema Od kilku miesięcy podczas wrzucania 4 biegu zgrzyta mi. Jak wrzucę go bardzo po woli to wszystko jest okej i moje pytanie jest czy pojechalibyście za granicę takim autem czy lepiej nie ryzykować ? Pozdarwiam
  6. Da się to zrobić bez brania samochodu na podnośnik ?
  7. Wymieniałem wahacze i dalej to samo.
  8. Wydaje mi się, że jest to jakaś guma bo jak pada deszcz i jest wszystko mokre od dołu to nie skrzypi. Trochę oleju wstrzykiwałem w gumy ale nic nie daje ;/ Jutro posprawdzam łączniki i końcówkę drążka
  9. Wymieniałem dwa górne i jeden dolny wahacz i dalej to samo ;//
  10. Przegub przy wyprostowanych kołach ? ---------- Post dopisany 16-07-2014 at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 23:59 ---------- Wrzucam filmik : Proszę o poradę
  11. Witam. Od kilku tygodni zaczęło mi coś chrupać w przednim kole... "chrupanie" pojawia się gdy wjadę na jakieś wzniesienie lub spadek, wjeżdżając w dół tego nie ma. Dzieje się to przy wyprostowanych kołach, podczas skręconych wszystko jest ok.
  12. Okej Zrobię tak jak piszecie, kupię jakąś używaną w dobrym stanie podsufitkę
  13. Siemanko Jak oceniacie dekory? Mogą być ? i jak rozwiązywaliście problem z opadającą podsufitką? 20140625_140821_zps2e272f0f.jpg Photo by bartek1401 | Photobucket 20140625_140943_zps7318e7ee.jpg Photo by bartek1401 | Photobucket
  14. Nie dawno dostałem kabel do podłączenia się, i w tygodniu wróci do mnie laptop to sprawdzę VAgiem i dam odpowiedź
  15. Dwumas wymieniałem ostatnio, chociaż kupiłem używany w stanie na prawdę dobrym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.