-
Buczenie podczas jazdy. Łożysko czy skrzynia?
Podniosłem, rozpędziłem do 40km/h i huczało chyba z koła. Podniosłem drugie i też było słychać tyle, że mniej. Także już sam nie wiem
-
Buczenie podczas jazdy. Łożysko czy skrzynia?
W drodze do Holandii zaczęło coś mi buczeć w aucie. Słychać je cały czas, niezależnie od tego czy jadę na biegu, czy na luzie. Gdy jadę bardzo powoli praktycznie niczego nie słychać, przy prędkości około 30km/h NAGLE się pojawia buczenie, które jest tym głośniejsze im szybciej jadę. Czy łożysko mogłoby dawać takie objawy? A może to raczej coś ze skrzynią biegów? Skrzynia ta dostała mocno w kość podczas jazdy na autostradzie ;/, więc teoretycznie jest najbardziej podejrzana. Co sądzicie?
-
Straszne buczenie...
Witam Wszystkich. Mam problem otóż w mojej Audi a4 b5 coś strasznie buczy. Zaczyna się gdzieś przy 30km/h i ze wzrastającą prędkością jest coraz gorzej. Samochodem przyjechałem do Holandii i po drodze to się zaczęło, od Berlina przejechałem jeszcze do Amsterdamu ale teraz muszę wrócić 1300km a boję się, że samochód mi stanie na autostradzie i będzie lipa. Jak wyjeżdżałem zgrzytała mi 4 ale nie wrzucałem jej prawie wcale podczas jazdy. Proszę o pomoc.
-
Wyjazd za granicę
No i tak zrobię Dzięki za odpowiedź Pozdro !
-
Wyjazd za granicę
Siema Od kilku miesięcy podczas wrzucania 4 biegu zgrzyta mi. Jak wrzucę go bardzo po woli to wszystko jest okej i moje pytanie jest czy pojechalibyście za granicę takim autem czy lepiej nie ryzykować ? Pozdarwiam
-
Chrupanie w przednim kole
Da się to zrobić bez brania samochodu na podnośnik ?
-
Chrupanie w przednim kole
Wymieniałem wahacze i dalej to samo.
-
Chrupanie w przednim kole
Wydaje mi się, że jest to jakaś guma bo jak pada deszcz i jest wszystko mokre od dołu to nie skrzypi. Trochę oleju wstrzykiwałem w gumy ale nic nie daje ;/ Jutro posprawdzam łączniki i końcówkę drążka
-
Chrupanie w przednim kole
Wymieniałem dwa górne i jeden dolny wahacz i dalej to samo ;//
-
Chrupanie w przednim kole
Przegub przy wyprostowanych kołach ? ---------- Post dopisany 16-07-2014 at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 23:59 ---------- Wrzucam filmik : Proszę o poradę
-
Chrupanie w przednim kole
Witam. Od kilku tygodni zaczęło mi coś chrupać w przednim kole... "chrupanie" pojawia się gdy wjadę na jakieś wzniesienie lub spadek, wjeżdżając w dół tego nie ma. Dzieje się to przy wyprostowanych kołach, podczas skręconych wszystko jest ok.
-
Dekory i podsufitka
Okej Zrobię tak jak piszecie, kupię jakąś używaną w dobrym stanie podsufitkę
-
Dekory i podsufitka
Siemanko Jak oceniacie dekory? Mogą być ? i jak rozwiązywaliście problem z opadającą podsufitką? 20140625_140821_zps2e272f0f.jpg Photo by bartek1401 | Photobucket 20140625_140943_zps7318e7ee.jpg Photo by bartek1401 | Photobucket
-
Klekotanie przy odpalaniu(filmik) mechanicy nie wiedzą co jest
Nie dawno dostałem kabel do podłączenia się, i w tygodniu wróci do mnie laptop to sprawdzę VAgiem i dam odpowiedź
-
Klekotanie przy odpalaniu(filmik) mechanicy nie wiedzą co jest
Dwumas wymieniałem ostatnio, chociaż kupiłem używany w stanie na prawdę dobrym.
Bartek1401
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta