Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chrupanie w przednim kole

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od kilku tygodni zaczęło mi coś chrupać w przednim kole... "chrupanie" pojawia się gdy wjadę na jakieś wzniesienie lub spadek, wjeżdżając w dół tego nie ma. Dzieje się to przy wyprostowanych kołach, podczas skręconych wszystko jest ok.

Opublikowano

Przegub?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przegub przy wyprostowanych kołach ?

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 23:59 ----------

Wrzucam filmik :

Proszę o poradę
Opublikowano

wachacze lub jakas inna guma

Opublikowano
  • Autor

Wymieniałem dwa górne i jeden dolny wahacz i dalej to samo ;//

Opublikowano

bardziej dolny ,banan albo cos nie dokrecone ,ja wczoraj na podjezdzie chyba z 15 śrub dokreciłem co sie dało(profilaktycznie) ,wiadomo ze po tych drogach wszystko sie powoli odkreca

Opublikowano

A łączniki stabilizatora sprawdziłeś ? Miałem rok temu takie samo skrzypienie. Po wymianie ustało.

Opublikowano

Sprawdź kolego końcówkę drążka kierowniczego.

Przegub przy wyprostowanych kołach ?

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 23:59 ----------

Wrzucam filmik :

Proszę o poradę
Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się, że jest to jakaś guma bo jak pada deszcz i jest wszystko mokre od dołu to nie skrzypi. Trochę oleju wstrzykiwałem w gumy ale nic nie daje ;/ Jutro posprawdzam łączniki i końcówkę drążka :)

Opublikowano
Wydaje mi się, że jest to jakaś guma bo jak pada deszcz i jest wszystko mokre od dołu to nie skrzypi. Trochę oleju wstrzykiwałem w gumy ale nic nie daje ;/ Jutro posprawdzam łączniki i końcówkę drążka :)

U mnie niemal identycznie słychać było końcówkę drążka. Co do gum nie ma co wstrzykiwać smarów i oleju. Zaopatrz się w spray silikonowy np. K2 Silikon w sprayu Sil do uszczelek smarowania w samochodzie 300ml - najtaniej w || MotoChemia || (to nie reklama). Używam co najmniej 5-6 razy do roku na wszystkie elementy gumowe wahaczy i osłon od lat w swojej niuni :-)

Opublikowano

U mnie tak skrzypiały zużyte wahacze.

Opublikowano
  • Autor

Wymieniałem wahacze i dalej to samo.

Opublikowano

sprawdz odbuj w amortyzatorze ,w razie czego go utnij (ciezko bedzie ale da sie bez wyjmowania )

Opublikowano
  • Autor

Da się to zrobić bez brania samochodu na podnośnik ?

Opublikowano

lewarek wystraczy ,popsikaj wd40 albo smarem jakims tłok u góry amora posmaruj i zobaczysz czy dalej piszczy. u mnie tak piszczało z tyłu ale wymieniłem kompletne amory z nowymi odbojami hinolami bo takie sa najlepsze bo nie piszcza jak te twarde i u mnie już cisza.

Opublikowano

najlepiej jak byś sobie podjechał na szarpaki na jakąś stację diagnostyczną i wtedy sprawdzić...bo tak to ciężko jednoznacznie określić co skrzypi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.