Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor2208

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor2208

  1. Na całym zestawie SKV zrobilem okolo 45tys km (3lata) i zrobiło luzy na tulejkach w dolnych przednich wahaczach ale sworznie bez luzów i nadal bardzo sztywno sie trzymały. Banany tuleje tez ruszone, sworznie ok. Górne w stanie nienaruszonym. Tak to wygląda...
  2. Wandej mozesz podac cene na pw za komplet na przod.
  3. Koni str.t i sprężyny H&R -35mm przebieg około 45 tyś.km i trzymają ładnie.
  4. Sprawdziłeś kolego odczyty z tego czujnika VAGiem ? Pytam ponieważ cena "ciekawa", a też wymieniałem czujnik G62 tydzień temu na oryginalny kupiony w sklepie motoryzacyjnym nawet z logiem audi na czujniku i był to bubel... temperatura na vag oscylowała miedzy 75 a 95 stopni i silnik był niedogrzany jak powinien mimo że wskazówka pokazywała 90 nie licząc kilku sporadycznych wahnięć. Dopiero po zamontowaniu czujnika z ASO wszystko działa jak powinno tzn. temp od 85 do 105 stopni i wentylator załącza się na pierwszy bieg kiedy powinien i termostat ładnie pracuje co pokauje vag.
  5. Jeżeli amortyzator syczy to w kosz. A jakie masz zawieszenie że audi tak się buja? Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  6. 215/55 to wąski balon Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  7. Powiem Ci tak... Wolałbym w tej cenie używkę oryginał niż ryzykować z podróbkami i myśleć ile wytrzymają... Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  8. Na 225/45/17 też jest w porządku jeśli chodzi o komfort;) Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  9. Nie tyle na spalanie ale po prostu będzie ubywac oleju który będzie wyrzucamy przez uszkodzona uszczelkę. Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  10. Uszczelka do wymiany... Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  11. Chyba dedykowanych nie ma... Ja założyłem odboje od serii i już dwa lata śmigam i jest ok. Żeby nie było że tak mi się wydaje... Niedawno miałem wymieniany górny wahacz i odboje jaki amortyzator wyglądają bez uszkodzeń Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  12. Miałem tak kiedyś po wymianie zawieszenia i ustawieniu zbieżności ale po jakimś tygodniu wszystko wróciło do normy.... Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  13. Zestaw zamówiony także będzie montaż i testowanie Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  14. Czy przy podwójnym wydechu zmienia się jakoś dzwięk? Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L
  15. W Aso na pewno będzie drozej... W sklepie dałem 85zł za szukę Lemforder'a Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  16. Na 1BA u mnie tez wchodziła cala pięść także chyba to tak będzie wyglądać +- może trochę opadnie jak się ułoży. Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  17. Wymiana jest prosta jeżeli masz prasę żeby wytłoczyc stara i sprawować nową tuleje. W poniedziałek wymieniałem obydwie Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
  18. Szkoda zabawy i psucia wygladu... mozna troche pomodzic i bedzie prawie jak oryginal w przystepnych pieniadzach
  19. Rownież polecam. 100% zadowolenia z obslugi i jakosc na najwyzszym poziomie! Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  20. LPG czy benzyna? nie no żart;) niezla fura, dzwięk bezcenny Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  21. Z tylu glowicy jest tak plastikowy trojnik, sprawdz czy tam nie cieknie.... Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  22. gregor2208 odpowiedział(a) na przemek1259 temat w 2.0
    Ja u siebie stara pompe oddalem do aso a w zamian po doplacie 200zl dostalem oryginal pompe audi. Wymien tlumik drgan i nie szukaj "oszczednosci" bo sie nie oplaci... Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  23. gregor2208 odpowiedział(a) na wsółek temat w Audi A4 B6
    Zadzwon do Gwerty i pogadaj z gosciem... zna sie na rzeczy Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  24. Dzięki kolego. Juz nieaktualne Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
  25. Koledzy mam pytanie czy ten mod z silniczkami pasuje tez do zwykłego xenon czy tylko bixa Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.