Treść opublikowana przez gregor2208
-
Bixenon Xenon od A do Z
Dzieki za odpowiedz a powiedz mi jeszcze jakby wygladala sytuacja ze zwyklymi xenonami?Tez po japonsku czy juz bardziej do ogarniecia?? Hmm może jeszcze ktoś podzieliłby się jak to ogarnąć bo moje obecne oświetlenie pozostawia wiele do życzenia
-
Bixenon Xenon od A do Z
Witam kolegów bardziej zorientowanych w temacie niż ja Przeszukałem całe forum i nie znalazłem odpowiedzi na pytanie czy lampy Bi Xenon (nie skrętne) będą działać bez żadnego problemu w audi w których były zwykłe lampy H7 z modułem MCE LOW z funkcją spryskiwaczy reflektorów . Oczywiście co to samopoziomu zostaje mi regulacja ręczna.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Musiałeś coś zle podłączyc że masz problem z tylna wycieraczka i szybami.... Tutaj masz opis pinów MCE HIGHT i podłącz w odpowiednie piny i musi działać.... http://www.audi-portal.com/en/diagnostic/ecu_12173.html#1
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Ogromna różnica miedzy zwykła a bixem;) sama podmiana wystarczyla czy jeszcze jakies modzenie musialo byc? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Zamontowałem wczoraj u siebie moduł DRL z funkcja CLH i wszystko śmiga jak nalezy, oprócz tego, że przy zamykaniu lub otwieraniu auta z pilota na sekundę zaświeca się lewa pozycja a dopiero następnie zaświecają się światła drogowe... Dodam, że zarówki pozycyjne mam jakieś ledowe...
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Leń? Może bez takich określeń... Dzięki za linka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Koledzy mam pytanie odnośnie podłączenia CLH z modułu DRL pod kierunki i nie mogę nigdzie wyczytać który to kabel w instalacji auta odpowiada za te kierunki
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Mam zdeko inny zawias bo str.t z H&R -35 i odboje 1BA Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Tego Ci nie powiem co będzie za jakiś czas. Na razie jestem zadowolony i nie ma żadnego efektu podskakiwania. Decyzja należy do każdego indywidualnie Znalazłem dwa różne opisy z których wynika, że jednak nadają się do obniżonych sprężyn.... http://www.otokoni.pl/strt-kit-m-23.html http://xteam.pl/3-koni-strt
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Ja jeżdzę na Koni STR.T i sprężynach H&R -35mm. Z tego co wiem nie są to amortyzatory o skróconym skoku ale bardziej usztywnione od serii. Zrobiłem już jakieś 10 000km i jest wporządku. Auto jest sztywne i stabilne do codziennej jazdy rewelacyjnie.
-
Grzanie się silnika
Jezeli uszczelka jest ok to obstawialbym pompe wody... Kiedy byla wymieniana? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Szyba kierowcy wariuje
czasami tez tak mam ale wariuje szyba pasażera... pokazuje Cibjakies bledy na kompie? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Mrugający wyświetlacz biegów AUTOMAT
Nie wiem jak jest w Twojej skrzyni ale mialem wczesniej automata i tez mrugal wyswietlacz biegów to okazało sie ze byl spadek cisnienia oleju w skrzyni... Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
To jak niby wszystko ok to pewnie coś zle dobrane spreżyny... Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Faktycznie tył siedzi łasnie, przód zastrajkowal;) wymieniales tez gumy pod sprezynami? Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Ładnie wygląda, ramke grilla daj w czarny mat to bedzie jeszcze lepiej;)
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Jeżdżę na Koni + sprężyny H&R od ponad dwóch miesięcy i jestem zadowolony, jest sztywno ale ładnie wybiera nierówności.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Trochę Cię nie rozumie... następnie odpisałeś... W pierwszym poście napisane jest jak BYK, że musisz wymienić manetkę od wycieraczek w Twoim przypadku do sedana o takim numerze >> 4EO 953 503 << , a następnie przekodować vagiem również jest tam podane jak trzeba to zrobić. Czy teraz już rozumiesz, że bez wymiany manetki samym vagiem niczego nie zmienisz... Sorry za takie wyłożenie sprawy ale może teraz już będziesz wiedzieć jak to zrobić
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
Jeżeli wszystko z nim w porządku to nie trzeba go wymieniać.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Nie prościej przeczytać pierwszą stronę tematu i wszystkiego się dowiedzieć...
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
Koledzy podpowiedzcie czy wszystkie ustawienia są w porządku...
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Niestety nie pomogę w tym temacie bo nie miałem do czynienia z amorami 1BE
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Nawet nie zwróciłem uwagi jak jest z tym talerzem Co do samych amortyzatorów to trudno mi określić ich twardość ponieważ nie miałem do czynienia z innymi m.in Bilstein B6. Koni zdecydowanie są twardsze od 1BA ale ładnie wybieraja nierówności, a szybkie pokonywanie ostrych zakrętów nie stanowi zadnego problemu
-
Wymiana tarcz zegarów A4 na tarcze od S4
Ok. Dzięki za odpowiedz
-
Wymiana tarcz zegarów A4 na tarcze od S4
Koledzy mam banalne pytanie odnośnie wyciągnięcia licznika które jest opisane na początku tematu ale nie widać tam czy jest zdemontowana kierownica więc moje pytanie czy trzeba demontować kierownice czy nie? Próbowałem dzisiaj wyciągnąć licznik przy zamontowanej kierownicy i wydaje mi się że bedzie to nie mozliwe...