Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor2208

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor2208

  1. Właśnie o tym pamiętałem przy wyborze i dlatego do sztywnych sprężyn dobrałem nie aż tak twarde amortyzatory i całość bardzo fajnie się sprawuje.
  2. Zgadza się ale wszystko zależy od tego co kto chce uzyskać montując niższe springi. Ja kupując prokit eibacha chciałem żeby całe auto siadło niżej a opona ładnie tworzyła całość z błotnikiem, nie tracąc przy tym na komforcie, generalnie co kto woli. Niestety pojawiają się osoby, które nie dowiedzą się do końca co montują w swoim aucie i później lament, że takie za miękkie a takie za twarde. Dlatego polecam podejmowanie takich decyzji na spokojnie, po przeanalizowaniu za i przeciw. Też długo miałem problem z podjęciem decyzji ale ostatecznie zainwestowałem w w/w H&R i amorki Koni STR.T Przy kołach 17 mam od ziemi do błotnika 64,5 przód i tył i wcale nie jest zbyt twardo, a wręcz po miesiącu zapomniałem jak już było na 1BA i obecny zawias wydaję się optymalny jak dla mnie
  3. Wg mnie lepszym rozwiązaniem są sprężyny H&R -35 ponieważ są sztywniejsze od eibacha.
  4. Miałem x-cess 5w40 i było jak u Ciebie... Obecnie jezdze na 10w40 valvoline i jest duzo lepiej
  5. gregor2208 odpowiedział(a) na Slabb temat w Audi A4 B6/B7
    Jak kolega wyżej napisał, najlepiej dokup podkładki i będzie Pan zadowolony
  6. Trochę zabuliłeś za odmę Czekamy na rezultat chociaż coś ten olej może być za rzadki...
  7. gregor2208 odpowiedział(a) na gregor2208 temat w Audi A4 B6/B7
    No to trudno. Pozostaje tylko spray do kloszy :-D
  8. gregor2208 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Koledzy mam pytanie czy istnieje możliwość zmniejszenia intensywności świecenia tylnych lamp przy pomocy Vag'a? Czytałem ostatnio o takiej możliwości w przypadku "świateł skandynawskich" ale nie mogę nic wyczytać odnośnie tylnych świateł.
  9. Sprawność amorów w % można sobie wsadzić między bajki... u mnie przód wychodził 75 i 74 % a przy demontażu okazało się ze można bylo lekko jednym palcem wcisnąć cały amortyzator do końca i w ogóle nie wracał do góry
  10. U mnie mija własnie dwa tygodnie na spreżynach H&R (29369-1) i amorkach Koni STR.T , dodatkowo na tył poszły podkładki na sprężyne na złe drogi kupione w ASO i wszędzie jest równo 64,5 cm. Śmiało mogę polecić ten zestaw.
  11. Tutaj masz cenę B6 http://sklep.bilstein.net.pl/24-119788.html
  12. Obowiązkowo dorzuć fotki jak wygląda po wymianie
  13. I jakiej firmy w końcu kupiłeś?
  14. Wiem, że nie ma co oszczędzać bo jak mówią co tanie to drogie ale chciałem poznać kilka opini czy aby czasem się nie skusić
  15. Jasne, że tak można. Według katalogu KONI będą to takie STR.T Front 8250-1011 Rear 8050-1055 Żeby nie otwierać nowego wątku mam prośbę o opinie co do wizualnego stanu, a zarazem czy warto kupić takie amortyzatory jeżeli reszta z nimi jest w porządku. Sprężyny mnie nie interesują.
  16. Tutaj jest ciekawie napisane... http://www.koni.com.pl/linie.php?go=50
  17. Jest już trochę opisane o koni STR.T na forum... looknij na stronę "7" w tym temacie
  18. Jak najbardziej może to byc wina poluzowanego wydechu... wjedz na kanał albo podnosnik i poruszaj wydechem czy nigdzie nie tlucze...
  19. Wlasnie słyszałem juz kilka podobnych opini... H&R jest tylko około 200 zł drozsze i 5mm nizej siedzi wiec jest dobra alternatywa do eibacha...
  20. Ja mam podobnie ale na serii 1BA i u mnie powodem sa zurzyte amorki bo maja juz okolo 60%. Wlasnie niedlugo bede zmieniac zawieszenie i stoje przed dylematem czy springi eibach czy h&r niebieskie. Miro_x mowisz ze eibach miekki? A amorki jakie masz?
  21. U mnie po zamontowaniu hidow niby lepszej jakosci i przetwornicy slim zaczely wariowac kontrolki na desce rozdzielczej i wywalilem to w cho....re[emoji107]
  22. Koledzy możecie zweryfikować te oznaczenia amorków Sachs ponieważ nigdzie w temacie nie ma konkretnych oznaczeń, a szukam alternatywy dla Bilsteina B6, B8. Obecnie mam zawieszenie 1BA. SACHS (wersja dla zawieszenia sportowego) 558 297 - SEXOV32/15x127A - przód 312 784 - SEOV30/13x200A - tył Nikt, nic nie wie?
  23. Ja u siebie mam Valeo H7 od ponad roku i świecą jaśniej niż zwykłe H7 ale nie tak jasno jakby mozna było oczekiwać Cena podobna bo również cos okolo 16-17zł sztuka.
  24. Faktycznie bardziej wpadaja w niebieski
  25. U mnie pozycyjne dają takie światło (brudna lampa) http://ifotos.pl/z/wrrrphw http://ifotos.pl/z/wrrrpra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.