Treść opublikowana przez gregor2208
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Właśnie o tym pamiętałem przy wyborze i dlatego do sztywnych sprężyn dobrałem nie aż tak twarde amortyzatory i całość bardzo fajnie się sprawuje.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Zgadza się ale wszystko zależy od tego co kto chce uzyskać montując niższe springi. Ja kupując prokit eibacha chciałem żeby całe auto siadło niżej a opona ładnie tworzyła całość z błotnikiem, nie tracąc przy tym na komforcie, generalnie co kto woli. Niestety pojawiają się osoby, które nie dowiedzą się do końca co montują w swoim aucie i później lament, że takie za miękkie a takie za twarde. Dlatego polecam podejmowanie takich decyzji na spokojnie, po przeanalizowaniu za i przeciw. Też długo miałem problem z podjęciem decyzji ale ostatecznie zainwestowałem w w/w H&R i amorki Koni STR.T Przy kołach 17 mam od ziemi do błotnika 64,5 przód i tył i wcale nie jest zbyt twardo, a wręcz po miesiącu zapomniałem jak już było na 1BA i obecny zawias wydaję się optymalny jak dla mnie
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Wg mnie lepszym rozwiązaniem są sprężyny H&R -35 ponieważ są sztywniejsze od eibacha.
-
Prawidłowy poziom oleju i prawidłowe jego sprawdzanie.
Miałem x-cess 5w40 i było jak u Ciebie... Obecnie jezdze na 10w40 valvoline i jest duzo lepiej
-
Sprężyny H&R
Jak kolega wyżej napisał, najlepiej dokup podkładki i będzie Pan zadowolony
-
Prawidłowy poziom oleju i prawidłowe jego sprawdzanie.
Trochę zabuliłeś za odmę Czekamy na rezultat chociaż coś ten olej może być za rzadki...
-
Tylne lampy LED
No to trudno. Pozostaje tylko spray do kloszy :-D
-
Tylne lampy LED
Witam. Koledzy mam pytanie czy istnieje możliwość zmniejszenia intensywności świecenia tylnych lamp przy pomocy Vag'a? Czytałem ostatnio o takiej możliwości w przypadku "świateł skandynawskich" ale nie mogę nic wyczytać odnośnie tylnych świateł.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Sprawność amorów w % można sobie wsadzić między bajki... u mnie przód wychodził 75 i 74 % a przy demontażu okazało się ze można bylo lekko jednym palcem wcisnąć cały amortyzator do końca i w ogóle nie wracał do góry
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
U mnie mija własnie dwa tygodnie na spreżynach H&R (29369-1) i amorkach Koni STR.T , dodatkowo na tył poszły podkładki na sprężyne na złe drogi kupione w ASO i wszędzie jest równo 64,5 cm. Śmiało mogę polecić ten zestaw.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Tutaj masz cenę B6 http://sklep.bilstein.net.pl/24-119788.html
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Obowiązkowo dorzuć fotki jak wygląda po wymianie
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
I jakiej firmy w końcu kupiłeś?
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Wiem, że nie ma co oszczędzać bo jak mówią co tanie to drogie ale chciałem poznać kilka opini czy aby czasem się nie skusić
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Jasne, że tak można. Według katalogu KONI będą to takie STR.T Front 8250-1011 Rear 8050-1055 Żeby nie otwierać nowego wątku mam prośbę o opinie co do wizualnego stanu, a zarazem czy warto kupić takie amortyzatory jeżeli reszta z nimi jest w porządku. Sprężyny mnie nie interesują.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Tutaj jest ciekawie napisane... http://www.koni.com.pl/linie.php?go=50
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Jest już trochę opisane o koni STR.T na forum... looknij na stronę "7" w tym temacie
-
Trzaski przy cofaniu
Jak najbardziej może to byc wina poluzowanego wydechu... wjedz na kanał albo podnosnik i poruszaj wydechem czy nigdzie nie tlucze...
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Wlasnie słyszałem juz kilka podobnych opini... H&R jest tylko około 200 zł drozsze i 5mm nizej siedzi wiec jest dobra alternatywa do eibacha...
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ja mam podobnie ale na serii 1BA i u mnie powodem sa zurzyte amorki bo maja juz okolo 60%. Wlasnie niedlugo bede zmieniac zawieszenie i stoje przed dylematem czy springi eibach czy h&r niebieskie. Miro_x mowisz ze eibach miekki? A amorki jakie masz?
-
HID xenon do mijania
U mnie po zamontowaniu hidow niby lepszej jakosci i przetwornicy slim zaczely wariowac kontrolki na desce rozdzielczej i wywalilem to w cho....re[emoji107]
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Koledzy możecie zweryfikować te oznaczenia amorków Sachs ponieważ nigdzie w temacie nie ma konkretnych oznaczeń, a szukam alternatywy dla Bilsteina B6, B8. Obecnie mam zawieszenie 1BA. SACHS (wersja dla zawieszenia sportowego) 558 297 - SEXOV32/15x127A - przód 312 784 - SEOV30/13x200A - tył Nikt, nic nie wie?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Ja u siebie mam Valeo H7 od ponad roku i świecą jaśniej niż zwykłe H7 ale nie tak jasno jakby mozna było oczekiwać Cena podobna bo również cos okolo 16-17zł sztuka.
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Faktycznie bardziej wpadaja w niebieski
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
U mnie pozycyjne dają takie światło (brudna lampa) http://ifotos.pl/z/wrrrphw http://ifotos.pl/z/wrrrpra