Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Moje B5 lift poszło w posiadanie taty więc miało być B6 jednak dało radę wyskubać jeszcze trochę i jest B7 Avant ?

Tak więc o samochodzie :

Kupiona od użytkownika naszego forum kolegi blaster99.

Model: A4 B7 Avant

Wersja: S-line Plus (E4J)

Silnik: 8 zaworowy 2.0 tdi BPW pompa oleju regenerowana w firmie Futurum przez kolegę blaster99

Rocznik: 2007

Z wyposażenia :

- S-line Exterieur i Interieur

- Bi-xenon z drl

- 4 szyby w prądzie

-RNS-E

-FIS kolorowy

-Tempomat

-Skóra plus tkanina Speed

-kierownica trójramienna wielofunkcyjna

-PDC przód i tył

-elektryczna regulacja lędzwi

-grzane stołki

-Zawieszenie Gwint MTS Gold

-szyby otwierane i zamykane z kluczyka

-ESP

-Pakiet światło

-Pakiet Schowek

-Felgi S-line 17 cali

-Grill w połysku 

- Usunięty DPF zamiast wpadł downpipe 3 cale. 

-Turbosprężarka GTB 2060VKLR na łożyskach kulkowych, chłodzona cieczą. 

-Wydech przelot 3 cale/2.5 cala.    

 -Nowy wałek rozrządu, szklanki panewki.     

- Pompki z wydatkiem 80mg

-Kolektor ssacy custom 

-Fmic , Dolot + stożek K&N

-Wycieraczka Q5 

-Fele Ispiri ISR5 19 9.5 J na wszystkie koła ? Opony Continental ContiSportContact 5 235/35/19

-Dzienne Led i resztę oświetlenia -zrobione.                                                  

Pozdrawiam ?

Po zakupie :

11872138_979615482112138_283370306939400

A tutaj stan obecny ?

40257645_2247176185356055_62853812111414

39985338_2240383496035324_71187659278390           

Edytowane przez DanielMod

Opublikowano

Fajnie się prezentuję . Bezawaryjności życzę .

Opublikowano

Ładny avancik, bezawaryjności.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki. Wczoraj motorek zalałem świeżym motulem 8100 x-clean +. Pozdrawiam ;-)

Opublikowano

Ładnie się prezentuje :wink4:

Dobre koło do tego z odpowiednim ET i szerokością i będzie git. :good:

Opublikowano
  • Autor

Na wiosnę planuję zmianę tylko nie wiem jaki wzór i wymiar ;-) może coś chłopaki polecacie ? ET 35 szukać ? Zawieszenie zostaje takie jakie jest czyli 1BV . Pozdrawiam :-)

Opublikowano

Lepiej poszukaj z ET od 40 do 45 lub z ET 29 ale to max bo niżej będzie obcierać . Przy tych pierwszych ET możesz dobrać dystans , przy ET 35 bedzie juz ciężko założyć dystans bo takie małe nie mają centrowania .

Opublikowano

Jeszcze zależy jaka szerokość felgi :wink4:


Edit : aaaa to już mówiłem. :decayed:

Opublikowano

tak jak widze to czarny kolor ma moc;) piekne wozidlo...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki bubson22 :-) Tak jak mówisz czarny robi robotę ;-) Na nowy sezon letni wpadnie jakieś odpowiedni koło i będzie pięknie ! .


Ostatnio wskoczyły do B7 dzienne led oraz dystanse 20 mm :-) 173181220.jpg

Opublikowano

Ładnie wygląda, ramke grilla daj w czarny mat to bedzie jeszcze lepiej;)

Edytowane przez gregor2208

Opublikowano

Kolego jakie kupowałeś żarówki do tych świateł dziennych? Daj konkretny link jeśli możesz i posiadasz... Z góry dzięki.

A auto super - wygląd identyko jak moje, z tym że u mnie quattro, podwójny wydech i 170 koni :)

Opublikowano
  • Autor
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładnie się prezentuje na ledach ;) Rezystory się nie grzeją za bardzo ??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Led daje super efekt, w ogole bardzo ładny S-Line , pakiet robi robote !!! chyba jedna z ładniejszych w dziale B7

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem Shiny Garage Morning Dew oto efekt !! A i wspomniane dystanse 20 mm z tyłu 15 z przodu :-) 173393422.jpg

Opublikowano

Kupiłem Shiny Garage Morning Dew oto efekt !! A i wspomniane dystanse 20 mm z tyłu 15 z przodu :-) 173393422.jpg

Fajnie fajnie, a co do morning dew, gorzej mi się z nim współpracuje od sonaxa brilliant efekt, ale lepiej pachnie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ciekawe jakie będą efekty z tym nowym Shiny Morning dew https://detailingpro.pl/quick-detailery/798-shiny-garage-quick-detail-spray-500ml-szybkie-odswiezenie-lakieru.htmlZamówię i zobaczę :-)

Opublikowano

Przy 20 mm nie obciera z tyłu ? Felgi 18 ET 43 ?

Opublikowano
  • Autor

Felgi 17 et 43 opony 225/45/17 i nic nie obciera. Nawet trzy osoby z tyłu plus bagaż :-) zawias 1bv. Teraz zastanawiam się na takie same felgi założyć 215/50/17 na zimę i myślę że też nie będzie problemu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.