Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur_8K0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witajcie! Zamieniłem swoje Audi A4 B7 na takie oto BMW Ze specyfikacji fabrycznej tego auta została karoseria i silnik Znalazłem to auto w Szwajcarii z udokumentowanym przebiegiem 86tys km! Czyli perełka jakich mało... Stwierdziłem że będzie to idealna baza do zbudowania fajnego projektu... No i poleciało... Wymieniłem: - wywalone zwykłe zderzaki i wrzucony kompletny m-pakiet (zderzaki, progi) - dodałem relingi (fabrycznie nie było) bo kombi bez relingów wygląda hmmm.... goło. - podsufitka wymieniona na czarną - fotele wymienione ze zwykłej czarnej skóry na ciemno beżowe komforty - boczki ze zwykłych czarnych na ciemno beżowe z podświetlaniem schowków, klamek itp - nagłośnienie ze zwykłego na Logic 7 - dekory ze szczotkowanego aluminium na drewno (lepiej pasują do obecnego koloru wnętrza) - kierownica i poduszka ze zwykłej na m-pakiet - lusterka ze zwykłych na fotochromy, podświetlane od spodu, składane i z pamięcią - grzana d*pa przód i tył W porównaniu do byłego A4 B7 na plus - komfort jazdy to zupełnie inna bajka... Co do silnika to nie porównuję bo tam miałem 2.0TDI 170km, a tu jest 3.0 235km, więc różnica jest oczywista Plany : - wersja full black (wszystkie chromy out, ciemne szyby i czarna felga) - wspomniana wyżej felga (19 cali na pewno, ale nie mam jeszcze nic upatrzonego) - podwyższenie mocy do 300km I jak się podoba? Dwie fotki na szybko:
  2. Gwintu nie chcę... Myślałem bardziej o jakichś eibachach, ale chyba tylko na przód bo tył siedzi i tak dość nisko...
  3. Super siadły te felgi opona 235/35 by nie weszła czy chciałeś 225/35? W czwartek kupiłem do siebie felgi 19x9J ET29 i zastanawiam się czy 235/35 mi wejdą... Zawias 1BV
  4. Zewnętrzny S-line to tak nie do końca, bo przedni zderzak jest zwykły (o ile włożysz go spowrotem po tej rozbiórce przodu)
  5. Jak dla mnie ta felga jest tragiczna, ale wszystko kwestia gustu
  6. Ty dawaj fotę na rotorach, a nie jakimiś ledami się chwalisz
  7. http://allegro.pl/nowe-felgi-550-pasujace-audi-rs4-a4-a6-a8-19-i6039816373.html Co sądzicie o tych felgach? Nadaje się to?
  8. Oryginalnie w aucie miałem 7.5J ET35 przy feldze 17 cali i oponie 235/45 więc chyba raczej nie powinno, chociaż odległość od mc persona była na szerokość palca... Zawias to 1BV
  9. Taka felga 8.5J z ET43 będzie bardzo schowana? Może dysponuje ktoś jakimś foto?
  10. Mam pytanko... W dobrej cenie trafiają mi się felgi (wzór RS4 B7) o szerokości 8,5J i ET45 lub takie same o ET43... Opony które będę chciał założyć to 235/35... Które ET będą lepsze i czy w ogóle taki zestaw podejdzie? Na naciągu mi nie zależy... Zawieszenie S-line to twardsze...
  11. Piękna V10. Łańcuch w kąpieli na zimę, czy dopiero składasz? Taki sprzęt to wydatek nie dużo mniejszy niż B6. ; ) Łańcuch w kąpieli po sezonie
  12. To nie kura! To pióropusz i strzała indiańska
  13. Ojj roboty trochę by było... Na pierwszy rzut oka to zderzak kompletny, grill, pas przedni, chłodnice, belka, szyba... Lampy też wyglądają na ruszone... Lewa na pewno bo nawet cała zaparowana i wyszła do przodu a prawa nie wiem... Niby można posklejać, ale... Części + robocizna ok 5500-6000zł Moja była uderzona podobnie, choć wszystko trzymało się kupy i można było NIBY normalnie jechać, gdyby nie to że chłodnice się rozszczelniły... Mimo wszystko ja bym to naprawiał... Fajne auto i dobrze wyposażone, z dobrym silnikiem... A uderzenie to taki standard można powiedzieć...
  14. Lepiej kobicie kupić jakiegoś parcha za kilka klocków, żeby w miarę wyglądał w jej oczach (Yaris np.) zamiast dawać swoje auto... Raz dałem żeby pojechała do sklepu jak jeszcze miałem Skodę - wróciła bez lusterka BO NIE JEJ WINA ŻE CIASNO BYŁO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.