Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niestadardowy Superb II 4x4


niestandardowy

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie :)

moje poprzednie wozidło :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/258671-b7-bpw-niestandardowe-wozidlo-czorny-avant/

po sprzedaży Audi padł wybór na Superba II 4x4 170KM ( CFGB ) z 2011r z przebiegiem 150.000

troche o wyposażeniu:

- czarne skóry z el. regulacją + pamieć

- podgrzewane siedzenia pród + tył

- radio Columbus

- 4x4 ( haldex )

- multi kierownica

- PDC przód - tył

- bi-xenon z funkcja AFS

- Bluetooth

plany? zawsze coś :)

fotki po zakupie:

sFe9svT.jpg

6L1wh5G.jpg

taq81zK.jpg

JIh1Djk.jpg

fHdfNT0.jpg

hKZfsB6.jpg

HgnzDv6.jpg

zXtvBno.jpg

5hwzNhC.jpg

zqqCyND.jpg

IIXqpT5.jpg

HlbNhGq.jpg

1NYVI03.jpg

zapraszam do komentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod względem miejsca bije A4 na głowę, podoba mi się ta generacja Superbów - zwłaszcza kombi.

bardzo fajny wypas :good:

jedyne co mi nie leży w Skodilaku to te zegary.. :/

pomyśl może nad znaczkami ze srebrnym "kurczakiem" - moim zdaniem są ładniejsze niż te z zielonym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest ;) trzeba przyznać, że skoda zrobiła duży postęp w porównaniu do poprzednich samochodów. Gałka mi się podoba z napisem 4x4 :D fajny detal. Wygodne są te siedzenia w porównaniu np. do A4 B7 naleśniki lub kubełki sportowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed B8 jeździłem octavią II po lifcie przez 5 lat. już ona bije pod względem miejsca samochody o klase wyżej . superb .... można się w nim gonić :D

fajne autko ;) i dobre wyposażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tutaj jest haldex jak np w A3, w A6 jest torsen.

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brzydkie auto. Ale jego funkcjonalność bije Audi na całej linii. Nie wiem dlaczego, ale z moich obserwacji Skoda i Seat mniej rdzewieje jak Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giga, ja sie z Toba zgodze. ale model przejsciowy na kilka miesiecy :)

jestem w szoku pod wzgledem miejsca w srodku. odstep przednich foteli jest tak duzy ze mam problem z podaniem czegokolwiek osobie siedzacej na tylnym siedzeniu. a fotele trzymaja bardzo porownywalnie jak w Audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie jest piekny.

Szwgier rok bujal sie taka 1.8T za ciula to nie jechalo ale miejsca w ciul.

Bobasy sie cieszyly jak przyjezdzal bo bylo gdzie sie w chowanego bawic:-D

Gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka była fajna ta Twoja A4, mam nadzieję że wrócisz do Audi :) Superb też niezły, nie pasuje mi tylko ten kolor :/ ... a to zdjęcie z navi to z moich okolic ;) Tam kupiłeś Skodziankę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto . jak będę niedługo w poznaniu mam nadzieje ze oblukam na żywo.

gratulacje zakupu i bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba... Znaczy podoba mi się ten model, bo konkretnie Twój egzemplarz jest brzydki :P Czarny i TYLKO w kombi :)

Sam szukałem takiego superba, ale ostatecznie padło na A4 B7 bo się po prostu fajne trafiło...

Co do miejsca w środku, to B7 jest strasznie ciasne... A Skoda to inna bajka - można się w środku w berka bawić...

Przed A4 B7 miałem Octavię II, którą we 4 osoby i 4 rowery śmigaliśmy na zawody... Oczywiście cały ekwipunek, taki jak ciuchy, kaski, ochraniacze itp też było w środku...

Wszystko było w środku, żaden rower nie był na zewnątrz...

Jak wracałem w tym roku znad morza (znaczy w tamtym) to widziałem na parkingu przy mc na autostradzie czarnego superba w kombi, zrobionego całego na czarno (auto demonstracyjne jakiejś firmy zajmującej się car audio)... Wzroku nie mogłem oderwać od tego samochodu! Piękny był... Felga 20' czarna - cudo


Taki traf że na otomoto stoi - http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-ID6yc17x.html :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna. Bez dwóch zdań. Dobrze wyposażona i świeża :-)

Szkoda, że nie w kombii, one są ciut zgrabniejsze. Też nad SII myślałem po sprzedaży swojej lalki.

Wygodna, dobrze wyposażona, niedroga w eksploatacji i stosunkowo tania w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez dolaczam do grona osob ktore twierdza ze w kombi ladniejsze :-) fajny wypas, sam zastanawialem sie nad superbem ale z takim wypasie nie sa wcale takie tanie. Miejsca sporo po dlugosci, ale jak z tylu posadzic trzy osoby to po szerokosci chyba gorzej niz w A6

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardziej podoba w liftbacku superb niż w kombi, nie wiem co wg was jest ładniejsze w kombi. Gratulacje zakupu, fajnie wyposażona i co najważniejsze 4x4, choć kolor nie w moim guście ;) Ważne że się Tobie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieli ci w oczy patrzeć :grin: Jak głosi stara maksyma: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :decayed: Ale nie przejmuj się, ja tez jeżdżę brzydkim klockiem. I dobrze mi z tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby taki brzydki, a na ulicach tego full, już chyba nawet częściej widuje superba niżeli octavkę. Ja tam do tego auta nic nie mam, no może jakby cenowo deptało po piętach A6, to bym inaczej podchodził do tematu - bo wiadomo, że A6, to A6.

Ale patrząc na cenę tego auta i wyposażenie, komfort i ekonomię w utrzymaniu, oraz wygląd z zewnątrz i wewnatrz, to nie wiem co ma się nie podobać. Ale wiadomo, każdy ma swój gust, a to ciężki temat.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...