Treść opublikowana przez arek_cccp
-
2.0 TFSI BUL ośka kto się podejmie?
zapomnij o 400 w tym silniku, nierealne, stage 3 to ok 340-360km zależy od stanu silnika. Co do stage 3 to potrzebujesz wtryski s3, k04 064 z s3 zaworek rs4 wkład autotech, sprzegło w kevlarze, fmic dolot i wydech 2.5cala minimum do tego dochodzi więcej rzeczy typu przewody olejowe, przerobienie trochu turbo itd itd. Możesz zapytać gregor10.pl bo on mi robił auto na 355km w 2.0TFSI ale nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z terminem i realizacją.
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Auto wystawione na sprzedaż, gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do kontaktu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podeslij na priv później to zerknę na ciśnienia paliw jak się zachowują
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm, a logi z 106+103+002 zrób.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Niestety nie liczcie na gwarancję na zadne hybrydy ani regenrację, turbiarz zawsze powie,że procedura montażu była zła, albo turbo źle uzytkowane, mozesz sie kłócić ale cięzko udowodnić ze nie ma racji... pewniak to tylko nowe turbo oem od sida/aso. Co do kolektora to mialem na mysli, ze dostales nowe turbo a kolektor jest krzywy... tragedia. Co do osoby, samego geremiego od poczatku typ byl podejrzany ze wzgledu na jego super za***iste hybrydy do 1.8T robiace po 300km na 1.2B czy ile tam i mega zapasie... ale szkoda poruszać tematu. ? Az ciekaw jestem na rozwoj wydarzeń, szkoda tylko ze wygląda ze na tym ucierpisz finansowo ?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
To nowe turbo i kolektor tak wygląda ? ? Czemu nie zrobiłeś dp pod turbo tylko turbo pod dp? Ogólnie nie wygląda to wesoło... mam nadzieję, że wkrótce będzie autko jeździć i cieszyć
-
Wyciek..
Spalanie 9l przy śr 180km, nie jeden chciałby mieć takie co do tematu no to uszczelka/szczeliwo do zrobienia, ale tak naprawde to umyłbym najpierw silnik bo takie zapocenia to norma w brudnych silnikach ^^ generalnie nic groznego, jak juz postawiels na wymiane, to dopytaj mechanika czy sruby sa jednorazowe czy nie, bo pamietam ze ktores byly i nie jestem pewien czy te od pokrywy czasem ...
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Chyba tutaj jest haczyk, dlatego u siebie nei zrobiłem
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Te strzały i marchewy to jak to jest zrobione u Ciebie? Jakiś specjalny soft podlany bardziej paliwem ? Czy kwestia wydechu ? U mnie marchew żadnych nie ma, strzałów też nie czasami delikatnie tylko purknie. Tylko u mnie jest bardzo cicho w środku...
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Btw poleci ktoś coś fajnego z zapachów i długo trwającego ? California mi się znudziła i trwa krótko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma ktos zbednego starego vcdsa i chcialby sie pozbyc ? Odkupilbym do b7, bo moj przepadl gdzies.
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Gratulacje wyniku ! Ładna furmanka, co to za kwint KW siedzi, jak wrażenia z jadzy na nim na 19 ?
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Ta ceramika siedzi od miesiąca i jakaś delikatna korekta lakieru była Kilka fotek z prac, ceramica ultracoat one + hydro hd. Niestety pogoda nie dopisała jak odbierałem samochód i nie ma zdjęć w pełnym słońcu
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Z tym niutonem to tak jak w 1.8T jednemu przy 350nm yebnie, drugi ma 420nm i jeździ bez problemów, a granice określają na 400nm bezpieczną w tym motorze, ja posłuchałem gregora, że okolice 450nm jest tą "bezpieczną granicą" według niego i tego się trzymaliśmy u mnie przy strojeniu... był słowak na forum co mu przy 450nm korba bokiem wyszła ale miał te 450nm w dużo niższym zakresie niż ja... inaczej rozłożony niuton doładowanie pewnie dokokszone z dołu no i yebło . U mnie 20tyś pykło i wsio bangla.. PS, czekamy na wkład u Ciebie i zaworek , żeby w końcu kevlar miał co robić. Mam też nadzieję, że u Ciebie pompa w baku w miarę w bdb stanie i ogarnie, bo ja u siebie wymieniałem
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
20tyś przeszło, generalnie oprócz eskploatacji to nic się nie dzieje, tylko regenerowałem turbinę bo turbspec spieprniczył sprawę i powstał luz na wałku... w tym samym czasie chyba 2 inne k04 spartolili i moja opinia o nich jest już inna od tamtego czasu...
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Tak myślałem, że bez wkładu ani rusz co do zaworu rs4 to o ile pamiętam to wywala błąd ciśnienia na tym seryjnym z 2.0tfsi i jest check, ten z rs4 był do 200bar, 150 bar to ja mam teraz ciśnienie o ile kojarzę (tak mi świta coś w głowie)... wkład hpfp to podstawa, zeby ugrac wiecej jak 320+, co do niuta to nic dziwnego jak nie wystrojone, pewnie dmucha z dołu stąd taki niut, ważne, żeby górą trzymalo 400nm i to jechało do końca a nie jak diesel z dołu tylko . ja bym mógł zrobić i 500nm tylko na co ? Ryzyko większe, że urwie korbę a i tak nie da nic w osiągach tak naprawdę, ba może być, że turbo górą nie wydoli wtedy
-
Wysokie spalanie - przyczyna ?
Normalne spalanie jak na automat w mieście na krótkich odcinkach
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Ja mam u siebie kevlar i nie było takich jaj, ale robiłem gdzie indziej i tez moje sprzęgło wyglądało inaczej, (inna mieszanka zapewne) po założeniu nie katowałem (ok 300km spokojnej jazdy, dużo zmiany biegów, żeby docisk popracował sobie), nie było problemów z wbijaniem jakikolwiek biegów, jazda na półsprzęgle to czysta przyjemność, dziwna sprawa z tym Twoim sprzęgłem... u mnie aktualnie 20tyś pykło i klei dalej tak jak kleiło, nic nie ślizga. Mniej więcej tak moja tarcza wyglądal o ile pamiętam (zdjęcie z google podglądowe ale chodzi mi o rodzaj mieszanki nabitej na tarcze)
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Nie wiem ile seria daje radę, chyba pod 300-320 ? cięzko powiedzieć, tak widziałem, przy 350 i 450nm ale źle to wystrojone było, wykres widziałem , swoją drogą zakuć dla 400ps, hmm wolał bym cdla wrzucić, mniej kasy i też pewnie400ps realne, po zakuciu to 500ps. powinno sie atakowac
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
360 to bezpieczna granica, więcej juz silnik nie przyjmie, cofa zapłony i po zabawie, trzeba było by odprężać motor i zakuć, bo 460nm to też bezpieczna granica dla korb, no i wiadomo turbo hybryda by się zdala , mozna na cdlu robić ok 400km na seryjnym słupku, mocniejsze korby ma podobno i odprężony jest.
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
UCZESTNIK ZLOTU:nick: arek_cccp
-
Fmic do 2.0 tfsi
z FMICA poolecam
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Ja bym zalał LM chyba 20-30zł droższy, zobaczysz czy będzizesz zadowolony najwyzej wrocisz do LM, który jest też super. Ten motul to chyba nowosc na rynku.
- B7 Crew
- B7 Crew