Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek..


A4B7Sportline

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po dłuższej trasie (w sumie ponad 500 km autostrada) zajrzałem sobie pod maskę, żeby sprawdzić profilaktycznie czy wszystko gra. 

Zauważyłem wyciek w okolicach uszczelki i śrub. Z drugiej strony silnik jest czyściutki i tylko tutaj są lekkie zabrudzenia.

Zapisałem na najbliższy termin do mojego mechanika ale z ciekawości piszę jeszcze tutaj. 

Przy okazji mam wrażenie, że silnik pali nieco więcej. Wcześniej na trasie miałem spalanie 7,5 l przy średnio 120 km/h a teraz nie mogłem zejść poniżej 8,9 ale średnią prędkość miałęm 180 km/h, więc może dlatego.

Silnik chodzi równo bez zarzutów.

 

 

 

50713167_364253387733265_6236226616108777472_n.jpg

Edytowane przez A4B7Sportline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieki przy tej uszczelce to norma kiedy siedzi jeszcze ori. Niech mechanik wymieni uszczelkę i powinno być wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, A4B7Sportline napisał:

nie mogłem zejść poniżej 8,9 ale średnią prędkość miałęm 180 km/h, więc może dlatego.

Nie łykam :eusathink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie 9l przy śr 180km, nie jeden chciałby mieć takie ;) co do tematu no to uszczelka/szczeliwo do zrobienia, ale tak naprawde to umyłbym najpierw silnik ;) bo takie zapocenia to norma w brudnych silnikach ^^ generalnie nic groznego, jak juz postawiels na wymiane, to dopytaj mechanika czy sruby sa jednorazowe czy nie, bo pamietam ze ktores byly i nie jestem pewien czy te od pokrywy czasem ... 

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...