Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0 TFSI BUL ośka kto się podejmie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Szukam jakiegoś tunera bądz też serwisu, który doradzi mi co kupić i najlepiej to poskleja. 

Docelowo chciałbym wejść na Stage 3 i interesowałaby mnie moc rzędu 320-400 koni

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

zapomnij o 400 w tym silniku, nierealne, stage 3 to ok 340-360km zależy od stanu silnika. Co do stage 3 to potrzebujesz wtryski s3, k04 064 z s3 zaworek rs4 wkład autotech, sprzegło w kevlarze, fmic dolot i wydech 2.5cala minimum do tego dochodzi więcej rzeczy typu przewody olejowe, przerobienie trochu turbo itd itd. Możesz zapytać gregor10.pl bo on mi robił auto na 355km w 2.0TFSI ale nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z terminem i realizacją. 

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, arek_cccp napisał:

zapomnij o 400 w tym silniku, nierealne, stage 3 to ok 340-360km zależy od stanu silnika. Co do stage 3 to potrzebujesz wtryski s3, k04 064 z s3 zaworek rs4 wkład autotech, sprzegło w kevlarze, fmic dolot i wydech 2.5cala minimum do tego dochodzi więcej rzeczy typu przewody olejowe, przerobienie trochu turbo itd itd. Możesz zapytać gregor10.pl bo on mi robił auto na 355km w 2.0TFSI ale nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z terminem i realizacją. 

Witam.Dzięki za info. Niestety gregor10.pl narazie wstrzymał się z modyfikacjami auta. Wie ktoś może czy jeszcze ktoś się bawi w takie rzeczy? Co do mocy nawet to 355 by wystarczyło. 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 10.03.2021 o 16:10, arek_cccp napisał:

zapomnij o 400 w tym silniku, nierealne, stage 3 to ok 340-360km zależy od stanu silnika. Co do stage 3 to potrzebujesz wtryski s3, k04 064 z s3 zaworek rs4 wkład autotech, sprzegło w kevlarze, fmic dolot i wydech 2.5cala minimum do tego dochodzi więcej rzeczy typu przewody olejowe, przerobienie trochu turbo itd itd. Możesz zapytać gregor10.pl bo on mi robił auto na 355km w 2.0TFSI ale nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z terminem i realizacją. 

400 realne, ale to już kilkadziesiat tysięcy. Bo duże turbo, duże wtryski, caly wydech 3cala, odpowiedni IC. 

Ostrzegam, przy k064 nie jest słodko, dużo przeróbek pod motor wzdłużny, nie każdy to robi, a ci co się podejmują rezygnują po czasie. Mój tunner już chyba nie przyjmie drugiego takiego? przynajmniej nie za te pieniądze na jakie się ze mną umówił.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.