Treść opublikowana przez niestandardowy
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
Niestandardowy + Asia + Nadia (14l.)
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
to jezeli jest szansa: Niestandardowy + Asia + Nadia ( 13 lat )
-
Kody do ustawienia pozycji ksenonów
Audi A4/S4/RS4/Cabriolet (8E/8H) - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM
-
Odblokowanie pełnego FIS
po 4. napisz do mnie PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ludziska, moze jakis spocik?
-
1.9 AWX źle odpala zimny
Jak przy odpalaniu rozrusznik nie bedzie mial conajmniej 270 obr/min ( obrotow silnika ) auto bedzie ciezko palic albo nie odpali wcale. ECU nie da zasilania na pompki. Do sprawdzenia aku
-
1.9 AWX źle odpala zimny
Czy mozecie zmierzyc napiecie akumulatora po nocy? Oraz do ilu spada przy obciazeniu przy odpalaniu...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zawitaj. Poniedzialek jestem na miejscu
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
I zbiorniczek spryskiwaczy z oslona metalowa
-
Spoty wrocławskie
Chlopy... potrzebna pomoc. Mam do kupienia kola do micry we Wroclawiu Krzyki. Odebral by mi ktos z Was te kola i wyslal kurierem do mnie? Sianko przeleje na konto. Gosc preferuje tylko odbior osobisty. Stawiam flaszke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bryy
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Ha... moj filmik z b7 Czyli na postoju czy w korku 10km/h jest to bezuzyteczne? A co oznacza taka jedynka pidswietlona w tej części wyswietlacza od "spalania" tylko wyżej po prawej stronie. A co z tym przewodem który wychodzi z licznika niebieska wtyczka pin 1 dokąd on idzie?Kiedys laguna pisal ze do kostki w lewym dolnym slupku A
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kufa... Widze ze rozkrecacie na nowo watek...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i ja skodą... zawitam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mozesz podjechac Odezwij sie na PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rozruszacie powoli watek widze
-
B7 Crew
Jak ktos malo ogarniety robil Ci dpf-a moze byc tak ze sterownik po modyfikacji nie zapamietuje bledow. Z takimi przypadkami sie juz spotykalem...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Albo pracuja
-
Strefa Śmiechu
Reklama pod Poznaniem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mowicie o swoich PW?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedy. gdzie. o ktorej?
-
Czy to zapieczone kierownice spalin?
Hej ludziska, wstawie dla potwierdzenia. Czy to zapieczone kierownice spalin? Grupa 011: http://vaglog.pl/log_264294.html
-
[BPW] wymiana walka rozrządu - czesci
Patrzylem w nowy pedal czy czasem nie ma tez tej usterki? Co do planow... grubo
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Ooo chlopie. Jak pompka nie bedzie miala luzu to moze sie okazac ze bedziesz szukal nowych pompek Po co bierzesz sie za cos co wymaga minimalnej wiedzy. 100 zl masz w kieszeni za ta regulacje?
-
[BPW] wymiana walka rozrządu - czesci
I jak po wymianie?