-
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
Niestandardowy + Asia + Nadia (14l.)
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
to jezeli jest szansa: Niestandardowy + Asia + Nadia ( 13 lat )
-
Kody do ustawienia pozycji ksenonów
Audi A4/S4/RS4/Cabriolet (8E/8H) - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM
-
Odblokowanie pełnego FIS
po 4. napisz do mnie PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ludziska, moze jakis spocik?
-
1.9 AWX źle odpala zimny
Jak przy odpalaniu rozrusznik nie bedzie mial conajmniej 270 obr/min ( obrotow silnika ) auto bedzie ciezko palic albo nie odpali wcale. ECU nie da zasilania na pompki. Do sprawdzenia aku
-
1.9 AWX źle odpala zimny
Czy mozecie zmierzyc napiecie akumulatora po nocy? Oraz do ilu spada przy obciazeniu przy odpalaniu...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zawitaj. Poniedzialek jestem na miejscu
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
I zbiorniczek spryskiwaczy z oslona metalowa
-
Spoty wrocławskie
Chlopy... potrzebna pomoc. Mam do kupienia kola do micry we Wroclawiu Krzyki. Odebral by mi ktos z Was te kola i wyslal kurierem do mnie? Sianko przeleje na konto. Gosc preferuje tylko odbior osobisty. Stawiam flaszke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bryy
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Ha... moj filmik z b7 Czyli na postoju czy w korku 10km/h jest to bezuzyteczne? A co oznacza taka jedynka pidswietlona w tej części wyswietlacza od "spalania" tylko wyżej po prawej stronie. A co z tym przewodem który wychodzi z licznika niebieska wtyczka pin 1 dokąd on idzie?Kiedys laguna pisal ze do kostki w lewym dolnym slupku A
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kufa... Widze ze rozkrecacie na nowo watek...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i ja skodą... zawitam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mozesz podjechac Odezwij sie na PW