-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Na całym zestawie SKV zrobilem okolo 45tys km (3lata) i zrobiło luzy na tulejkach w dolnych przednich wahaczach ale sworznie bez luzów i nadal bardzo sztywno sie trzymały. Banany tuleje tez ruszone, sworznie ok. Górne w stanie nienaruszonym. Tak to wygląda...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wandej mozesz podac cene na pw za komplet na przod.
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
Koni str.t i sprężyny H&R -35mm przebieg około 45 tyś.km i trzymają ładnie.
-
Za wysoka temperatura, Pomocy
Sprawdziłeś kolego odczyty z tego czujnika VAGiem ? Pytam ponieważ cena "ciekawa", a też wymieniałem czujnik G62 tydzień temu na oryginalny kupiony w sklepie motoryzacyjnym nawet z logiem audi na czujniku i był to bubel... temperatura na vag oscylowała miedzy 75 a 95 stopni i silnik był niedogrzany jak powinien mimo że wskazówka pokazywała 90 nie licząc kilku sporadycznych wahnięć. Dopiero po zamontowaniu czujnika z ASO wszystko działa jak powinno tzn. temp od 85 do 105 stopni i wentylator załącza się na pierwszy bieg kiedy powinien i termostat ładnie pracuje co pokauje vag.
-
Amortyzator syczy?
Jeżeli amortyzator syczy to w kosz. A jakie masz zawieszenie że audi tak się buja? Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
-
17" w Audi a4 b6 2.0 Alt opony 225/55
215/55 to wąski balon Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
-
Rotory 18 - oryginał czy ciekawa oferta replik
Powiem Ci tak... Wolałbym w tej cenie używkę oryginał niż ryzykować z podróbkami i myśleć ile wytrzymają... Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
-
17" w Audi a4 b6 2.0 Alt opony 225/55
Na 225/45/17 też jest w porządku jeśli chodzi o komfort;) Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 ALT uszczelka pokrywy zaworów??
Nie tyle na spalanie ale po prostu będzie ubywac oleju który będzie wyrzucamy przez uszkodzona uszczelkę. Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 ALT uszczelka pokrywy zaworów??
Uszczelka do wymiany... Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
-
KONI STR.T - osłony, odboje ?
Chyba dedykowanych nie ma... Ja założyłem odboje od serii i już dwa lata śmigam i jest ok. Żeby nie było że tak mi się wydaje... Niedawno miałem wymieniany górny wahacz i odboje jaki amortyzator wyglądają bez uszkodzeń Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
-
Sciąganie na pochyłej drodze, wrażliwy na podmuchy
Miałem tak kiedyś po wymianie zawieszenia i ustawieniu zbieżności ale po jakimś tygodniu wszystko wróciło do normy.... Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
-
Wahacze SKV
Zestaw zamówiony także będzie montaż i testowanie Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Czy przy podwójnym wydechu zmienia się jakoś dzwięk? Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L
-
Wahacz przedni dolny (banan)
W Aso na pewno będzie drozej... W sklepie dałem 85zł za szukę Lemforder'a Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka