Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czujnik temperatury
  2. Dzięki, problem rozwiązany
  3. Nic nie cieknie. Chyba jest to czujnik temperatury g2 komputer wskazywał 102* a g62 90*, chyba nie powinna być aż taka różnica temperatur?
  4. Zdjęcie zrobione ok 10 minut po zgaszeniu silnika...
  5. Dodam że komp nie wywalił błędu
  6. Dzisiaj wracając z pracy zauważyłem że wentylatory chodzą na bardzo wysokich obrotach, temperatura była na 90*, jak dojechałem do domu samochód postał chwile na wolnych obrotach to temperatura dochodziła już do 100* wentylatory na maksymalnych obrotach, jak dodałem gazu to po chwili temperatura spadła znowu do 90*. Co może być tego przyczyną? Termostat był wymieniany na behr w lipcu 2017 roku, pompa wody 42 tysiące kilometrów temu (koniec 2016 roku), nie ma żadnych ubytków płynu. W czym jest problem?? Termostat?
  7. A4 B6 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w 1.8T
    okazała się ukruszona obudowa termostatu przy oringu
  8. Witam kolegów. Mam problem w mojej audiczce a4 b6 1.8t z luzami kierownicy... W czym tkwi problem? Następne moje pytanie to jak skręcę maksymalnie w prawo kierownicą i odpuszczę ją to słychać dziwny głośny odgłos (grrrrr) niestety ustało to gdy tylko chciałem nagrać ten dźwięk... Panowie pomocy! Na końcu filmiku luzy na kierownicy .
  9. A4 B6 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w Audi A4 B6/B7
    Jest mokro po samochodem, widać że cieknie z tej zaślepki. Płyn był spuszczony, miejsce odtłuszczone i założona zaślepka z ASO, to nie pomogło więc jeszcze raz rozebrałem i dodatkowo złożyłem na masę uszczelniającą. Po tym zabiegu nie ciekło przez 2 dni ;/ teraz pytanie jak to zrobić, czym to uszczelnić żeby było dobrze
  10. A4 B6 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w 1.8T
    przewody na 100 % dobre tak samo termostat. To jest wina tej zaślepki bo jak zmieniłem na nową to przez 2 dni nie ciekło a kupione ori. Tylko pytanie czym to uszczelnić żeby było dobrze bo już nie mam cierpliwości do tego ;/
  11. A4 B6 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie mam audi a4 b6 1.8t silnik avj i cały czas ucieka mi płyn chłodniczy z zaślepki przy termostacie. Kupiłem nowy i wraz cieknie z tego miejsca, jeszcze raz rozebrałem i złożyłem na masę uszczelniającą (taką do misek olejowych) i nadal ubywa płynu. Co robić?
  12. A4 B6 opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie mam audi a4 b6 1.8t silnik avj i cały czas ucieka mi płyn chłodniczy z zaślepki przy termostacie. Kupiłem nowy i wraz cieknie z tego miejsca, jeszcze raz rozebrałem i złożyłem na masę uszczelniającą (taką do misek olejowych) i nadal ubywa płynu. Co robić?
  13. Cała mam wrażenie że to zaślepka ta przy termostacie co założyłem dopiero oryginał... czym to uszczelnić żeby było dobrze?
  14. Panowie wszystkie przewody posprawdzane, uszczelka chłodnicy oleju wymieniona, zaślepka w bloku przy termostacie wymieniona. Co prawda oleju już nie widać na silniku ale płyn chłodniczy nadal cieknie właśnie z okolic termostatu
  15. A4 B6 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w 1.8T
    Dziękuję za odpowiedź Zaślepka wymieniona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.