-
Za wysoka temperatura, Pomocy
Czujnik temperatury
-
Za wysoka temperatura, Pomocy
Dzięki, problem rozwiązany
-
Za wysoka temperatura, Pomocy
Nic nie cieknie. Chyba jest to czujnik temperatury g2 komputer wskazywał 102* a g62 90*, chyba nie powinna być aż taka różnica temperatur?
-
Za wysoka temperatura, Pomocy
Zdjęcie zrobione ok 10 minut po zgaszeniu silnika...
-
Za wysoka temperatura, Pomocy
-
Za wysoka temperatura, Pomocy
Dzisiaj wracając z pracy zauważyłem że wentylatory chodzą na bardzo wysokich obrotach, temperatura była na 90*, jak dojechałem do domu samochód postał chwile na wolnych obrotach to temperatura dochodziła już do 100* wentylatory na maksymalnych obrotach, jak dodałem gazu to po chwili temperatura spadła znowu do 90*. Co może być tego przyczyną? Termostat był wymieniany na behr w lipcu 2017 roku, pompa wody 42 tysiące kilometrów temu (koniec 2016 roku), nie ma żadnych ubytków płynu. W czym jest problem?? Termostat?
-
Wyciek avj pomocy!
okazała się ukruszona obudowa termostatu przy oringu
-
Luzy na kierownicy Pomocy. W czym jest problem?
Witam kolegów. Mam problem w mojej audiczce a4 b6 1.8t z luzami kierownicy... W czym tkwi problem? Następne moje pytanie to jak skręcę maksymalnie w prawo kierownicą i odpuszczę ją to słychać dziwny głośny odgłos (grrrrr) niestety ustało to gdy tylko chciałem nagrać ten dźwięk... Panowie pomocy! Na końcu filmiku luzy na kierownicy .
-
Wyciek avj pomocy!
Jest mokro po samochodem, widać że cieknie z tej zaślepki. Płyn był spuszczony, miejsce odtłuszczone i założona zaślepka z ASO, to nie pomogło więc jeszcze raz rozebrałem i dodatkowo złożyłem na masę uszczelniającą. Po tym zabiegu nie ciekło przez 2 dni ;/ teraz pytanie jak to zrobić, czym to uszczelnić żeby było dobrze
-
Wyciek avj pomocy!
przewody na 100 % dobre tak samo termostat. To jest wina tej zaślepki bo jak zmieniłem na nową to przez 2 dni nie ciekło a kupione ori. Tylko pytanie czym to uszczelnić żeby było dobrze bo już nie mam cierpliwości do tego ;/
-
Wyciek avj pomocy!
Panowie mam audi a4 b6 1.8t silnik avj i cały czas ucieka mi płyn chłodniczy z zaślepki przy termostacie. Kupiłem nowy i wraz cieknie z tego miejsca, jeszcze raz rozebrałem i złożyłem na masę uszczelniającą (taką do misek olejowych) i nadal ubywa płynu. Co robić?
-
Wyciek avj pomocy!
Panowie mam audi a4 b6 1.8t silnik avj i cały czas ucieka mi płyn chłodniczy z zaślepki przy termostacie. Kupiłem nowy i wraz cieknie z tego miejsca, jeszcze raz rozebrałem i złożyłem na masę uszczelniającą (taką do misek olejowych) i nadal ubywa płynu. Co robić?
-
Wyciek płynu chłodniczego AVJ. POMOCY
Cała mam wrażenie że to zaślepka ta przy termostacie co założyłem dopiero oryginał... czym to uszczelnić żeby było dobrze?
-
Wyciek płynu chłodniczego AVJ. POMOCY
Panowie wszystkie przewody posprawdzane, uszczelka chłodnicy oleju wymieniona, zaślepka w bloku przy termostacie wymieniona. Co prawda oleju już nie widać na silniku ale płyn chłodniczy nadal cieknie właśnie z okolic termostatu
-
Co to jest? silnik AVJ
Dziękuję za odpowiedź Zaślepka wymieniona