Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4 B6

  1. Czujnik temperatury
  2. Dzięki, problem rozwiązany
  3. Nic nie cieknie. Chyba jest to czujnik temperatury g2 komputer wskazywał 102* a g62 90*, chyba nie powinna być aż taka różnica temperatur?
  4. Zdjęcie zrobione ok 10 minut po zgaszeniu silnika...
  5. Dodam że komp nie wywalił błędu
  6. Dzisiaj wracając z pracy zauważyłem że wentylatory chodzą na bardzo wysokich obrotach, temperatura była na 90*, jak dojechałem do domu samochód postał chwile na wolnych obrotach to temperatura dochodziła już do 100* wentylatory na maksymalnych obrotach, jak dodałem gazu to po chwili temperatura spadła znowu do 90*. Co może być tego przyczyną? Termostat był wymieniany na behr w lipcu 2017 roku, pompa wody 42 tysiące kilometrów temu (koniec 2016 roku), nie ma żadnych ubytków płynu. W czym jest problem?? Termostat?
  7. A4 B6 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w 1.8T
    okazała się ukruszona obudowa termostatu przy oringu
  8. Witam kolegów. Mam problem w mojej audiczce a4 b6 1.8t z luzami kierownicy... W czym tkwi problem? Następne moje pytanie to jak skręcę maksymalnie w prawo kierownicą i odpuszczę ją to słychać dziwny głośny odgłos (grrrrr) niestety ustało to gdy tylko chciałem nagrać ten dźwięk... Panowie pomocy! Na końcu filmiku luzy na kierownicy .
  9. A4 B6 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w Audi A4 B6/B7
    Jest mokro po samochodem, widać że cieknie z tej zaślepki. Płyn był spuszczony, miejsce odtłuszczone i założona zaślepka z ASO, to nie pomogło więc jeszcze raz rozebrałem i dodatkowo złożyłem na masę uszczelniającą. Po tym zabiegu nie ciekło przez 2 dni ;/ teraz pytanie jak to zrobić, czym to uszczelnić żeby było dobrze
  10. A4 B6 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w 1.8T
    przewody na 100 % dobre tak samo termostat. To jest wina tej zaślepki bo jak zmieniłem na nową to przez 2 dni nie ciekło a kupione ori. Tylko pytanie czym to uszczelnić żeby było dobrze bo już nie mam cierpliwości do tego ;/
  11. A4 B6 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie mam audi a4 b6 1.8t silnik avj i cały czas ucieka mi płyn chłodniczy z zaślepki przy termostacie. Kupiłem nowy i wraz cieknie z tego miejsca, jeszcze raz rozebrałem i złożyłem na masę uszczelniającą (taką do misek olejowych) i nadal ubywa płynu. Co robić?
  12. A4 B6 opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie mam audi a4 b6 1.8t silnik avj i cały czas ucieka mi płyn chłodniczy z zaślepki przy termostacie. Kupiłem nowy i wraz cieknie z tego miejsca, jeszcze raz rozebrałem i złożyłem na masę uszczelniającą (taką do misek olejowych) i nadal ubywa płynu. Co robić?
  13. Cała mam wrażenie że to zaślepka ta przy termostacie co założyłem dopiero oryginał... czym to uszczelnić żeby było dobrze?
  14. Panowie wszystkie przewody posprawdzane, uszczelka chłodnicy oleju wymieniona, zaślepka w bloku przy termostacie wymieniona. Co prawda oleju już nie widać na silniku ale płyn chłodniczy nadal cieknie właśnie z okolic termostatu
  15. A4 B6 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w 1.8T
    Dziękuję za odpowiedź Zaślepka wymieniona
  16. A4 B6 opublikował(a) temat w 1.8T
    To w czerwonych kółeczkach co to jest i do czego służy? To metalowe przy termostacie i plastikowe cięgienko za odmą. Na ostatnim zdjęciu jest mokro, możliwe że to z podstawy filtra oleju? Tam też jest płyn chłodniczy?
  17. też już przerabiany temat ;/ tylko zastanawia mnie jak tam ten płyn chłodniczy może uciekać jak on nie wchodzi do bloku tylko przechodzi przez samą chłodniczkę dobrze myślę? Możliwe że jest pęknięta chłodniczka? Płyn nie miesza się z olejem, na wchodzących wężach sucho. Cały silnik jest suchy tylko w tym miejscu łączenia podstawy filtra z blokiem mokro
  18. Czyli uszczelka ta przy bloku silnika?
  19. 1 zdj widok z tyłu głowicy
  20. Z tyłu głowicy króciec suchy, na skrzyni też sucho więc on raczej jest cały. Mokro jest po prawej stronie odmy (zdj)
  21. Pompę zakładałem nową w zeszłym roku, myślę że to nie jej wina ale będę szukać po weekendzie majowym (choroba). Wstawię też zdjęcia jak to wszystko wygląda
  22. chłodniczka czy uszczelka?
  23. Witam! Mam problem z wyciekiem płynu chłodniczego i nie mogę znaleźć miejsca z którego płyn ucieka, nie jest to duży wyciek ( ok 400ml na 3 tygodnie). Chłodnica jest na 100% szczelna, okolice termostatu oraz przewody suche. Po nocy widać kropelki płynu na misce olejowej ale skąd spływają już nie ;/ Ma ktoś jakieś podejrzenie co może być przyczyną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.