Zobacz tam gdzie akumulator masz czy woda nie stoi, odpływy masz pod akumulatorem. (zdjęcie podglądowe nie mojego autorstwa) Ja wywaliłem u siebie w b6 te gumki i problem z zatykaniem z głowy. Albo tak jak u mnie kawałek wyłupanej osłony komputera (zdj 2) i woda lała się do środka.
Zawartość dodana 8 minutes later
Sprawdź jeszcze drożność odprowadzenia wody z klimy.
Płynu chłodniczego nie ubywa ?
Okazało się że jest nieszczelność pod obudową komputera i woda dostawała się do środka samochodu, z gąbki wykładziny można było wodę wyciskać. Jutro będę wszystko suszyć i wietrzyć samochód mam nadzieję że problem z parowaniem będzie z głowy
Witam!
Od kilku dni męczę się z parującą przednią szybą. Szyba czyszczona, filtr wymieniłem na nowy ale nic to nie dało, jak tylko włączę nawiew (nawet klime) to zaraz szyba od strony pasażera jest zaparowana (dosłownie od środka cała prawa strona zaparowana - od strony kierowcy nic) ;/ Bardzo proszę o poradę czego to może być wina.