-
Sprężyny H&R
Widac widac jest znaczna roznica tył idealnie ale ten przód lipa a specjalnie zamawiałem pod silnik wagę itd i myślałem ze taka firma jak h&R nie zrobi lipy łudziłam sie jesCze tym ułożeniem O to chodzi zeby tył był wyżej a przód niżej to spoko ale odwrotnie kiepsko to wyglada
-
Sprężyny H&R
No to kiepsko mierząc od ziemi tył mam 67 do błotnika a przód 67,9 :/
-
Jakie ciśnienie 255/30r20
Witam, jakie ciśnienie do opon i felg 255/30r20 szer 9j Pytam bo ori audi sa 265/30r20 a ja zmieniłem na węższe
-
Sprężyny H&R
Witam, od 2 tyg mam założone sprężyny h&R dedykowane do mojego samochodu ( dobierane po tabliczce znamionowej ) samochod to audi a4 2.0 tfsi quattro I mam teraz pytanie przejechałem na nich około 450 km I tył jest niżej około 1 cm niż przód Czy to sie wyrówna ? Czy sprężyny musza sie ułożyć ?? Lipnie to troche wyglada szczerze mówiąc Dodam ze sprężyny kupiłem -25 mm
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
Panowie i znowu d*pa sprężyny H&R założone -35mm Dedykowane do 6-cylindrów a u mnie 4 cylindry I sprawa wyglada tak tylk idealnie 65.7 cm a przód 68 cm :/
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
A jak jazda na gwincie ? Tez o tym myślałem tylko ze cena juz wysoka
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
Ok to ryzykuje i kupuje bo na tym eibachu ten przód lipa wielka Pojawił sie pewien problem sprzedawca zwrócił mi uwagę ze te sprężyny -35mm sa dedykowane do samochodów z obciążeniem osi przedniej od 1101 kg a sprawdziłem na swojej tabliczce ze mam obiciazenie osi przedniej 1080 kg I nie wiem co teraz robic bo zapewni równo nie usiądzie co sądzicie ???????
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
Równo miałeś ?? Nie za nisko da rade jezdzic zeby wszędzie nie obcierać ? Jakie odczucia z twardościa ?
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
teraz nie mam jak ale mierzyłem to na zimowych 17 nastkach przód mam 67 cm a tył 65 cm od ziemi do błotnika a idę w 20 cali wiosna
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
Najpierw czekam na opis wrażeń czy nie beton
-
Sprężyny H&R czy Eibach ?
Witam, mam założone u siebie od 1 roku sprężyny obniżające eibach ale średnio jestem zadowolony z obniżenia tzn tył usiadł elegancko ale na przodzie jest spora luka miedzy kołem a błotnikiem dlatego interesują mnie sprężyny H&R -35 mm widziałem na foto wyglada dużo lepiej ale jak z komfortem czytałem ze H&R sa dużo twardsze jak wasze doświadczenia ?
-
S tronic stuki
Witam, mam do was pytanie może ktoś się z tym spotkał i wie co to i jak rozwiązać. Spróbuje opisać dokładnie o co chodzi, ostatnio miałem wymieniana mechatronike i teraz mam kolejny problem otóż jak bardzo delikatnie wyhamowywuje np z 90km/h do zera już przy bardzo powołanej jeździe to nasamym końcu pojawia się tzw kangurek i słychać stukniecie, a gdy hamuje stanowczo mocno to jest spokój, tylko po chwili jakby coś się załączalo i idzie stuknięcie jedno i drugie nie pojawia się za każdym razem tylko co któreś hamowanie jest to mega irytujące i nie wiem co to może być przebieg auta 75 tys Spotkał się ktoś z Was z takim czym i umie mi pomoc ??
Slabb
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta