Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

milio86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. milio86 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. witam i jak udąło ci sie klucz ogarnac bo chcem to u siebie robic i sa dwa rodzaje 22 i 21 mm i nie wiem który kupić ?
  3. OK dzieki za pomoc panowie. Pozdrawiam
  4. nie dawał nowych śrub własnie dlatego czy teraz jak piszecie dać sruby regulujace nowe i śruby trzymajace pompi i werugolac na 180 stopni rozumiem tak zrobie bo w sumie wymieniliśmy wszystkie uszczelki wraz z grzybkami na pompkach i niestety moglem pomysles o sróbach :/
  5. ok dziękuje panowie tak zrobię bo właśnie wymieniałem zestaw montażowy pompowtrysków uszczelki i tak dalej i zauważyłem lekkie ślady na pompce i w gnieździe pompowtryskiwaczy z jednej strony wyrobione. A powiedzcie jak teraz bym kupił mocowania ze śrubami to czy coś się stanie jak je teraz zamontuje bez wyciągania pompowtrysku ? dziekuje za informacje z góry
  6. Nic nikt nie słyszał nie mogę tego znaleźć ale kiedyś widziałem ???
  7. Witam tak jak w tytule słyszał ktoś kiedyś o adapterach mocowan pompowtryskiwaczy ? Kiedyś mi się przez oczy przewinelo takie cudo, chodzi o to żeby pomka była dociskana z 2 stron a nie jak w fabryce wybijajac gniazda.
  8. Spróduj zrobic to co ja i jeszcze ta osłona co jest od tarczy na dole woło wachaczy odegnij od niej lekko w strone tarczy tylko tak zeby tarczy nie dotykała tez to robiłem i naprawde nic sie nie dzieje juz tego nie słysze teraz mam inny problem bo drugi komplet tarcz ma bicie podejrzewam ze to piasta jest krzywa chyba tylko ze samej nie wymienie musze z łozyskiem czyli 350 mnie wyjdzie ruvelle czy cos takiego
  9. osłona nie bo łapałem reka za nia i sie trzyma i nie obciera a łozysko jak napisales to bedzie buczec predzej Załatwione jednak klocek od strony tłoczyska latał wystarczyło te blaczki co sa na klocku bardziej wygiąć zeby ciasno weszły w tłoczysko i jest git
  10. mam pewna poszlake jak kopne w koło to słychac to jak jade po dziurach i lekko dotke hamulca cisza stawiam jarzmo klocek jednak jutro zobacze
  11. zgadza sie dzieki
  12. duzo osób stawia na luzny klocek jarzma w zaciskach i jutro sprawdze czy jak bede jechal i lekko dotkne hamulca czy bedzie słychac dalej
  13. wiem ze sa to prawda ale ile forumowiczów tyle odpowiedzi a nie którzy udają ze się znają przeszukałem tyle ze masakra wiec pisze na własnym forum ponieważ posiadacie a4 b6 i chodzi konkretnie o to auto. dodam ze zawiecha sprawdzona układ kierowniczy ok po wymianie drazków i koncówek nie wiem przegub moze lub zaciski jeszcze jutro znowu go podniose i bede szukał
  14. Witam pacjent a4 b6 AVF AVANT podczas jazdy po nie równościach słychac metaliczny dzwiek wydobywający sie z lewego koła ale tylko podczas otwartej szyby przy zamknietej cisza? moze jakies sugestie gdzie szukac pomysły bo sprawdzalem patrzyłem i wszystko sie trzyma.nie wiem moze z zaciskiem cos lub górna guma od amora. z góry dziekuje za podpowiedzi.
  15. milio86 odpowiedział(a) na milio86 temat w Audi A4 B6/B7
    o to mi chodziło dzięki chłopaki
  16. milio86 odpowiedział(a) na milio86 temat w Audi A4 B6/B7
    nic kompletnie nie słyszałem po prostu dojechałem do krzyżówki i jak miałem jechać to już nie mogłem wbić biegu żadnego a teraz na kanale odpaliłem auto wszedłem posłuchać i nic sprzęgło jak ciskam nogą normalnie chodzi jak zawsze przy aucie głównie sam robię rozrząd sam wymieniałem robię dla własnych potrzeb tylko wcześniej w citroenie jak miałem to wymieniałem tarcze sam tylko mnie martwi bo wysprzeglik hydrauliczny jest to potem coś odpowietrzać trzeba?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.