Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RicS3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, niestety na pewnym etapie zakończyłem temat audi. Furka idzie na sprzedaż bo nie ma kto nią aktualnie jeździć, stoi i się marnuje a szkoda. I zacząłem na nowo przygodę z VW, nieco mocniejszy i na inne paliwo...na razie jestem zadowolony:) Mam nadzieję, że mimo wszystko spotkamy się jeszcze na jakimś zlocie.
  2. OficeR obserwuje zawartość RicS3
  3. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś może jakieś zdjęcia jak trzeba dociąć kratkę s4 żeby wpasować ją w ramkę s-line? W wątku na forum nie ma już żadnych fotek niestety.
  4. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zobaczymy jak Ty będziesz szukał opon:D
  5. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To od razu i ja zapytam. Do felg 19x8.5 + eibach -30 co polecacie? 225/35 czy 235/35?
  6. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie chce ktoś odkupić ramkę kratki zderzaka s4?
  7. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mógłby ktoś poratować numerami OEM kratki środkowej a6 c5 lift? Potrzebuję kupic żeby wpasować w zderzak s-line, chciałbym sprawdzić cenę ori w salonie.
  8. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widziałem wcześniej na FB ale myślałem, że może ma ktoś któreś z wymienionych typów:)
  9. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś jakieś foty B6-tek na 19" felgach i zawieszce eibach -30? Chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądać bo jak wiecie wynieśli mi z garażu moje 18" łopaty więc czemu by nie wrzucić jakichś 19 teraz. Myślę o rotorach, ori rs4 ewentualnie vosseny
  10. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    śmieszki:D za tyle to zwykły rns-e chodzi w tej chwili
  11. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy ile mogę wołać za rns-e led?
  12. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki jak myślicie? Warto? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a3-ID6zhO0B.html#983839eea9
  13. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie widział ktoś może jakaś A3 2006-2007r. na sprzedaż? Brachol szuka dobrego autka.
  14. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy mamy kogoś na forum kto może sprawdzić historię auta po vin? Chodzi mi o A3
  15. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    staniek dzięki za pomoc z montażem IC-ka, audi wypluło 201.5KM i 429NM
  16. RicS3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy ma ktoś ma sprzedaż może wtyczki do podświetlenia wizytownika i kubka? I może w dobrej monecie osłonę silnika i skrzyni?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.