Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Następny do kolekcji :decayed: - Grzechu graty bo naprawdę sporo ludzi czekało za tutorialem do sprysków :good:

Opublikowano

nie chcesz wziąć mojej audi na wychowanie!? tak na pół roku,coś byś tam dłubną przy okazji..................... :wink4:

:good:

Opublikowano

pieknie :good: co prawda za robote wezme sie wiosna ale juz teraz moge pytac...czy po podlaczeniu wg schemtu ktory podales (elektryka) beda sie wlaczaly z opoznieniem??

Opublikowano

pieknie :good: co prawda za robote wezme sie wiosna ale juz teraz moge pytac...czy po podlaczeniu wg schemtu ktory podales (elektryka) beda sie wlaczaly z opoznieniem??

Tak będą się włączał z opóźnieniem :wink4:

Opublikowano

a ile kosztuje jakby co taki MCE, ktory to obsluguje??

Opublikowano
  • Autor
ArturB6 napisał(a):

a ile kosztuje jakby co taki MCE, ktory to obsluguje??

sprawdz pierwsze jaki posiadasz Modul a dokladnie z jaka koncowka :)

 

Opublikowano

dzis sprawdze...

PS. Grzegorz masz pelna skrzynke :gwizdanie:

Opublikowano

Dziękować za przydatne fotki...przyda się niebawem.

Opublikowano

no i okazalo sie ze jedyny modul ktory nie obsluguje spryskow lamp siedzi wlasnie u mnie 8E0907279C...czyli został mi tylko wymiana MCE??

Ma moze ktos na sprzedaz w dobrych pieniadzach taki ktory obsluzy??

Opublikowano

możesz spiąć razem z silniczkiem spryskiwaczy szyb :wink4:

Opublikowano

chce zeby dzialalo jak Ori a jak zepne z silniczkiem spryskiwacza szyb to bedzie sie lało na lampy zawsze jak sikne na szybe :confused4:

Opublikowano

przekażnik 2 tranzysatory bd147, kondensator 220uF/16V przekaźnik jakikolwiek. dwie diody zenera ok. 11V i rezystor na wyjściu ... po poskladaniu do kupy masz gotowy przekaźnik ktory:

po ok 3 sek .wlacza przekaźnik

i po ok 3 sek po puszczeniu zasilania ( puszczenie spryskiwania tylnej szyby np. ) puszcza przekażnik. u mnie to dzialalo bez najmniejszego problemu w Mondeo... jak oryginal :)

a mozna tez chyba kupic taki gotowy przekznik z taką funkcją. ale nie wiem gdzie i jak to nazwac:)

Opublikowano

to ja juz wole kupic uzywany MCE ktory to obsluzy :) Stolkien nie mowie oczywisci ze Twoj pomysl jest zly ale klocki Lego (patrz.moduly) wole skladac niz elektronike od "podstaw"

Opublikowano

No ja rozumiem. Ale po prostu wspominam stare czasy jak jeszcze miałem więcej samozaparcia. :) teraz to i ja kupił bym nowy moduł. :good: i tak też będę musiał zrobić. ale myslę narazie jaki zderzak kupić oczywiście pod Spryski.

Opublikowano

świetny poradnik Grzesiu :wink4:

Dzięki tobie mój kumpel w swojej B6 dokończył rezanie sprysków :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja mam juz wszystko poza: modulem, pompka i kablem...

Ma ktos moduł na srzedaz w dobrych pieniadzach??

Opublikowano

ja mam juz wszystko poza: modulem, pompka i kablem...

Ma ktos moduł na srzedaz w dobrych pieniadzach??

Tu masz w dobrych pieniadzach:) http://allegro.pl/audi-a4-komputer-sterownik-8e0907279b-temic-i1392534986.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.