-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Teraz mogę odpowiedzieć na to pytanie bo zrobiłem już troszkę kilometrów na tym sofcie. Skrzynia pracuje jak przed programem nic nie szarpie itp.
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Kupiłem jakieś na allegro z rezystorem lecz i tak wywaliło błąd, wiec wyłączyłem sprawdzanie żarówek cofania.
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Wpadł drobny gadżet Wleciały także składane lusterka z pamięcią, radio cb w schowku, gruszka zamontowana w podłokietniku wraz z głośnikiem. Wymienione żarówki cofania na Led
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Wszystko zależy czy chcesz kupić nowy czy używany (używany wydech około 3k + sterownik), Ja montowałem sam więc odpada cena montażu oraz kodowania.
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Chromy też planuję wyrzucić ale koło zostaje Przelot 180k, jak dotąd zero problemów jestem zadowolony, chyba nie kupie już nic poniżej 3.0 Spalanie podobne jak na serii pali w trasie tyle co 2.0 tdi a przy szybszej jeździe nawet mniej.
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Cały czas szukam gratów teraz wleci S-line i tapicerka, audio będzie indywidualne na dobrych głośnikach i wzmacniaczach bo zakładać bose mija się z celem
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Przykręciłem bezpośrednio do grilla, wkręty były w zestawie + dorobiłem specjalne blaszki które usztywniły napis i są nie widoczne. Grill prawdopodobnie i tak wleci od S6 lub RS6
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Czas pokazać mojego nowego rupiecia Audi A6 C7 3.0 TDI SEDAN 245 km wizyta w R-performance seria pokazała 266 KM po programie jest 295 KM - Audi Drive Select - Led z tyłu - Bi-xenon + led - Doświetlanie zakrętów - Pakiet schowek - Light pakiet - zawiecha sportowa 1BV - Hold assist - tempomat - czujnik Światła i deszczu - start stop - PDC przód i tył - Felunek 20 " od S7 - Duża Navi 3G MMI HDD + SIM - Fotochrom z lusterkach bocznych - Lusterko z Asystentem świateł drogowych - Kamera tył - Webasto - Fotele kubełkowe i jakies tam badziewia. Plany hmmmm - remap - koło 20 " - aktywny układ wydechowy - kiera z łopatkami s-line - ściema szyb - Kierunkowskazy dynamiczne - radary przód - kamera przód - listwy karbon - elektryczna klapa tylna - pakiet s-line zewnętrzny - fotele s-line elektryczne z pamięcią - Lampy Full LED oto kilka fotek
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Poszła do Krakowa. Szkoda było sprzedawać :/
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Masz jakiś booster do tego wydechu czy seria?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
B6 będzie do sprzedania jak ktoś by był zainteresowany. Poniżej zdjęcia nowego nabytku.
-
Prośba o diagnozę Passat b5 1.9 AJM
Samochód znajomego jeździć się tym nie da przez to szarpanie. Pedał gazu był wciśnięty do samego końca, rozrząd sprawdzony. Auto dalej szarpie
-
Prośba o diagnozę Passat b5 1.9 AJM
Prośba o analizę logów. Auto bardzo mocno szarpie podczas przyśpieszania (brak błędów w sterowniku), na biegu jałowym chodzi równo. Logi dynamiczne 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b742564acdac251.html 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7247f5a51856759.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af54cf01bb153c3c.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b3477a64f8c3dd5.html 008 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/268564f079993a42.html 010 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a2083c2a76cffa1.html 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7426491b50ae6683.html
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Dziś -15 wszystko działa, dotyk działa zarówno w rękawiczkach jak i bez.
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Kolego ja miałem RNS-E i wiele innych radyjek. Jak by RNS-E był lepszy to by został u mnie a go sprzedałem. Kup przetestuj jak ci się nie spodoba to sprzedasz. Tak na zdrowy rozum co daje RNS-E?, mapy słabe, dźwięk słaby, wyświetlacz slaby, miałem go przez długi czas bo pasował mi do deski. Chinol nie jest idealny ale lepszy od RNS