Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przypadkiem zauważyłem na allegro aukcję z nawigacją, która o wiele więcej ma opcji niż ori audi.

3G NAWIGACJA AUDI A4 TV CYFROWA INTERNET DVD RNS-E (3555060029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co o tym myślicie? Ktoś miał do czynienia z tą nawigacją? Pisałem do sprzedającego, jest możliwość kupienia tej nawigacji z systemem operacyjnym android, więc powinna mieć ogromne możliwości. Można wrzucić szeroką paletę systemów nawigacji + jest dostęp do neta przez modem 3g lub wifi udostępnione z telefonu :) :)

Czekam na wasze opinie:)

PS. Zastanawia mnie... obsługuje 4 x 50W + subwoofer. A co z głośniczkami wysokotonowymi które są przy szybach? Czy one są kanałem wyniesionym z głośnika na dole, czy jest oddzielnie wpięty do navi?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, nie znalazłem. Później jeszcze poszukam w wolnej chwili, ona nawet nazwy nie ma, więc tak na pałę, nie znając słów kluczowych, ciężko znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem że jeszcze chyba nikt nie chwalił się zakupem tego chińczyka także opini brak.

Trochę to kosztuje i do tanich nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie szczególnie czy dźwięk będzie lepszy niż w ori i jak z tymi głośnikami jest :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kolega mówi że niczym nie odbiega od ori cytryny a nawet jest wiele więcej opcji kupował od tego sprzedawcy: Home - FeDom (China) Limited --- Car DVD GPS Manufacturer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób to wyciaga 4x50 wat ?? Ma to jakąś przetwornicę wbudowana czy tylko napis ??

Pewnie jakieś 2xTDA2005 siedzi tam i jest moc:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam 4x27w rms jak w kazdym innym przetworniku. Co do radia ma je paru uzytkownikow na forum niekoniecznie ten sam model bo jest wiele marek robiacych te "chinole". Tak na szybko to maja takie cos gwerty i maxsterr

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ----------

Na portugalskim forum a4 jest w co 4 aucie

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Gwerty i MaxsteRR mają na WindowsCE, a to jest na androidzie. Ciekawe która wersja jest lepsza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się zastanawiał czy będzie to potrafiło współpracować z BOSE niż to ile ma mocy. Moc w tego typu radiach jest jak atlantyda, wszyscy myslą że jest a nikt jej nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja namówiłem na coś takiego firmę do skody. Firma kupowała nową skodę. W salonie za zwykłe radio zażyczyli sobie coś ok 1000zł, ja namówiłem żeby nie kupowali tego radia fabrycznego tylko Peyinga dedykowanego do skody w podobnych pieniążkach (właśnie z ekranem dotykowym, bluetoothem, GPS ogólnie full).

Mimo że sam namówiłem to teraz żałuję, sobie bym tego nie kupił. Sygnał bluetooth jest zagłuszany przez GPS (i na odwrót). Więc jako zestaw głośnomówiący raczej się nie sprawdza (coś tam słychać ale nie bardzo). GPS zakłóca też jakimś cudem fale FM, więc radia się nie posłuchać (słaby zasięg i co 1 sekundę słychać trzask). Jak podłączymy Pena żeby muzyki sobie posłuchać (jedyna opcja czystego dźwięku) to okazuje się że nie ma opcji losowego wybierania. W swoim prywatnym ładuję z 10 albumów i wybieram losowo, tak już się przyzwyczaiłem i wkurza mnie że tutaj nie mogę.

Jak dla mnie radia które mają wszystko, ale nic prawidłowo nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się zastanawiał czy będzie to potrafiło współpracować z BOSE niż to ile ma mocy. Moc w tego typu radiach jest jak atlantyda, wszyscy myslą że jest a nikt jej nie widział.

o to sie nie bój, zapewniam ze pasuje i nawet FIS współgra, akurat bose to najmniejszy problem:whistling: to jest radio dedykowane, a nie niefabryczne, czyli P&P, nie trzeba kupować kostek, ramek pierdół:whistling: a druga sprawa moc, ma tyle co każde inne radio, jak ktos planuje na tym stawiać jakieś fajne granie to i tak kupi zewnetrzny wzmacniacz, noi trzecia sprawa odnosnie mocy, to radio ma wiecej niz byle która fabryka, nawet jeśłi nie trzyma tego co producent zadeklarował:whistling:

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

peing to jak zderzak laminat w nadwoziu:wink: kupiłeś najgorszą opcje z mozłiwych tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz już B5 nie mam i zastanawiałem się przez chwilę do mojej A6 C5 nad tym: Aliexpress.com : Buy 7" Car DVD GPS Player for AUDI A6 S6 RS6 1997 2004 with ARM11 1080P support external 500 GB Hard Disk Drive 3D GPS map RDS TXT from Reliable car dvd gps player suppliers on Wincen Technology Co., LTD

Ale zniechęciła mnie troche cena i sprowadzanie z zagranicy żeby jeszcze nie dawać dodatkowo komus tu zarabiać. Na razie mi przeszło. I zastanawiałem się czy ta by współpracowała odpowiednio z BOSE, ale może masz racje że skoro dedykowana to powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Gwerty i MaxsteRR mają na WindowsCE, a to jest na androidzie. Ciekawe która wersja jest lepsza :mysli:

Sprzedawca twierdzi, że mogę sobie wygrać wince czy android. Szczerze to bym wolał na androidzie. Zakładam, że tam nawet automapa pójdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej znany jest producent zenec musial bys poszukac po googlach za specyfikacja

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zenki montowałem w VW. Ogólnie ok ale miały swoje bolączki i to nie raz przyjezdzały auta na reklamacje ze cos tam nie bangla itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...