Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi



Powiem szczerze, ze kolega east-import jedyne co robi to reklamuje swoje radia, a powinien to chyba robic w dziale sprzedam.

a no właśnie dokładnie, kolega skrzętnie omija trudne dla niego tematy w zasadzie cały czas i twierdzi że jest tu wielu zadowolonych klientów a ja widzę tylko takich co kupuja i albo nie działa to nie działa tamto albo no moze byc po praunastu przeróbkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chętnie kupię na testy taki model. Zrobimy mu pomiary charaktyrystyk ampli, tunera, i zobaczymy co w trawie piszczy. Nie ukrywam że kusi mnie ten sprzęt. Tylko boję się że jak coś nie będzie po mojemu to poleci daaaaaleeeeeko.

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie trawie kiedy ktos doradza zakup radia ktore sie samemu oferuje.

Nie trawie kiedy ktos zarabia na kolegach z forum. Forum moim zdaniem jest po to aby pomoc uniknac kosztow, a nie zarabiac na sobie.

Ja wam dałem filmiki zamontowanego chińczyka w mojej a4 byście zobaczyli czy gra czy nie gra :)

Druga sprawa z zarabianiem Zapytaj kolegi z Forum czy Kupił w standardowej kwocie czy miał rabat jako że jest z Forum . Kolejna sprawa Dla użytkowników forum Przesyłki my climy Więc zero dodatkowych Kosztów :)

Dlatego chętnie kupię na testy taki model. Zrobimy mu pomiary charaktyrystyk ampli, tunera, i zobaczymy co w trawie piszczy. Nie ukrywam że kusi mnie ten sprzęt. Tylko boję się że jak coś nie będzie po mojemu to poleci daaaaaleeeeeko.

Wysłane z taboreta G3

Kupując w Polsce przez interent od 25-12-2014 Masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny Więc masz czas na przetestowanie

To że kolega amaradaar miał kilka lat temu z wyglądu podobne tyle że na windows ce ze słabymi bebechami nie znaczy że wszystkie chińczyki są złe

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...