Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to bym wolał na androidzie. Zakładam, że tam nawet automapa pójdzie :)

Pójdzie ale trzeba zrootować androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetwornice napięcia - bo im wieksze napięcie zasilania końcówki mocy tym wieksza moc ...

ale o tym pewnie już dzieci w przedszkolach wiedzą ...

a przynajmniej nasza Amelka 4 letnia już wie ...

:)

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na chinola to o połowę za drogo i to co najmniej.Za taką kasę to mam ori. gdzie wszystko hula jak trzeba i nie muszę już nic kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na chinola to o połowę za drogo i to co najmniej.Za taką kasę to mam ori. gdzie wszystko hula jak trzeba i nie muszę już nic kombinować.

ori przytym to szmelc przy którym musisz sporo kombinowac by cokolwiek mieć wiecej niz w obecnych czasach byle który smartfon:grin:(rodzaje odtwarzanych popularnych formatów)

1. odpal DVD na ori. nie odpalisz bo trzeba moduł kupić

2. połacz sie z telefonem, nie połaczysz sie bo trzeba mieć moduł BT

3. odpal TV, nie odpalisz bo trzeba mieć tuner...

4. wrzuc karte 16gb, nie wrzucisz bo czytnik nie obsługuje SDHC(max 4gb wychodziły karty w SD) pomijajac najnowsze stacje RNSa

5. brak obsługi dotykowej

6. wrzuć inna nawigacje

Tak wiec napisz w czym jest lepsze ori? skoro to jest zamiennik dedykowany gdzie podłaczenie to P&P, a cena adekwatna do mozliwosci, zobacz na stacje alpine, pioneer nowe ,ile kosztuja z takimi możliwosciami i porównaj to z RNSE, za które zapłacisz 1500-2000 i co bedziesz miał w zamian, wielkie nic, bo nawet wygląd nie wychodzi na plus, ponieważ chinol wyglada tak samo:grin:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

ps. uzywka chinol chodzi po tysiaka, od czasu do czasu cos lezy na alegro:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na chinola to o połowę za drogo i to co najmniej.Za taką kasę to mam ori. gdzie wszystko hula jak trzeba i nie muszę już nic kombinować.

ori przytym to szmelc przy którym musisz sporo kombinowac by cokolwiek mieć wiecej niz w obecnych czasach byle który smartfon:grin:(rodzaje odtwarzanych popularnych formatów)

1. odpal DVD na ori. nie odpalisz bo trzeba moduł kupić

2. połacz sie z telefonem, nie połaczysz sie bo trzeba mieć moduł BT

3. odpal TV, nie odpalisz bo trzeba mieć tuner...

4. wrzuc karte 16gb, nie wrzucisz bo czytnik nie obsługuje SDHC(max 4gb wychodziły karty w SD) pomijajac najnowsze stacje RNSa

5. brak obsługi dotykowej

6. wrzuć inna nawigacje

Tak wiec napisz w czym jest lepsze ori? skoro to jest zamiennik dedykowany gdzie podłaczenie to P&P, a cena adekwatna do mozliwosci, zobacz na stacje alpine, pioneer nowe ,ile kosztuja z takimi możliwosciami i porównaj to z RNSE, za które zapłacisz 1500-2000 i co bedziesz miał w zamian, wielkie nic, bo nawet wygląd nie wychodzi na plus, ponieważ chinol wyglada tak samo:grin:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

ps. uzywka chinol chodzi po tysiaka, od czasu do czasu cos lezy na alegro:wink:

ad.1) duży - za to

ad.2) kolejne kilka stówek wydanych :facepalm:

ad.3) patrz ad2.:facepalm:

ad.4) 2x2gb to już trochę muzy jest akurat...jak na potrzeby odtwarzania w aucie :wink:

ad.5) akurat nie wiem ,czy to - :whistling:

ad.6) seria jest całkiem przyzwoita....:wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama mowi

Ja chciałam wszystko rosyjskie bo japońskie było tandeta jak teraz chinskie

Ty już chciałeś wszystko japonskie

A twoje dzieci będą chciały chińskie.

Wysłane Pocztą Polską przy pomocy listonosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na chinola to o połowę za drogo i to co najmniej.Za taką kasę to mam ori. gdzie wszystko hula jak trzeba i nie muszę już nic kombinować.

No tyle samo ci nie po hula co w tym chinolu.

Podobne stacje multimedialne np. Alpine kosztuje około 4500zł Więc cena Chińczyka jest po prostu Promocyjna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na chinola to o połowę za drogo i to co najmniej.Za taką kasę to mam ori. gdzie wszystko hula jak trzeba i nie muszę już nic kombinować.

No tyle samo ci nie po hula co w tym chinolu.

Podobne stacje multimedialne np. Alpine kosztuje około 4500zł Więc cena Chińczyka jest po prostu Promocyjna :wink:

i do tego nie trzeba kupowac przejsciówek, ramek i pierdółek, czy chocby panelu malować bo wszystko jest dopasowane, w sumie to niewiem czemu nie robią inne firmy(alpine, pioneer, blaupunkt,kenwood) dedykowanych paneli pod audi, do skody/VW/seata są takie panele, radio ma tylko dodane jakieś oznaczenie literkowe, do audi niestety nie ma:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do gwertego, na letnim zlocie gadałem o tej stacji z nim, ma ja dośc długo i złego słowa nie powiedział, jest jeszcze jeden wątek o takich stacjach i tam też pare osób miało i to w B6.. Teraz maxsterr kupił taką stacje:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podłącze się do tematu

Właśnie jest tak ze posiadam to radyjko i szukam kogoś kto będzie mi mógł doradzić co i jak podłączyć aby zaczęło funkcjonować.Szukałem wszelkich informacji na necie ale chyba każdy się wstydzi sprzętu który zakupił i się chwalić nie chce .A ja mam opinie co nie których po prostu gdzieś.Kupiłem i chcę je uruchomić a jak komuś nie pasuje to niech lata na standardzie.Moze macie jakieś namiary na filmik lub jakiś opis jak go podłączyć bo się mecze i już mnie :wallbash: .Będę bardzo wdzięczny

Radio które zakupiłem wygląda tak

Autoradio Android 4.0 WiFi 3G GPS DVD BLUETOOTH Pour Audi A4, S4 et RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, a nie pasuje plug & play? Może spróbuj skorzystać z tej aukcji co linka dałem i zapytać się sprzedawcy. Może coś podpowie, albo pojedź do dobrego elektryka... Ja dalej się waham i jakoś zapał do zakupu tego systemu mi maleje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak co prawda nie mówię o konkretnej stacji pod audi , ale w poprzednim autku miałem coś ala taką stację chińczyk , miał wsio opcji itp itd , tv , internet, dotykowy panel i różnośći , ale przyszło co do czego jakość muzyki duzo gorsza a pisało w aukcji że ma 4x60 wat i wbudowany mosfet a jakość porażająco kiepska , co do panelu dotykowego w zimie porażka reagował jak diesel w zimie :P nie obrażając nikogo , antena bardzo kiepsko odbierała kanały TV , szczerze pozbyłem się tego dziadostwa szybciej niż kupiłem i jak się okazało też bardzo mało było opinii na temat tej firmy w necie, coś w ten deseń już nie pamiętam który model bo to było ze 3 lata wstecz NAVIHEAVEN NA-7395 Żyrardów Skierniewice (3601997678) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , wiem ze co firma to firma później kupiłem radyjko alpine z wbudownaym procesorem dzwięku i używałem do samego końca niebo a ziemia nie jestem zwolennikiem takich multifunkcyjnych urządzeń , niestety za dużo moim zdaniem napchane w 1 urządzenie nie wychodzi na plus i wiem że to co zostało wyprodukowane w fabryce pod konkretny model autka zostało dopracowane a rzeczy które zostały stworzone pod sprzedaż zachęcając przeróżnymi funkcjami nie jest za dobrym rozwiązaniem , ale to tylko i wyłącznie moja opinia :) Jak dla mnie ja bym nigdy czegoś takiego nie kupił wole zwykłego rns orginalnego nie musi mieć tylu bajerów bo i tak 95% z was nie użyje podczas jazdy tych funkcji co tam napchali chinole do tego "sprzętu"

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalco, navihaeven i inne nowe stacje do tysiaka to nędza i za każdym razem jak ktoś myśli o zakupie tego czegos to proponuje rozejrzeć sie za używką markową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podejrzewam że ten sprzęt co koledzy linki wrzucają jest coś w ten deseń :) Ale najlepiej jak by się wypowiedziała osoba co ma konkretny model i opisała jak się spisuje , z tym że trzeba być troszkę przyziemnym człowiekiem skoro markowe kosztują 4-5 tys to czemu chinol ma być podobny za kwotę 1000-1500 zł :) coś za coś :) Ja jestem optymistą i wolałbym odłożyć i kupić coś co się nie popsuję za 1-2 i jest problem z gwarancją i naprawą tego a wszczególnośći lubią się psuć takie cuda że nie da rady naprawić tylko kupić cześć która jest o wartości nowego pseudosprzętu ale tego nikt nie napiszę bo przecież jak by sprzedał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko powinno hulać zawsze jest kwestia podłączenia . A jak ma się bosse to bez różnicy jaką moc ma radio bo i tak bosse ma osobny wzmacniacz na wszystkie głośniki . Aby tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podejrzewam że ten sprzęt co koledzy linki wrzucają jest coś w ten deseń :) Ale najlepiej jak by się wypowiedziała osoba co ma konkretny model i opisała jak się spisuje , z tym że trzeba być troszkę przyziemnym człowiekiem skoro markowe kosztują 4-5 tys to czemu chinol ma być podobny za kwotę 1000-1500 zł :) coś za coś :) Ja jestem optymistą i wolałbym odłożyć i kupić coś co się nie popsuję za 1-2 i jest problem z gwarancją i naprawą tego a wszczególnośći lubią się psuć takie cuda że nie da rady naprawić tylko kupić cześć która jest o wartości nowego pseudosprzętu ale tego nikt nie napiszę bo przecież jak by sprzedał :D

Zapomniałeś Kolego dodać że w cenie markowego To Marketing Promocje Pensje menagera ,prezesa itd.. jest wliczone. A Produkcja Markowego czy No-Name jest w większości w Chinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak nie zaprzeczam ale poparte są tylko te firmy marketingiem co są na nich przeprowadzone testy i mnóstwo godzin spędzonych na badaniu tego sprzętu by był dopracownay do perfekcji , w tej cenie są oczywiście wliczone autoryzowane serwisy gdzie Ci się sprzęt popsuje i wiesz gdzie to oddać a w takim no name możesz oddać do "zbyszka co naprawia zegarki" albo samemu próbować ew. wrzucić do kosza bo jak wiadomo cieżko z takim czymś , coś za coś , niestety ja będę zawsze popierał sprzęt marketingowy i sprawdzony i polecany przez xxx ludzi a no name zawsze będą dla mnie no name . Ale jak kto lubi niech kupuje i testuje a nóż się okażę że Alpine czy Pioneer wymiękną przy tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...