Treść opublikowana przez arasxxx
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
a mógłbyś podpowiedzieć co z tym epromem trzeba bo już tylko to mi się zostało
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
tak ale robię koledze i jego jest z 2001 roku . Dziwi mnie tylko , że ze skrzyni musiał zaczytywać po canie a z absu nie chce nawet jak zmieniam adaptacje w liczniku jakie urządzenia są podpięte do can i ustawiam że skrzyni brak to dalej nie działa . A najdziwniejsze jest to że zaczął wariować poziom paliwa . i doszedł może ktoś jaki jest myk z ty epromem
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
witam ja dołączam się do tematu bo też mi nie działa prędkościomierz . w które dokładnie piny trzeba się wpiąć do prędkościomierza , a może wystarczy z wtyczki od skrzyni dwa kable przeciągnąć do prędkościomierza . Może ktoś ma opis pinów z wtyczki z multitronica skrzynia EVE
-
Potrzebny nr ecu 2,5 tdi ake
Jak w temacie poszukuje nr ecu jakie były montowane w audi a6 c5 quattro manualna skrzynia 6 biegowa silnik 2,5 tdi ake z 1999 roku . Wymieniłem skrzynie z tiptronica na manuala i mam problem z synchronizacją starego i potrzebuje wymienić na taki jak powinien byc po manuala .
-
Pomoc przy doborze koloru sprężyn żeby przejść na 1BE
Witam kolegów mam A4 b7 avant 2,0 tdi w manualnej 6-b skrzyni i zawieszenie standardowe . Potrzebuje kogoś kto ma takie samo ale z zawieszeniem 1BE lub 1BV i zerknął jakie ma u siebie kolory na sprężynach z przodu i z tyłu to wtedy szybko bym znalazł na podstawie jego kolorów do swojej . Z góry dzięki i pozdrawiam
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
to dam rade sam jak będę rozbierał następnego angola to obcykam wszystko
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
w który pin i w której kostce wpiąć syrenę bo założyłem lepszy moduł i teraz chce ją dołozyć
-
[B5 AHU] Wymiana Automatu na manual
zależy co bardziej wolisz . Plus dodatkowy po wymianie na manual, że auto lepiej się zbiera
-
[B5 AHU] Wymiana Automatu na manual
pompkę montujesz od strony kabiny do pedałów do tej wypustki wpinasz zasilanie do pompki tu nie ma ciśnienia to wystarczy dobrze ponasuwać wężyki , z pompki wychodzi 2 przewód wkręcany albo na szybko złączkę zależy na jaką pompkę trafisz to musisz mieć odpowiedni przewód i on idzie od pompki do wyprzęgnilika przy skrzyni
-
[B5 AHU] Wymiana Automatu na manual
przewód idzie za serwem i wchodzi do pompki sprzęgła i idzie od niej do wysprzęglika jak wyciągniesz zaślepki i zamontujesz pompke to wtedy zobaczysz
-
[B5 AHU] Wymiana Automatu na manual
a to sorki zwracam honor bo zabawy naprawdę jest dużo
-
[B5 AHU] Wymiana Automatu na manual
w dwa dni bez problemu da radę
-
Jaki jednomas do AWX
słuchajcie bo o to chodzi, że chce zapodać skrzynie 6 DQS z 2,5 tdi znalazłem na forum paska , że gosciu tak zrobił i jest w pełni zadowolony a że taka skrzynia u mnie leży to nie szkodzi spróbować i właśnie przy okazji myślę co zrobić ze sprzęgłem żeby potem drugi raz nie rozbierać . Z tym quatro muszę sprawdzić bo to faktycznie dobry pomysł może być
-
Jaki jednomas do AWX
bo jak patrze w etce to średnice tarczy w 1z i awx i avb są takie same 228 to jednomas z 1z powinien podejść czy rozstawy śrub są inne ?
-
Jaki jednomas do AWX
no właśnie jak w temacie z jakiego auto jednomas do awx ?
-
Jak sprawdzić koło dwumasowe
no właśnie i robisz sobie markerem kreskę na wewnętrznym kole i ciągniesz do zewnętrznego , potem przekręcasz i patrzysz o ile zębów możesz maksymalnie jak mieścisz sie w tych 8 zębach to jest ok . tylko już nie pamiętam czy ma być 8 max od położenia luźnego kiedy malujemy kreskę do przechyłu max w jedną stronę czy od jednej skrajnej do drogiej ale raczej to pierwsze
-
Szum w okolicy skrzyni biegow
a przy przyspieszaniu czasem nie czuć drgań ? Pierwsze co to bym półoś wymienił bo skrzyni raczej nic nie powinno się stać
-
POMOCY czy ktoś orientuje się gdzie dostać poduszkę podpory taką jak na tej aukcji
tylko używka
-
Manual na automat?
ale dało by rade i może w tej kwocie albo za nie wiele więcej albo przy sprycie nawet za mniej jak ? już ja tylko wiem ale to na pw
-
wymiana skrzyni automatycznej 4 biegowej oznaczenie dfg
a nie lepiej przerzucić na manual i mieć spokój
-
stuki przy skręconym kole
dokładnie teraz to już szybko się rozleci
-
napiecie po przekreceniu kluczyka
albo pod stacyjką
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
taką furką to można się polansować
-
Audi a4 b5 nie działa tył
ta wtyczka to taka niebieska ? jak tak to pewnie od wzmacniacza a wzmacniacz odpadł i został sam głośnik .
-
[B5 AFN] Silnik nie odpala ale rozrusznik kręci
najszybciej vag a jak nie to z powrotem do pompiarza możliwe że gdzieś się machnął i coś nie dokręcił