-
Szum w okolicy skrzyni biegow
problem dalej istnieje zauwazylem jednak ze jak podniose auto i kolo jest w powietrzu i wrzuce bieg to nieslychac nic . po opuszczeniu w czasie jazdy dalej slychac szum. mieszkam teraz w niemczech i niemam tutaj warunkow by to dokladnie zdiagnozowac .interesuje mnie podpowiedz kolegi na temat polosiki czy ona mogla sie zkrzywic
-
Szum w okolicy skrzyni biegow
zawieszenie raczej ok nie sciaga . kierownica prosto , przy hamowaniu tez wszystko dobrze . podejrzewam ze przez uderzenie polos mogla cos uszkodzic przy wejsciu do skrzyni biegow. Biegi wchodza lekko bez zadnych oprow . zadnych wyciekow niema w okolicy polosi.
-
Szum w okolicy skrzyni biegow
Opisze wam temat. jakis miesiac temu mialem wypadek i uderzylem prawym kolem bokiem w krawerznik . uszkodzony zostal wachacz dolny tylni .po wymianie zawieszenie ok tylko jesst slyszalny szum w okolicy skrzyni tak jak by cos tarlo . lozysko w kole ok sprawdzane. czy mogla sie uszkodzic polos. Prosze was o pomoc
-
Sterowanie elektryczne swiatel przednich
A jaki silniczek musze kupic czy sa rozne rodzaje
-
Sterowanie elektryczne swiatel przednich
Znalazlem zdjecie takiej lampy tylko nie sugerujcie sie tym ze to xsenony. tak samo wygladaja z zewnatrz . w miejscu po drugiej stronie wtyczki jest otwur czy tam ma znajdowac sie silniczek bo u mnie jest tam taka zaslepka ktora mozna odkrecac.
-
Sterowanie elektryczne swiatel przednich
Instalacja jest , przy lampach znajduja sie luzne kostki. A czy lampy orginalne tego niewiem jak to sprawdzic
-
Sterowanie elektryczne swiatel przednich
Mieszkam w Aachen w niemczech i na przegladzie stwierzono ze niemam silniczkow do regulacji swiatel i przez to nie przejdzie auto przegladu . lampy sa soczewkowe i nie bylo w nich silniczkow do regulacji . powiedzcie mi czy jak kupie silniczki to bez problemu je zaloze . jak ktos moze to niech wrzuci zdjecie w ktorym miejscu znajduja sie silniczki .bo po ogledzinach lamp nie widze miejsca na ich montaz. Licze na wasza pomoc .dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam uzytkownikow forum ,zostlem posiadaczem audi A4b5 1.6 i w zwiazku z malymi problemami chcialbym skorzystac z waszej pomocy . moje pojecie o mechanice nie jest male ale lepiej wysluchac różnych porad kture pomoga rozwiazac jakis problem . Dziekuje
wojtek 1450
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta