Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ze nie odpisuje od razu,uroki kierowcy he he :decayed:

Dostałem dokładnie to

SAM_6362.jpg

Jest już podpięty do radia

---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

Zapłaciłem tyle bo żabki doliczają sobie automatycznie cło i podatek vat jak nie kupujesz w ich kraju :kwasny: Do Polski zbyt szybko nie za witam a wiec się zdecydowałem na ta opcje bo są co się ogłaszają ale walki wala.Nie raz lepiej troszkę dopłacić i uczciwie otrzymać paczkę.Tak tu jest :wink: także nie tylko Polak kombinuje :decayed: Tak ze lepiej zamawiać ze stron zaufanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć widać że masz komplet. Więc po podłączeniu powinno hulać bez kombinacji.

Dziwne że ci nie Hula. Byłeś u jakiegoś elektronika by sprawdził czy wszystkie kable są ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po podłączeniu kostek w ogóle coś się dzieje? To radio ma jakiś przycisk do włączenia bez stacyjki? Jeśli ma, to powinno odpalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten adapter CAN nie działa?

Mógłbyś sprawdzić czy radio startuje na stole bez tego adaptera, czyli masa do czarnego, 12V do czerwonego i zółtego (wtyczka przy radiu) i powinno wystartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego nie lubie w tych no name jak jest problem to nie ma sie do kogo tym udać , życze powodzenia w działaniu żeby odpaliła su.., :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis się znów namęczyłem ze mnie szlak trafił i zostawiłem to na weekend.Mam porobić fotki wszystkiego co posiadam i kolega z forum się zaoferował ze spróbuje pomoc.A jutro jeszcze spróbuję go odpalić w ten sposób co doradzacie.Mam nadzieje ze odpali jak nie to będzie rzut kula w dal ha ha :grin:

---------- Post dopisany 20-10-2013 at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2013 at 16:20 ----------

No nic dziś również kombinowałem i znów nic :kwasny: A wiec nie zastanawiając się dlugo napisałem do sprzedawcy i zarazem wystawiłem mu opinie tego produktu ze nic a nic nie jest P&P względem audi.Po godz przedzwonił do mnie i powiedział ze montaż radia będzie na jego barkach(bo to koszt tutaj od 120-200 euro) ale u jego elektryka samochodowego :naughty: A wiec gęba mi się :decayed: ale jak mi powiedział gdzie to będzie to już było inaczej :grin: A wiec mam wybór jechać 500 km w obie strony lub zwrot pieniędzy :facepalm: I chyba się skusze i pojadę choć mi się to nie uśmiecha.Tłumaczył mi ze trzeba coś przestawić w kompie audi (VAG) z tego tez względu ze nigdy nie było gps w tym aucie(ile w tym prawdy nie wiem) i wtedy będzie na 100% działało a jak nie to wymieni mi na miejscu na inne.A wiec tak to nim więcej wygląda.Mimo to dzięki wszystkim za pomoc i jak się uruchomi to się pochwale.Mam nadzieje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się przyglądnij dokładnie co on tam na modzi żeby inni mieli łatwiej w przyszłości jak ktoś sie skusi na to urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sprzedawcy coś się pomyliło.W kompie to można kodowanie na Bose audi przestawić.Gdyby dźwięku nie było ,a tu radyjko po prostu wstać nie chce .

Obstawiam ,że ktoś w kabelkach mieszał.Kluczyk w stacyjce na zapłonie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to radyjko zainstalowane :grin: Cala wina tkwiła w bezpieczniku

SAM_6366.jpg

Bezpiecznik jest szklany i z jednej strony w oprawie metalowej był uszkodzony.Po wymianie P&P zadziałał bez problemu :decayed: Jutro zrobię fotkę to ja wystawie może komuś się przyda.Sprzęcik ładnie reaguje na dotyk i nie zamula.Jedynie program do navi wymienię bo to IGO mi nie podchodzi :kwasny: może Sygic pójdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sygic, mam na telefonie i jest chyba najlepszą navi jaką miałem - oczywiście w telefonie. Z tydzień temu też wpadłem na pomysł zamontowania u siebie takiego kombajnu multimedialnego, czekam na rozwój sytuacji i jak to wygląda w aucie bo na starcie trochę mnie rażą te dwa odstające pokrętła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to radyjko zainstalowane :grin: Cala wina tkwiła w bezpieczniku

Artur, zrób jakieś fotki/filmy z działania tego sprzętu :) Jak długo się uruchamia po włączeniu zapłonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis do garażu nie schodziłem a wiec focie porobię i wystawie troszkę później :) Nie chce tu cie namawiać bo nie każdemu się podoba ten sprzęt w Niemieckim aucie.Ale pokrętła wyglądają schludnie i się prezentują ładnie a wiec estetyki na pewno swego auta ci nie popsuja.Wykonane jest naprawdę schludnie.Jeśli mogę ci doradzić to zakup sobie coś z lepszymi bebechami tak aby nie zamulał ci bo jedynie będziesz się denerwował.Sprzedawców tego sprzętu nie brakuje a wiec jest w czym wybierać.Sygic mam już zainstalowany i działa na medal.Postaram się zrobić te focie i sam zobaczysz ale zapewniam cie ze cieszy oko a z niezawodnością powiem później :wink: Ten co mi montował podłączył sobie osobno subwoofer 1600W i dal głośność na 16 i myślałem ze mu szyby powypycha.Gralo ze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzay74

Czyli widzę, że dźwięk jest bardzo dobrej jakości na tym urządzeniu? :) Reszta funkcji też działa bez zarzutu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...