Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ma ekran dotykowy obsługuje fis i kiera mf tez współpracuje z tym ?? A Ty z tych Chin to z jakiejś strony wyłapujesz ? Czesto zamawiasz ? MoZesz i na pw napisać

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

jak kiedyś będę w W-wie, umówimy się na odsłuchy tego cuda ;)

Pytanie jakie wyjścia są wykorzystane - liniowe czy głośnikowe... w przypadku wykorzystania tych pierwszych różnice moim zdaniem są pomijalne pomiędzy różnymi radiami... a na pewno znacznie mniejsze niż w przypadku porównywania odbiorników poprzez ich wbudowane wzmacniacze.

Sentinell:

Jaki masz rodzaj nagłośnienia? Standard czy BOSE?

Opublikowano

Nagłośnienie mam standard.

Ekran jest w pełni dotykowy i świetnie działa, ani nie za delikatnie, ani tez nie trzeba naciskać.

Kiera działa w pełni i bezproblemowo. Fis nie działa, ale akurat tutaj nie płaczę bo nie widzę tam nic co by miało byś przydatnego.

Do zamawiania z chin używam różnych stron np tu LINK, tylko trzeba mocno uważać, bo łatwo stracić $$$, trzeba wiedzieć skąd i jak, bo wiele osób oszukuje, albo koloryzuje.

Czy często zamawiam? Co tydzień coś zamawiam, najczęściej kilka razy w tygodniu.

Opublikowano

Piotrek a jakiej nawigacji używasz? OFFLINE czy może podłączyłeś modem lub HOTSPOT-a i na nawigacjach ONLINE jedziesz.

Opublikowano

Mam taką i taką.

OFFLINE - iGo

ONLINE - Naviexpert,

Częściej używam Naviexperta

Opublikowano

Polecam wypróbować Sygica, ma teraz odnowiony interfejs, rysowanie mapy wspierane jest sprzętowo dzięki czemu bardzo płynnie działa, mapy tom tom-a a więc nie jest źle, cenowo także wychodzi korzystnie - aktualnie jest promocja na europę, płaci się raz a aktualizacje map i programu są dożywotnio, jest 7 dni na przetestowanie.

Opublikowano

Polecam wypróbować Sygica, ma teraz odnowiony interfejs, rysowanie mapy wspierane jest sprzętowo dzięki czemu bardzo płynnie działa, mapy tom tom-a a więc nie jest źle, cenowo także wychodzi korzystnie - aktualnie jest promocja na europę, płaci się raz a aktualizacje map i programu są dożywotnio, jest 7 dni na przetestowanie.

Wiem, testowałem, ale nie ma to korków.... tak to super.

Opublikowano

korki są, tylko auto sprytnie wprowadził opłatę roczną: http://www.sygic.com/en/android:traffic?r=topmenu , na chwilę obecną roczna opłata wynosi niemal tyle co w promocji cena za mapę na europę

Opublikowano

A za naviexpert place 20 zloty na rok... Na allegro.

I mam najaktualniejsze mapy na świecie. Autostrada była już dostępna 5 minut po oficjalnym otwarciu odcinka. Gdzie u innych trwa kilka miesięcy często.

Nie ratuje mnie taffic na Europę bo tam nie będę używał, bo online kosztuje póki co więcej niż różnica paliwa stojąc w korkach

Opublikowano

A jak jest z tą iGO jest bezpłatna?


A przy okazji to mam na sprzedaż własne radio Concert II oczywiście sprawne bez zadrapań i przetarć razem z codem za 300zł

http://i62.tinypic.com/20s97c8.jpg

http://i61.tinypic.com/w82pox.jpg

Opublikowano

Witam.

Podczepie sie pod temat.

To ktore Chinskie sprzecicho polecacie?

Moze niech kazdy z tych ktorzy maja juz zamontowane zapoda jakis link

Opublikowano

Witam.

Podczepie sie pod temat.

To ktore Chinskie sprzecicho polecacie?

Moze niech kazdy z tych ktorzy maja juz zamontowane zapoda jakis link

To z pierwszego posta wydaje mi się najbardziej OK, sam bym teraz takie kupił :)

http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-android-audi-a4-2002-2008-fv-i4814386331.html

Ważne by było na Androidzie.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

I tak właśnie z dniem dzisiejszym pożegnałem Concert II a zawitał China Sado Maso Android :)

Powiem tak, miażdzy system... , zwolennicy RNS-ów moga sobie mówić wiele... ale jedno do drugiego to jak TIR do taczki... też pojedzie, ale jaka różnica

Obawiałem się przycinania, obawiałem się słabych kątów widzenia, plastików, nic z tych rzeczy.

1.jpg

Też zamontowałem Car PC na Adroid 4.2.2 i naprawdę daje rade

505341422440.jpg

505341422436.jpg

Link do Aukcji

http://allegro.pl/android-4-2-3g-wifi-car-pc-gps-dvd-bt-kamera-cofan-i4843805411.html

Edytowane przez east-import

Opublikowano

Mozesz dac link do radyjka ktore zamontowales?

Opublikowano

Jak z dzwiekiem?czysto?dobra jakosc?

Opublikowano

Tak wszystko gra jak powinno Jedyny minus to muszę przerobić antenę radia Bo inne złącze Czyta wszystkie formaty plików muzycznych jak i filmowych. Mam wersje z tunerem dvb-t

TV śmiga Kolory bomba Ma dużo możliwości bo Android. Będę jutro instalował różne apki i chyba inną Navi bo w standardzie iGO jest Ale już ją testowałem na krótkim odcinku i nie głupiała :)

Opublikowano

No to pozostaje tylko zamieszkać w tym Audi.

Opublikowano

Fido co Ty z tym mieszkaniem w aucie? :)

Opublikowano

east-import

a jak ze sterowaniem z kierownicy i z wyświetlaniem info na FIS daje radę czy nie bardzo ?

Edytowane przez Robero321

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.