skorpio511

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia skorpio511

Reputacja

1. A jaka kamerę kupiłeś? Ja mam + podpięty do światła cofania, masę to byle gdzie z karoserii i zostaje ci tylko jeden kabel z czinczem do radia.
  2. Zgadzam się z Tomexy sam obszywałem tam dwukrotnie i jestem zadowolony. Bardzo dobrej jakości skóra i w 2 godz. od ręki bez zdejmowania kierownicy, wystarczy wcześniej się umówić
  3. U mnie też nadal coś puka na wolnych obrotach pomimo nowej dwumasy - mniej niż wcześniej ale jednak puka? Jakieś pomysły Panowie.
  4. Ostatnio rozbierałem swoją skrzynię bo też coś pukało na wolnych obrotach. Po rozłożeniu dwumasa była w dobrym stanie natomiast tarcza sprzęgła miała wyrobione ząbki i miała duże luzy na wałku. Wymieniłem całość bo i tak było już kupione. Co do koła sztywnego też o tym myślałem ale zdecydowałem się na dwumasę po regeneracji z nowym sprzęgłem za 1100zł.
  5. Panowie ja mam 1,6 ale też mi ubywał olej, możliwe że mamy całkiem inne przyczyny takiego stanu rzeczy ale ostatnio zalałem silnik olejem valvoline 5w50 gdzie 50 świadczy o wysokiej lepkości przy gorącym silniku. Jak na razie przejechałem 5 tyś. km i nic nie ubyło na bagnecie więc jest jakaś poprawa. Zamiast rozbierać silnik może warto sprawdzić ten olej w waszych autach. Koszt oleju jest akceptowalny nawet jak na przeprowadzenie eksperymentu. Powodzenia.
  6. Panowie widzę, że wszyscy mamy podobne problemy, ja ostatnio zaryzykowałem i zastosowałem Valvolain 5w50 i jak na razie po 4000 km oleju nie ubyło ani grama. Olej ten różni się tylko tym, że na gorącym silniku utrzymuje bardzo dużą lepkość a przy okazji staram się nie kręcić do 6000 obr/min. Jeśli ktoś zastosuje taki olej i potwierdzi się że olej nie ubywa to będzie jakieś rozwiązanie dla wszystkich. Pozdrawiam.
  7. skorpio511

Listwy Dekory LED

Panowie proszę o poradę - skąd najlepiej pociągnąć zasilanie na tył z korbami? - ktoś już pytał ale nie widzę odpowiedzi.
  8. niektóre węże mają zwężki w wężu i z tego co wiem to nie wszystkie przewody ciśnieniowe można wymienić na zwykłe - coś ostatnio o tym czytałem jak szukałem przewodu dla siebie. Ktoś pisał, że robił taki zabieg u siebie i pompa wspomagania wyła podczas pracy.
  9. Musisz poszukać czasem ten sam numer z inna końcówką pasuje ja tak miałem miesiąc temu. Prawdopodobnie pasuje z końcówką DK. http://allegro.pl/waz-wspomagania-audi-a4-b6-b7-8e1422893dm-i5996494745.html http://allegro.pl/audi-a4-b7-waz-przewod-wspomagania-8e1422893dm-i5972439529.html http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=8E1422893Dk&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-uni-1-3-0203
  10. Ja nadal jeżdżę na swoich Denso k20tt i jestem zadowolony więc z czystym sumieniem polecam. Też mam 1.6 ALZ z LPG.
  11. Pacjent to a4/b7 1,6 benz z 2006r. mam wyciek na przewodzie ciśnieniowym wspomagania co idzie z pompy do maglownicy, według serwisu przewód to 8E1422893DF, czy będzie pasował od 1,8 albo 2,0 a może ktoś ma taki na sprzedaż. Szkoda, że nikt nie pomógł- samochód naprawiony. Może komuś się przyda informacja, że zamiennie pasują przewody o nr 8E1422893J; ...893CH; ...893DB Pozdrawiam wszystkich.
  12. właśnie zacząłem szukać też przewodu ale do 1.6 ALZ 2006r. i w serwisie mi podali nr 8E1422893DF - Adam jaki w końcu założyłeś i jak rozwiązałeś problem.
  13. Panowie a jak wasze kamery dają radę w nocy bo moja nic nie widzi. Tylko jak to rozwiązać - czy w lampę wstawić jakieś żarówki LED CANBUS soczewkowe czy lepiej podczepić pod zderzak dodatkowe światło cofania.
  14. Pozdrawiam czarnego avant B6 rej. PCT .... wczoraj w Pile z naklejką klubową z tyłu.
  15. Ja samodzielnie przeczyściłem przepustnicę i poprawiłem dolot powietrza bo był trochę krzywo i jak na razie pomogło.