-
Wartości miernika lakieru
Z reguły na aucie jest dwa razy wartość wnęk, ja fabrycznie mam wnęki 90-110 wiec na aucie miejscami nawet 220 i tak wyjechało z fabryki kolor lava grau Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Dzisiaj nawet gra warzywniaka mi się podoba Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Juz nerwy Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Ile taki sędzia za przestanie meczu za bramka kasuje w LM ? Orientuje sie ktoś ? Bo na pewno nie jest to 150pln :] Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Podają, ze Shaw do marca aż pauza :/ Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Przed chwila przede mną jechał ktoś granatowym b5 z ramkami mrugalem światłami machnąłem ręka a Ty pędziłeś do przodu i chyba mnie nie widziałeś Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wtorek koło 19:40 na A4 jakieś 20-30km przed Tarnowem mijałem szare b6 z naklejka klubowa blachy KT cos tam zapodałem awaryjne nie wiem czy mnie widziałeś ale jak cos to pozdrawiam Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Ja posiadam póki co na plus z tym, ze ja zapłaciłem za to cos 20pln nie tak jak w komisach cenią od 50 do 90 Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jadę sobie przez Ratingen a tu taka fura stoi i to nasze blachy
-
B8 TrOOOOp
a tak z ciekawości ile masz nabite na liczniku juz, ze sie kończy ?Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Słyszałem, ze po wczorajszym/dzisiejszym meczu farcelona już szykuje ofertę dla jary :] Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
pewnie mu wlali na sile ten alkohol Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Wzór dla dzieci i młodzieży http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/copa-america,b14bqk Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Grecy grają na czas ?? :/:/ Chciałbym dziś obejrzeć Urugwaju ale nie wiem czy wytrwam bo piwerko w akcji Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
idź do ASO ja poszedłem i kupiłem znaczek na klapę tak jak mi kazałeś Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
FPek
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta