Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FPek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. FPek odpowiedział(a) na miszaq92 temat w Audi A4 B6
    Z reguły na aucie jest dwa razy wartość wnęk, ja fabrycznie mam wnęki 90-110 wiec na aucie miejscami nawet 220 i tak wyjechało z fabryki kolor lava grau Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  2. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzisiaj nawet gra warzywniaka mi się podoba Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  3. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Juz nerwy Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  4. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ile taki sędzia za przestanie meczu za bramka kasuje w LM ? Orientuje sie ktoś ? Bo na pewno nie jest to 150pln :] Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  5. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Podają, ze Shaw do marca aż pauza :/ Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  6. Przed chwila przede mną jechał ktoś granatowym b5 z ramkami mrugalem światłami machnąłem ręka a Ty pędziłeś do przodu i chyba mnie nie widziałeś Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  7. Wtorek koło 19:40 na A4 jakieś 20-30km przed Tarnowem mijałem szare b6 z naklejka klubowa blachy KT cos tam zapodałem awaryjne nie wiem czy mnie widziałeś ale jak cos to pozdrawiam Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  8. Ja posiadam póki co na plus z tym, ze ja zapłaciłem za to cos 20pln nie tak jak w komisach cenią od 50 do 90 Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  9. jadę sobie przez Ratingen a tu taka fura stoi i to nasze blachy
  10. FPek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a tak z ciekawości ile masz nabite na liczniku juz, ze sie kończy ?Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  11. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Słyszałem, ze po wczorajszym/dzisiejszym meczu farcelona już szykuje ofertę dla jary :] Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  12. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    pewnie mu wlali na sile ten alkohol Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  13. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wzór dla dzieci i młodzieży http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/copa-america,b14bqk Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  14. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Grecy grają na czas ?? :/:/ Chciałbym dziś obejrzeć Urugwaju ale nie wiem czy wytrwam bo piwerko w akcji Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  15. FPek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    idź do ASO ja poszedłem i kupiłem znaczek na klapę tak jak mi kazałeś Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.