Treść opublikowana przez FPek
-
Wartości miernika lakieru
Z reguły na aucie jest dwa razy wartość wnęk, ja fabrycznie mam wnęki 90-110 wiec na aucie miejscami nawet 220 i tak wyjechało z fabryki kolor lava grau Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Dzisiaj nawet gra warzywniaka mi się podoba Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Juz nerwy Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Ile taki sędzia za przestanie meczu za bramka kasuje w LM ? Orientuje sie ktoś ? Bo na pewno nie jest to 150pln :] Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Podają, ze Shaw do marca aż pauza :/ Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Przed chwila przede mną jechał ktoś granatowym b5 z ramkami mrugalem światłami machnąłem ręka a Ty pędziłeś do przodu i chyba mnie nie widziałeś Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wtorek koło 19:40 na A4 jakieś 20-30km przed Tarnowem mijałem szare b6 z naklejka klubowa blachy KT cos tam zapodałem awaryjne nie wiem czy mnie widziałeś ale jak cos to pozdrawiam Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Ja posiadam póki co na plus z tym, ze ja zapłaciłem za to cos 20pln nie tak jak w komisach cenią od 50 do 90 Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jadę sobie przez Ratingen a tu taka fura stoi i to nasze blachy
-
B8 TrOOOOp
a tak z ciekawości ile masz nabite na liczniku juz, ze sie kończy ?Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Słyszałem, ze po wczorajszym/dzisiejszym meczu farcelona już szykuje ofertę dla jary :] Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
pewnie mu wlali na sile ten alkohol Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Wzór dla dzieci i młodzieży http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/copa-america,b14bqk Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Grecy grają na czas ?? :/:/ Chciałbym dziś obejrzeć Urugwaju ale nie wiem czy wytrwam bo piwerko w akcji Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
idź do ASO ja poszedłem i kupiłem znaczek na klapę tak jak mi kazałeś Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ktos próbował ale odłamamo sie pol i zostawili Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Nie wlasnie takich nie chce, rano zadzownie do ASO spytam co i jak, chodzi mi tylko o oryginał Temat ogarnięty 120 pln nówka Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem nie orientowałem sie nawet Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Ma ktos na handel znaczek OOOO na klapę avanta ? Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ma ktos moze znaczek OOOO na klapę avanta b8 ? Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Ten z r8 powinien stracić kwit bo teraz mu sie udalo i następnych 100 razy tez ale jak za 101 kogos zabije to co ?nie jeden kozak z autostrady na tor wyskoczyl i go 15 latki wyprzedali, niech idzie tam, a Ci co blokują lewy pas po mandacie tak jak w raichu i w koncu by sie nauczyli Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
https://m.youtube.com/watch?v=Hyup9f6-7LQWysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Hmm a mi kiedys w PZU powiedzieli, ze raczej jak jest wina kierowcy typu przejazd przez czerwone światło, wypadek podczas wyprzedania na podwójnej ciągłej to ac wypłacają pod warunkiem, ze kierowca nie jest pod wpływem alkoholu/narkotyków. Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Hmm po 130 popękany to pewnie malutko tras robił tylko jakies praca dom sklep kościół i czasem dalej bo normalnie ludzie z tras po 220-240 robią i dopiero wymieniają Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Uuu o tej to ja juz potrzebuje szofera Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk