Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FPek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FPek

  1. FPek odpowiedział(a) na miszaq92 temat w Audi A4 B6
    Z reguły na aucie jest dwa razy wartość wnęk, ja fabrycznie mam wnęki 90-110 wiec na aucie miejscami nawet 220 i tak wyjechało z fabryki kolor lava grau Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  2. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzisiaj nawet gra warzywniaka mi się podoba Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  3. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Juz nerwy Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  4. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ile taki sędzia za przestanie meczu za bramka kasuje w LM ? Orientuje sie ktoś ? Bo na pewno nie jest to 150pln :] Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  5. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Podają, ze Shaw do marca aż pauza :/ Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  6. Przed chwila przede mną jechał ktoś granatowym b5 z ramkami mrugalem światłami machnąłem ręka a Ty pędziłeś do przodu i chyba mnie nie widziałeś Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  7. Wtorek koło 19:40 na A4 jakieś 20-30km przed Tarnowem mijałem szare b6 z naklejka klubowa blachy KT cos tam zapodałem awaryjne nie wiem czy mnie widziałeś ale jak cos to pozdrawiam Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  8. Ja posiadam póki co na plus z tym, ze ja zapłaciłem za to cos 20pln nie tak jak w komisach cenią od 50 do 90 Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  9. jadę sobie przez Ratingen a tu taka fura stoi i to nasze blachy
  10. FPek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a tak z ciekawości ile masz nabite na liczniku juz, ze sie kończy ?Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  11. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Słyszałem, ze po wczorajszym/dzisiejszym meczu farcelona już szykuje ofertę dla jary :] Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  12. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    pewnie mu wlali na sile ten alkohol Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  13. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wzór dla dzieci i młodzieży http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/copa-america,b14bqk Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  14. FPek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Grecy grają na czas ?? :/:/ Chciałbym dziś obejrzeć Urugwaju ale nie wiem czy wytrwam bo piwerko w akcji Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  15. FPek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    idź do ASO ja poszedłem i kupiłem znaczek na klapę tak jak mi kazałeś Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  16. Ktos próbował ale odłamamo sie pol i zostawili Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  17. FPek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wlasnie takich nie chce, rano zadzownie do ASO spytam co i jak, chodzi mi tylko o oryginał Temat ogarnięty 120 pln nówka Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  18. FPek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem nie orientowałem sie nawet Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  19. FPek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktos na handel znaczek OOOO na klapę avanta ? Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  20. Ma ktos moze znaczek OOOO na klapę avanta b8 ? Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  21. Ten z r8 powinien stracić kwit bo teraz mu sie udalo i następnych 100 razy tez ale jak za 101 kogos zabije to co ?nie jeden kozak z autostrady na tor wyskoczyl i go 15 latki wyprzedali, niech idzie tam, a Ci co blokują lewy pas po mandacie tak jak w raichu i w koncu by sie nauczyli Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  22. https://m.youtube.com/watch?v=Hyup9f6-7LQWysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  23. FPek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hmm a mi kiedys w PZU powiedzieli, ze raczej jak jest wina kierowcy typu przejazd przez czerwone światło, wypadek podczas wyprzedania na podwójnej ciągłej to ac wypłacają pod warunkiem, ze kierowca nie jest pod wpływem alkoholu/narkotyków. Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  24. Hmm po 130 popękany to pewnie malutko tras robił tylko jakies praca dom sklep kościół i czasem dalej bo normalnie ludzie z tras po 220-240 robią i dopiero wymieniają Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk
  25. Uuu o tej to ja juz potrzebuje szofera Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.