Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrzej07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przepustnica czysta ? Podłącz VAG-a i zobacz co wyskoczy. Pozdrawiam Andrzej
  2. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie podrzucie zdjęcie jak macie zamocowane przewody idące z bagaja do klapy przy zawiasach samoistnie otwierających klapę , wkońcu postanowiłem po roku leżakowania zawiasów założyć je na autko;) zawiasy przerabiane przez kolegę z forum więc nie mam tego plastiki jak oryginalne zawiasy do wiązki Pozdrawiam Andrzej
  3. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie kupiłem kierownice z audi a4 b8 polift , oczywiszcie nie pasuje moja poduszka :/ I tu pytanie czy jak odkupię poduszkę to bedzie to pasować p&p czy coś trzeba rzezbić? Numer poduszki: 8K0880201AC Pozdrawiam Andrzej
  4. Dziękuje Panowie , też byłem za makitą ale nie byłem pewien do końca Pozdrawiam Andrzej
  5. Panowie chcę kupić sobie młoto wiertarkę znalazłem dwie które mnie interesują , co myślicie która https://www.amazon.de/DeWALT-SDS-plus-Kombihammer-800-D25134K-QS/dp/B00WB1OU8Y/ref=sr_1_1?rps=1&ie=UTF8&qid=1466166083&sr=8-1&keywords=dewalt+++bohrhammer https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B000LFL0US/ref=mp_s_a_1_26?qid=1466169868&sr=8-26&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=makita+hammer+drill&dpPl=1&dpID=41RZ99834YL&ref=plSrch#immersive-view_1466171739446 Pozdrawiam Andrzej
  6. Andrzej07 odpowiedział(a) na BogOOsh temat w Audi A4 B5
    Ściągnij boczek Pozdrawiam Andrzej
  7. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z zdjęcia a moze poprostu nikt tam nie zagladal i woda sie skroplila i zardzewialo ja tak mialem i teraz mam spokoj Tyle , że u mnie po prawej stronie była mała ilośc wody [emoji848]a zaraz obok jest druga śruba i jest ok. Odkręcę i dam jakąś uszczelkę [emoji6]
  8. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z zdjęcia
  9. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie zauważyłem ostatnio mała ilośc wody w wnęce od koła zapasowego , posprawdzałem tapicerkę bagażnika wszędzie sucho , dopiero jak odchyliłem tapicerkę koło lewarka i po drugiej stronie koło skrzyneczki z kluczem do kół zauważyłem kropelki wody , czy to możliwe w ogóle że może w tym miejscu woda się dostawać ? Załączam fotkę Pozdrawiam Andrzej
  10. Kolego Ralen , daj jakieś zdjęcie z "nocy" ps: dekory podcinałeś? Pozdrawiam Andrzej
  11. Panowie ile orientacyjnie kosztuje postawienie nowego komina (w budynku. Przylegającym do domu) i jaki +/- koszt zrobienia ogrzewania centralnego . Pozdrawiam Andrzej
  12. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki
  13. Andrzej07 odpowiedział(a) na adasm112 temat w Audi A4 B6
    Podepnę się pod temat. U mnie woda zbiera się w wnęce koła zapasowego , zaślepki wszystkie są wykładzina sucha. Gdzie jeszcze można szukać przyczyny? Pozdrawiam Pozdrawiam Andrzej
  14. Jedyne co jeszcze może być to zapowietrzony układ , ale piszesz że masz odpowietrzony.Gdzieś na forum widziałem temat jak wymienić nagrzewnice bez zdejmowania deski , było wrzucone chyba z jakiegoś zagranicznego forum. Może ktoś jeszcze tu napisze Pozdrawiam Andrzej
  15. Termostat, czujnik temperatury ok? Pozdrawiam Andrzej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.