-
Problem z odpaleniem na ciepłym silniku.
Piszą kontrolke centralnego zamka mam na myśli samochodzik z klcuzkiem a co maja zegary do tego?
-
Problem z odpaleniem na ciepłym silniku.
immo? No właśnie nie mam jak i czym go podłączyć, myślałem że może ktoś miał podobny problem?
-
Problem z odpaleniem na ciepłym silniku.
Siema, od jakiegoś czasu mam problem na odpaleniu jak silnik jest cieplutki. Np. jadę 100KM staje na stacje i dopiero za 5 razem odpala. Podczas prób pojawia się kontrolka zamkna centralnego i samochód gaśnie... Może ktoś pomóc?
-
Urwany uchwyt trzymający osłonę przeciwsloneczną
A jak wymontować stare? nie widziałem tam żadnej śrubki itp
-
Urwany uchwyt trzymający osłonę przeciwsloneczną
Witam kolegów, dziś niefortunnie urwałem sobie uchwyt trzymający osłonę przeciwsłoneczną. Taki plastikowy zaczep. Czy ktoś wie może czy mozną to dokupić ewentualnie czy da radę to jakoś przykleić? To jest plastikowe więc może się da ale musi być jakiś mocny klej, jakieś pomysły?
-
Klucz do odkręcanai kół
Hmmm smarem nigdy nie smarowalem, ale ostatnio jak złapałem kapcia i musiałem zmienić kolo to jeszcze rkzyż mnie boli stąd zacząłem zastanawiać się nad zakupem takiego mocnego klucza
-
Klucz do odkręcanai kół
Witam ostatnio zastanawialem sie nad kupnem porządnego klucza do kół myślalem nad zakupem przekładniowego, ale niestety nie widziałem żadnego który pasowałby do samochodów osobowych. Może ktoś może jakiś polecić ? Są takie: KLUCZ PRZEKŁADNIOWY 1:4 DO KÓŁ NASADKI 17 19 21mm (3139340780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale chciałbym jeszzcze mocniejszy
-
Dodatkowe gniazdko zapalniczki
Tak wiem że są takie rozdzielacze, ale w pewnym momencie tworzy się taka wieża ale to jest chyba rozwiązanie najtańsze
-
Dodatkowe gniazdko zapalniczki
Witam, zakupiłem sobie samochodową ładowarkę do swojego telefonu i mam mały problem , gniazdko jest jedno a chcę jeszcze Cb radio mieć podłączone. I tu moje pytanie jak najlepiej podłączyć CB? Pociągnąć jakoś drugie gniazdko? Czy jakiś inny sposób? Wydaje mi się że drugie gniazdko jest dużo prostszą opcją...
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Ja mam wersję z navi więc nie mam podświetlanej tej wnęki a co do tego podświetlania zegarów to nie zauważyłem . A co dokładnie wchodzi w pełen pakiet oświetlenia?
-
Problem z drzwiami kierowcy
Ale zastanawia mnie właśnie ta migająca dioda jakby poszła wiązka to wtedy by nie świeciła... czy mylę się? EDIT Dodam jeszcze że podświetlenie drzwi od spodu też działa...
-
Problem z drzwiami kierowcy
Witam, coś mi się stało złego z elektryką w drzwiach kierowcy. Jak wróciłem z pracy samochodem wszedłem na chwilę do domu wszystko było ok, po powrocie w ogóle elektryka w drzwiach kierowcy przestała działać: nie działa opuszczanie szyb, regulacja lusterka nawet jak zamknę samochód z kluczyka to wszystkie drzwi się zamykają ale kierowcy nie, podczas jazdy mryga mi tylko dioda w drzwiach która sygnalizuje że drzwi są zamknięte. Tak samo mechanizm zamykania drzwi przy prędkości większej niż 20km/h jak sie zatrzymuję i przekraczam tą prędkość to słychać że się załącza i tak za każdym razem przy czym drzwi pasażerów są zamknięte. Ostatnio jak jeden z forumowiczów wymieniał mi manetkę na pełen fis to mówił że w komputerze mam sporo błędów z drzwi kierowcy które mogą być spowodowane przełamaniem się przewodów więc to może być jeden z podejrzanych, ale może ktoś miał podobny problem albo wie o co może chodzić? Z góry dzięki za odpowiedź.
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Drzwi od spodu, nogi, mam też 2 diody centralnie nad gałką do zmiany biegów oczywiście oprócz tego głownego oświetlenia z przodu, schowek w podłokietniku, schowek, jeszcze te osłony przeciwsłoneczne (zapomniałem jak to się nazywa) od kierowcy i pasażera no i dwa światła dla pasażerów z tyłu. nie wiem czy to wszytsko wchodzi w skład pakietu oswietlenie
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
No może to taki jakiś mały pikuś czy coś ale skoro mam taki pakiet to niech będzie kompletny bo jak rozumiem jeżeli mam ten pakiet to klamki też powinny być podświetlone? A jeżeli widać że jest tam dioda to może być coś innego niż spalona dioda (i to w 4 miejscach)?
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Witam, mam w swojej B6 pakiet oświtlenie (co prawda dowiedziałem się jakieś 2 tygodnie temu o tym od kolegi wczęsniej myślałem że to standard), jednak zaintrygowała mnie jedna rzecz bo pewnie w takim pakiecie powinny być podświetlane też klamki a mi nie świecą? Jak mogę sprawdzić to? Co może być przyczyną?
psychol1986
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta