Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibun

  1. fajny kolor
  2. Zajebiaszcza fura V6 i te Quattro :gwizdanie: Powodzenia w ondach
  3. furka pierwsza klasa
  4. i co silnik przestał delikatnie falowac???
  5. Witam Mam dziwny objaw... Gdy jade i wciskam pedał w podłoge auto sie powoli rozpedza, wtedy wystarczy delikatnie popuscic pedał gazu i auto idzie owiele lepiej.... czy to są Świece? Dodam ze na wolnych obrotach delikatnie faluja obroty tzn. wskazówka obrotomierza faluje 600-700 obrotów
  6. teraz jest o niebo lepiej 13-14L to wynik ładny po miescie
  7. sorki nie miałem nata.. usterka usunienta przepływka wymieniona i jest ok
  8. Tak auto sie nagrzewa do 90C Na Vagu nic nie pokazało,Lambda dodatnia, wiec przelewa.... Przepływka nie pokazuje zadnych znaków życia.. Czas wymienic przepływke i sprawdzic czy bedzie lepiej
  9. w Poniedziałek jade na Vaga martwi mnie ze nic moze nie pokazac ;(
  10. Witam mam malutki problem moje auto pali 22l/100km co moze byc tego przyczyną i jak to sprawdzić?? -przepływka? -sonda lambda? -świece? Proszę o rady...
  11. witam z rana na którą dziś spocik?
  12. spcik był spoko
  13. Nowy wydech Nowa lotka Podświetlenie nóg Wieczorna sesja:
  14. Audi pierwsza klasa,mody jak najbardziej na Plus
  15. fele z rantem i bedzie baja
  16. mój nie chce mruczeć
  17. ładne auto no i Quattro jak się kupuje takie cacko to się nie patrzy na spalanie jeszcze lampy po lifcie i jest baja
  18. no grilla jeszcze nie tykałem,ale coś tam bedzie drapnięte; foto wnetrza wieczorkiem
  19. Kto patrzy teraz na przebieg Na budziku 210tysi Już jest nisko i wszędzie przycieram ale gleba będzie...
  20. Wiatam chciałbym przedstawić moje A4 Marka: Audi Model: A4 Wersja: quattro Rok produkcji: 1997 Silnik: ALG 2.8 30v bez GAZU -climatronik -podgrzewane siedzenia -4x el.szyby -2x podłokietnik -felga ori 15 -fotele kubełki -el.lusterka -domykanie szyb z pilota -pełny FIS -podgrzewane spryskiwacze szyb -itd. PLAN: -Lampy 2 lify przód i tył -xenon -fele 17' -car audi -białe kierunki boczne -Podświetlane kratki nawiewów -czarna podsufitka -gwint -przyciemnione szyby -lotka RS -więcej mocy w trakcie.... - nowy wydech - duże lusterko lewe auto zakupione a miesiące temu wyglądało tak: Auto wygladało kiepsko ;( poprzedni wyłaściciel nic nie dbał o auto Nadeszły zmiany mam nadzieje ze na lepsze -lampy po 2 lifcie + xenon -białe kierunki -nowe Fele 17' -lampy po 2 lifcie -coś do grania Wnętrze:
  21. szkoda ze nikt nie wie nic na ten temat ;( zostaje nam wymiana na 4,2 D2
  22. ja zakupiłem Helixy-złote znalazłem juz dystanse i juz sa zamówione niebawem montaż mam nadzieje ze bede teraz słyszał dzwiek a nie sam bass
  23. Witam jak w temacie chce wymienić wszystkie głośniki w swoim aucie bo jest za cicho sub zagłusza wszystko. rozkręciłem boczki i zonk,bo nowe głośniki nie pasują...... można gdzieś kupić pierscienie aby zamontować normalne głośniki a seryjne wyrzucić ?? bo gdy przykładałem głośnik nowy głośnik w zamiast starego żaden otwór nie pasował
  24. jak tam, coś ruszyło się z tematem.... też planuje taka operacje ale na jesień

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.