Treść opublikowana przez zibun
-
[ALL B5] Moja Niunia AEB
fajny kolor
-
[B5 AAH] Quattro Ceglasty Metalik
Zajebiaszcza fura V6 i te Quattro :gwizdanie: Powodzenia w ondach
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
furka pierwsza klasa
-
[B5 ALF] Lokalizacja przewodu podciśnieniowego
i co silnik przestał delikatnie falowac???
-
[B5 ALG] Przeskok mocy... i delikatne falowanie obrotów
Witam Mam dziwny objaw... Gdy jade i wciskam pedał w podłoge auto sie powoli rozpedza, wtedy wystarczy delikatnie popuscic pedał gazu i auto idzie owiele lepiej.... czy to są Świece? Dodam ze na wolnych obrotach delikatnie faluja obroty tzn. wskazówka obrotomierza faluje 600-700 obrotów
-
[B5 ALG] Duże spalanie 22L/100km ALG 2.8 193km
teraz jest o niebo lepiej 13-14L to wynik ładny po miescie
-
[B5 ALG] Duże spalanie 22L/100km ALG 2.8 193km
sorki nie miałem nata.. usterka usunienta przepływka wymieniona i jest ok
-
[B5 ALG] Duże spalanie 22L/100km ALG 2.8 193km
Tak auto sie nagrzewa do 90C Na Vagu nic nie pokazało,Lambda dodatnia, wiec przelewa.... Przepływka nie pokazuje zadnych znaków życia.. Czas wymienic przepływke i sprawdzic czy bedzie lepiej
-
[B5 ALG] Duże spalanie 22L/100km ALG 2.8 193km
w Poniedziałek jade na Vaga martwi mnie ze nic moze nie pokazac ;(
-
[B5 ALG] Duże spalanie 22L/100km ALG 2.8 193km
Witam mam malutki problem moje auto pali 22l/100km co moze byc tego przyczyną i jak to sprawdzić?? -przepływka? -sonda lambda? -świece? Proszę o rady...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam z rana na którą dziś spocik?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spcik był spoko
-
[ALL B5] [B5 ALG] A4 Avant 2.8 quattro
Nowy wydech Nowa lotka Podświetlenie nóg Wieczorna sesja:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Audi pierwsza klasa,mody jak najbardziej na Plus
-
MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO
fele z rantem i bedzie baja
-
[ALL B5] [B5 ALG] A4 Avant 2.8 quattro
mój nie chce mruczeć
-
[B5 ALG] A4 2.8 QUATTRO AVANT
ładne auto no i Quattro jak się kupuje takie cacko to się nie patrzy na spalanie jeszcze lampy po lifcie i jest baja
-
[ALL B5] [B5 ALG] A4 Avant 2.8 quattro
no grilla jeszcze nie tykałem,ale coś tam bedzie drapnięte; foto wnetrza wieczorkiem
-
[ALL B5] [B5 ALG] A4 Avant 2.8 quattro
Kto patrzy teraz na przebieg Na budziku 210tysi Już jest nisko i wszędzie przycieram ale gleba będzie...
-
[ALL B5] [B5 ALG] A4 Avant 2.8 quattro
Wiatam chciałbym przedstawić moje A4 Marka: Audi Model: A4 Wersja: quattro Rok produkcji: 1997 Silnik: ALG 2.8 30v bez GAZU -climatronik -podgrzewane siedzenia -4x el.szyby -2x podłokietnik -felga ori 15 -fotele kubełki -el.lusterka -domykanie szyb z pilota -pełny FIS -podgrzewane spryskiwacze szyb -itd. PLAN: -Lampy 2 lify przód i tył -xenon -fele 17' -car audi -białe kierunki boczne -Podświetlane kratki nawiewów -czarna podsufitka -gwint -przyciemnione szyby -lotka RS -więcej mocy w trakcie.... - nowy wydech - duże lusterko lewe auto zakupione a miesiące temu wyglądało tak: Auto wygladało kiepsko ;( poprzedni wyłaściciel nic nie dbał o auto Nadeszły zmiany mam nadzieje ze na lepsze -lampy po 2 lifcie + xenon -białe kierunki -nowe Fele 17' -lampy po 2 lifcie -coś do grania Wnętrze:
-
[ALL B5] Kompresor do silnika 2.8 V6
szkoda ze nikt nie wie nic na ten temat ;( zostaje nam wymiana na 4,2 D2
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
ja zakupiłem Helixy-złote znalazłem juz dystanse i juz sa zamówione niebawem montaż mam nadzieje ze bede teraz słyszał dzwiek a nie sam bass
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
jakie sa odpowiednie??
-
[ALL B5] Wymiana głośników,jak je zamontować??
Witam jak w temacie chce wymienić wszystkie głośniki w swoim aucie bo jest za cicho sub zagłusza wszystko. rozkręciłem boczki i zonk,bo nowe głośniki nie pasują...... można gdzieś kupić pierscienie aby zamontować normalne głośniki a seryjne wyrzucić ?? bo gdy przykładałem głośnik nowy głośnik w zamiast starego żaden otwór nie pasował
-
[ALL B5] 4,2 w b5
jak tam, coś ruszyło się z tematem.... też planuje taka operacje ale na jesień