Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damian_qbass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. :****Wszystkiego co Najlepsze na Święta Bożego Narodzenia kochani , dużo radości uśmiechu, niech ten czas będzie spędzony w gronie rodzinnym... w miłości i szcześciu:****
  2. Hej... siemka:) miałem przyjechać ale jednak dzisiaj odpadam... rodzinka wpadła Przepraszam :*
  3. odgrzewam.. czy do zdemontowania błotnika jest potrzebne wyjęcie również drzwi? wygląda na to że dostane się bez problemu, ale pytam z ciekawości
  4. no ja póki co narazie siedze na miejscu, wyjezdzam w maksie na 2-3 dni
  5. Dzien Dobry Grzesiu ja ze spota odpadam chociaż pogoda jest bardzo ładna
  6. Mi tam taka pogoda odpowiada akurat więc myślimy nad czymś....terminy-niedziela czy sobota ? ... dwie miejscówki do wyboru , warto ustalić coś wcześnie i zgrać komu najlepiej pasuje ******* DATA !!! - 13, 14.04.13 - 20, 21.04.13 ( chyba że ktoś do lipna jedzie, niby tam jakieś rozpoczecie sezonu to można współnie nad czymś się zastanowić ) - 27, 28.04.13 ******* Miejsce!!! - Łuczniczka - Toruń ( poligon myśle że jest ciekawym rozwiązaniem ) spotkanie oczywiście przy Piotrze i Pawle ul. Broniewskiego
  7. helllołłłłłłłł może jak zrobi się ciepło warto zrobić większego spota.. tak jak jakiedyś...... pod Łuczniczką................... Pamiętacie?? Spot A4-klub.pl 2010-09-19 Bydgoszcz on Vimeo warto ustalić coś dużo wcześniej.. zrobić otwartą liste przed dłuższy czas.....
  8. szybko jeździ to pewnie nie słyszał
  9. no to kiepsko:( dużo zdrowia dla babci Wszystkiego Dobrego na te śnieżne świeta Panie i Panowie
  10. Dzięki również
  11. Miłego wieczorku for all
  12. Siemka:) no Prosze Grzesiu napisał na forum
  13. Wszystkiego Najlepszego Na Święta wam życze, dużo zdrowia, spokoju, pogody ducha i aby nadchodzący rok był lepszy niż mijający
  14. Witam szukam od jutra do piątku pokoju 2 osobowego do 35zł z łazienką w krakowie ( wyjazd delegacyjny) ma ktoś jakieś namiary?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.