-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:****Wszystkiego co Najlepsze na Święta Bożego Narodzenia kochani , dużo radości uśmiechu, niech ten czas będzie spędzony w gronie rodzinnym... w miłości i szcześciu:****
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hej... siemka:) miałem przyjechać ale jednak dzisiaj odpadam... rodzinka wpadła Przepraszam :*
-
Muzyka w naszych autkach
- Demontaż błotnika przód
odgrzewam.. czy do zdemontowania błotnika jest potrzebne wyjęcie również drzwi? wygląda na to że dostane się bez problemu, ale pytam z ciekawości- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja póki co narazie siedze na miejscu, wyjezdzam w maksie na 2-3 dni- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzien Dobry Grzesiu ja ze spota odpadam chociaż pogoda jest bardzo ładna- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi tam taka pogoda odpowiada akurat więc myślimy nad czymś....terminy-niedziela czy sobota ? ... dwie miejscówki do wyboru , warto ustalić coś wcześnie i zgrać komu najlepiej pasuje ******* DATA !!! - 13, 14.04.13 - 20, 21.04.13 ( chyba że ktoś do lipna jedzie, niby tam jakieś rozpoczecie sezonu to można współnie nad czymś się zastanowić ) - 27, 28.04.13 ******* Miejsce!!! - Łuczniczka - Toruń ( poligon myśle że jest ciekawym rozwiązaniem ) spotkanie oczywiście przy Piotrze i Pawle ul. Broniewskiego- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
helllołłłłłłłł może jak zrobi się ciepło warto zrobić większego spota.. tak jak jakiedyś...... pod Łuczniczką................... Pamiętacie?? Spot A4-klub.pl 2010-09-19 Bydgoszcz on Vimeo warto ustalić coś dużo wcześniej.. zrobić otwartą liste przed dłuższy czas.....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
szybko jeździ to pewnie nie słyszał- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to kiepsko:( dużo zdrowia dla babci Wszystkiego Dobrego na te śnieżne świeta Panie i Panowie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki również- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Miłego wieczorku for all- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka:) no Prosze Grzesiu napisał na forum- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszystkiego Najlepszego Na Święta wam życze, dużo zdrowia, spokoju, pogody ducha i aby nadchodzący rok był lepszy niż mijający- Pokój 2 osobowy-delegacja Kraków
Witam szukam od jutra do piątku pokoju 2 osobowego do 35zł z łazienką w krakowie ( wyjazd delegacyjny) ma ktoś jakieś namiary? - Demontaż błotnika przód