-
Zegary
A pakowanie budzika od diesla do benzyny jest do przejścia?
-
Fotele przód od A3?
Cześć, przerabiał ktoś temat? Mam okazję kupic fajne w alcantarze, orientuje się ktoś czy podchodzą? Bez większego rezania? Auto to 2001r.
-
Deska - polift
A dbałością wykonania lub materiałem? ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- A czy wszystkie poliftowe nawiewy są podświetlane?
-
Deska - polift
Cześć, mam pytanko, jaka jest różnica między zwykłą przedliftową dechą a poliftem? Mam okazje kupić w dobrej cenie w komplecie z tunelem.
-
Demontaż błotnika przód
Ooo widzisz, tak zrobię. Dziękuję ---------- Post dopisany 15-11-2012 at 06:45 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 19:48 ---------- Przepraszam za post pod postem ale... do wymontowania błotnika muszę zdjąć zderzak? WTF?
-
Demontaż błotnika przód
Jakieś lokalizacje tych śrubek? Będę wdzięczny
-
Demontaż błotnika przód
Cześć, muszę wymienić przedni lewy błotnik. Jutro dostanę część do założenia, duża filozofia?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, jestem z Krakowa i właśnie nabyłem B5kę.
K!m!
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta