Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegary


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do klubowiczów pytanie

Otóż w swojej audi posiadam o to takie zegary:

http://www.acsw.home.pl/zdjecia_allegro/licznik_audi-a3/licznik_audi-a3_01_resize.JPG

Moje pytanie brzmi:

Jakie zegary z fisem pełnym mogę zamienić za ten licznik? Audi jest z rocznika 1997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt rozumiem o co pytasz? Jak chcesz miec fis to kupuj zegary przedlfitowe albo polifotowe z fisem i rzeba i tak Cie czeka.

Tutaj masz watek w tym temacie: :szukaj:http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/ Wszystko dokladnie opisane jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt rozumiem o co pytasz?

Chodzi mi ot o jak pokazałem mam jak wyżej zegary a chce wymienić żeby mieć fis ale mi chodzi czy mogę takie:

http://images33.fotosik.pl/82/ce955a2824c92c1a.jpg

czy takie:

http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpg

Bo chciałbym kupić ale nie wiem jakie dokładnie żeby pasowało do mojego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj watek ktory Ci podalem i bedziesz wszystko wiedzial. Te ktore podajesz beda oba pasowac ale nie P&P, niezaleznie czy dasz od polifta czy przedlifta. I tak Cie czeka rzezba. Najprosciej bedzie z przedliftem bo immo nie masz w liczniku i odchodzi jeden problem, chociaz i to mozna obejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj watek ktory Ci podalem i bedziesz wszystko wiedzial. Te ktore podajesz beda oba pasowac ale nie P&P, niezaleznie czy dasz od polifta czy przedlifta. I tak Cie czeka rzezba. Najprosciej bedzie z przedliftem bo immo nie masz w liczniku i odchodzi jeden problem, chociaz i to mozna obejsc.

jak gadałem z moim elektrykiem to powiedział że spokojnie można podpiąć że on to robił i nie będzie problemu aczkolwiek ja nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiac to podepniesz, tylko kabelkologia dochodzi do tego.

no w sumie racja... ale zobaczymy może coś z tego wyjdzie jakbym znalazł liczniki całe z fisem działającym :)

---------- Post dopisany 13-11-2012 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 23:36 ----------

Czytając ten temat to da się podłączyć te zegary z fis-em czy nie? bo nie wiem czy montować w sumie...:facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się tylko troche trzeba będzie się pobawić z kabelkami, nie podejdą P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się tylko troche trzeba będzie się pobawić z kabelkami, nie podejdą P&P

no właśnie zastanawiam się czy brać je czy nie...

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

Da się tylko troche trzeba będzie się pobawić z kabelkami, nie podejdą P&P

a ile to pracy w mniej więcej zajmę? bo mi mówili że z dodatkowymi tymi sondami problem będzie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak co to będę miał zegary z fisem z 99r po pierwszym lifcie jeszcze z czerwonym podświetleniem na sprzedaż sprawne w 100% europejskie w zeszłym roku był wymieniany wyświetlacz jak byś był zainteresowany to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak co to będę miał zegary z fisem z 99r po pierwszym lifcie jeszcze z czerwonym podświetleniem na sprzedaż sprawne w 100% europejskie w zeszłym roku był wymieniany wyświetlacz jak byś był zainteresowany to pisz

a pokaż jak one wyglądają kolego wrzuć tu zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok tylko mam inny zegarek ten bez cyferek i lipa byłaby z podłączeniem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...