Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegary


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

bo co do podświetlenia na czerwono czy biało to jest prosty myk na zmianę. Ja w przedliftowych zegarach bez fisa przerabiałem podświetlenie na białe i wygląda sympatycznie więc mysle że w tych poliftowych z fizem można by to samo zrobic

a pokaż efekt jak to wygląda u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Na zdjęciu jest na max podświetlenie dlatego te duże różnice w jasności.

Dlatego spytałem jak to jest w poliftach żeby ewentualnie poprawić to podświetlenie u mnie. Zabieg polega na wytarciu czerwonej farby na skali od spodu i wymiana żarówek na diody. Z tym że ja dołożyłem jeszcze kilka diod żeby równiej świeciło. Głownie mi chodzi o podświetlenie wskazówek bo słabo wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Na zdjęciu jest na max podświetlenie dlatego te duże różnice w jasności.

Dlatego spytałem jak to jest w poliftach żeby ewentualnie poprawić to podświetlenie u mnie. Zabieg polega na wytarciu czerwonej farby na skali od spodu i wymiana żarówek na diody. Z tym że ja dołożyłem jeszcze kilka diod żeby równiej świeciło.

No powiem Tobie że widać różnice i mocno to daje :facepalm:ale ja nie podpowiem Tobie. Też szukałem zegarów polift ale tam IMO jest w liczniku i bawienie się by było także zostanę przy swoich tylko muszę poczekać aż elektryk mój znajdzie czasu bo jak już to rezenie wszystkiego będzie każdy czujnik itp trzeba będzie dawać manetkę zmienić itp :)

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

i chyba nie masz czujnika temp po lewej i może ładowności aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt zdjęcia i podkręcenia jasności. Na żywo wygląda prawie równo tylko wskazówki słabo świeca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt zdjęcia i podkręcenia jasności. Na żywo wygląda prawie równo tylko wskazówki słabo świeca.

To byś musiał na wskazówki dać new żarówki :banan:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

pomyśleć trzeba co tu zrobić żeby ładnie wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...