Treść opublikowana przez damian_qbass
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:****Wszystkiego co Najlepsze na Święta Bożego Narodzenia kochani , dużo radości uśmiechu, niech ten czas będzie spędzony w gronie rodzinnym... w miłości i szcześciu:****
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hej... siemka:) miałem przyjechać ale jednak dzisiaj odpadam... rodzinka wpadła Przepraszam :*
-
Muzyka w naszych autkach
- Demontaż błotnika przód
odgrzewam.. czy do zdemontowania błotnika jest potrzebne wyjęcie również drzwi? wygląda na to że dostane się bez problemu, ale pytam z ciekawości- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja póki co narazie siedze na miejscu, wyjezdzam w maksie na 2-3 dni- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzien Dobry Grzesiu ja ze spota odpadam chociaż pogoda jest bardzo ładna- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi tam taka pogoda odpowiada akurat więc myślimy nad czymś....terminy-niedziela czy sobota ? ... dwie miejscówki do wyboru , warto ustalić coś wcześnie i zgrać komu najlepiej pasuje ******* DATA !!! - 13, 14.04.13 - 20, 21.04.13 ( chyba że ktoś do lipna jedzie, niby tam jakieś rozpoczecie sezonu to można współnie nad czymś się zastanowić ) - 27, 28.04.13 ******* Miejsce!!! - Łuczniczka - Toruń ( poligon myśle że jest ciekawym rozwiązaniem ) spotkanie oczywiście przy Piotrze i Pawle ul. Broniewskiego- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
helllołłłłłłłł może jak zrobi się ciepło warto zrobić większego spota.. tak jak jakiedyś...... pod Łuczniczką................... Pamiętacie?? Spot A4-klub.pl 2010-09-19 Bydgoszcz on Vimeo warto ustalić coś dużo wcześniej.. zrobić otwartą liste przed dłuższy czas.....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
szybko jeździ to pewnie nie słyszał- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to kiepsko:( dużo zdrowia dla babci Wszystkiego Dobrego na te śnieżne świeta Panie i Panowie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki również- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Miłego wieczorku for all- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka:) no Prosze Grzesiu napisał na forum- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszystkiego Najlepszego Na Święta wam życze, dużo zdrowia, spokoju, pogody ducha i aby nadchodzący rok był lepszy niż mijający- Pokój 2 osobowy-delegacja Kraków
Witam szukam od jutra do piątku pokoju 2 osobowego do 35zł z łazienką w krakowie ( wyjazd delegacyjny) ma ktoś jakieś namiary?- Siłownia
Witam Pytanko o jakaś siłownie Kraków/ Nowa Huta.. ?? coś polecacie?- Problem 2.8 AAH drgania na benzynie + LPG
Witam Od Tygodnia pojawił się u mnie pewien problem. Od czasu do czasu auto po uruchomieniu silnika zaczyna wpadać wibracje, nie tracac przy tym obrotów. Po Przełączeniu na gaz wszystko wraca do normy... motor sprawia wrażenie jak by nie palił na jakiś gar... czy winą może być wtrysk?? dodam że świecie były sprawdzone jakiś czas temu.- Muzyka w naszych autkach
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
10 sierpnia (najblizszy piatek) Torun UMK (moze byc tez pip) godzina 20 top lista lista 1. bula 2. dropsone 3. Reniu 4. Krzychu 5. Damian. 6...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko;) jak będzie spocik w Toruniu to i ja się pojawie:) a z działeczką pomysł 1 klasa- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1-1- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chłopaki ico z tym pligonem w Toruniu i grilem?? pisze się ktoś.. 17 lub 24 Czerwca... Grill napewno, Bartek może ogarnie Fotografa.. no i miejscówka była dobra na jakieś tam małe sciganie:P- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Miłego dzionka pomimo pogody wszystkim:D- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to już się pisze.. za 2 tygodnie spot grilowy z fotografirennnn ... toruń-poligon ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- 17 czerwca- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no jest jest, jeśli byli by chętni na jechanie z Bydgoszczy no to pewnie, można i tak coś zoorganizować ... heh albo tak jak kiedyś.. na poligonie:P trawy pełno, miejsce jest gdzie autko postawić, zrobić zdjątko... może przy okazji kolejna sesja z większą ilością autek ?! - Demontaż błotnika przód