-
[B5 ABC] Quattro V6
Na zdjeciu swiatlo tak pada
-
[B5 ABC] Quattro V6
a dziekuje milo slyszec ze sie podoba jeszcze cos sie znalazlo //www.directupload.net/file/d/4258/deubikne_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4258/eikphpeh_jpg.htm
-
[B5 ABC] Quattro V6
tak kola to R18 a hamulce jeszcze serja ale plany sa zarzucić wieksze jeszcze kilka foto http://www.directupload.net/file/d/4257/rmmwvk2z_jpg.htm
-
[B5 ABC] Quattro V6
Aktualizacja
-
[B5 ABC] Quattro V6
Tak na przyszy sezon wpadnie Rotiform R 19 takie jak na foto kolega ma w A8 i wygladaja pieknie http://www.directupload.net/file/d/3743/jbimi2rb_jpg.htm Audi doczekalo sie filmu https://www.youtube.com/watch?v=YvxNvVeMD5o#t=34
-
mamy tu kogos z ZST ?
villain jest ze Stargardu, teraz mieszkamy w Goleniowie ale w zst często bywamy
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Galcowa srebrna pieknosc przylapana w Stargardzie
-
Żabka a4 2.6 v6 wyglądająca jak S4 :-)
Masz racje kazdy ma swoje pomysly
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Tak tak i stoi jak jestem u rodziców
-
EKIPA GOLENIÓW
ustalmy wspolnie dzien i miejsce tak aby kazdemu pasowalo
-
Żabka a4 2.6 v6 wyglądająca jak S4 :-)
Audi ladnie wyglada u mnie takie same serducho ale nie pasuja lampy z przodu powodzenia w modach
-
[B5 ABC] Quattro V6
Ogladalem twoje audi juz wczesniej naprawde super wyglada u mnie dzis montaż podswietlanych kratek
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Z mila chęcią bym dołączył ale nie dam rady
-
EKIPA GOLENIÓW
Czesc wszystkim tak sobie mysle ze \ mogli bysmy sie zebrac na ktorys dzien i zrobic spota w Goleniowie bodź gdzies w okolicy tyle jezdzi audiczek po Goleniowie był by ktoś chętny Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Quattro V6
Dzieki ) Kilka nowych fotek http://www.directupload.net/file/d/3735/zzasa8ri_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3735/ae4vidzx_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3735/a2jhcea3_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3735/5ns8okhd_jpg.htm