Treść opublikowana przez djbojus
-
[B5 ABC] Quattro V6
Na zdjeciu swiatlo tak pada
-
[B5 ABC] Quattro V6
a dziekuje milo slyszec ze sie podoba jeszcze cos sie znalazlo //www.directupload.net/file/d/4258/deubikne_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4258/eikphpeh_jpg.htm
-
[B5 ABC] Quattro V6
tak kola to R18 a hamulce jeszcze serja ale plany sa zarzucić wieksze jeszcze kilka foto http://www.directupload.net/file/d/4257/rmmwvk2z_jpg.htm
-
[B5 ABC] Quattro V6
Aktualizacja
-
[B5 ABC] Quattro V6
Tak na przyszy sezon wpadnie Rotiform R 19 takie jak na foto kolega ma w A8 i wygladaja pieknie http://www.directupload.net/file/d/3743/jbimi2rb_jpg.htm Audi doczekalo sie filmu https://www.youtube.com/watch?v=YvxNvVeMD5o#t=34
-
mamy tu kogos z ZST ?
villain jest ze Stargardu, teraz mieszkamy w Goleniowie ale w zst często bywamy
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Galcowa srebrna pieknosc przylapana w Stargardzie
-
Żabka a4 2.6 v6 wyglądająca jak S4 :-)
Masz racje kazdy ma swoje pomysly
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Tak tak i stoi jak jestem u rodziców
-
EKIPA GOLENIÓW
ustalmy wspolnie dzien i miejsce tak aby kazdemu pasowalo
-
Żabka a4 2.6 v6 wyglądająca jak S4 :-)
Audi ladnie wyglada u mnie takie same serducho ale nie pasuja lampy z przodu powodzenia w modach
-
[B5 ABC] Quattro V6
Ogladalem twoje audi juz wczesniej naprawde super wyglada u mnie dzis montaż podswietlanych kratek
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Z mila chęcią bym dołączył ale nie dam rady
-
EKIPA GOLENIÓW
Czesc wszystkim tak sobie mysle ze \ mogli bysmy sie zebrac na ktorys dzien i zrobic spota w Goleniowie bodź gdzies w okolicy tyle jezdzi audiczek po Goleniowie był by ktoś chętny Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Quattro V6
Dzieki ) Kilka nowych fotek http://www.directupload.net/file/d/3735/zzasa8ri_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3735/ae4vidzx_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3735/a2jhcea3_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3735/5ns8okhd_jpg.htm
-
[A6 ALLROAD] 2.7T- terenowy wariat :D
Ladne auto super sie prezentuje ale jeszcze na Goleniowie nie widzialem
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
czesc zawsze do niego jezdze i jestem zadowolony jest godny polecenia
-
[B5 ABC] Quattro V6
Dawno mnie nie bylo ale znalazlem troszke czasu wiec wrzuce wam moje oczko w glowie Audi mam od 2010 rok i w tym czasie troszke sie zmieniolo DANE : Silnik: 2,6 v6 ABC 150km Skrzynia : Manual Rok :1995 Kolor : LY3Z WYPOSAZENIE: Skórzana tapicerka ABS ABS+EBV-korektor sily chamowania elektr. Antena radiowa w szybie tylnej Blokada mechanizmu roznicowego EDS Fotel kierowcy i pasazera z regulacja wysokosci Glosiniki 8 szt.(system Bose) Immobilajzer ,katalizator kolumna kierownicy regulowana elekt. lusterka lusterka zewnetrzne w kolorze nadwozia Napinacze pasow air bag x2 tylne siedzenia dzielone elektryczne szyby szyby przyciemniane termicznie swiatla przeciwmgielne swiatla z regul. kata pochylenia elekr. dodatkowe swiatlo STOP Alufelgi wspomaganie centralny zamek podgrzewane fotele hak holowniczy ze zdejmowana glowica instalacja gazowa BRC klimatyzacja automatyczna lakier metalizowany skorzana tapicerka wykonczenie wnetrza drewnem Zmieniarka na 6 CD Zmiany lampy przod II lift (byly sonary z ringami ) lampy tyl lift (byly oryginalne przed liftem ) wpadly alu 17 z audi Allroad zima orginalne 16 z audi a6 Gwint zalozenie seryjnej obudowy filtra powietrza ( byl storzek ) pomalowanie zderzakow (byly porysowane i poobijane od kamyczków podswietlane kratki nawiewow II lift Plany Zalorzyc wieksze kolo wymienic zderaki na s4 reczny w skorze DCN... Tak bylo kiedys : http://www.directupload.net/file/d/3717/yq5mvxbx_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/3y2jmim9_jpg.htm A tak na dzis : http://www.directupload.net/file/d/3717/86j9hpd7_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/ptcrjrnr_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/as4bg6qs_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/94mcsjag_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/m6bq3svj_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/59m2bhv5_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/rjve7mrf_jpg.htm
-
Iv Event Szanuj-Sie.pl
jade tez
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja tez sie pisze byl bym za sobota
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dziekowka za wspolny wyjazd oby wiecej takich
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Martinez bede czekal na lidlu tylko na ktora godzine ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Super o ktorej i gdzie sie spotykamy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jedzie ktos z Goleniowa bodz Nowogardu bo chcial bym sie dolaczyc ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ---------- Jedzie ktos z Nowogardu bądź z Goleniowa chcial bym sie dolaczyc
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
martinez jestem za , fajnie bylo by sie pokazac