Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djbojus

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djbojus

  1. Na zdjeciu swiatlo tak pada
  2. a dziekuje milo slyszec ze sie podoba jeszcze cos sie znalazlo //www.directupload.net/file/d/4258/deubikne_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4258/eikphpeh_jpg.htm
  3. tak kola to R18 a hamulce jeszcze serja ale plany sa zarzucić wieksze jeszcze kilka foto http://www.directupload.net/file/d/4257/rmmwvk2z_jpg.htm
  4. Aktualizacja
  5. Tak na przyszy sezon wpadnie Rotiform R 19 takie jak na foto kolega ma w A8 i wygladaja pieknie http://www.directupload.net/file/d/3743/jbimi2rb_jpg.htm Audi doczekalo sie filmu https://www.youtube.com/watch?v=YvxNvVeMD5o#t=34
  6. villain jest ze Stargardu, teraz mieszkamy w Goleniowie ale w zst często bywamy
  7. Galcowa srebrna pieknosc przylapana w Stargardzie
  8. Masz racje kazdy ma swoje pomysly
  9. Tak tak i stoi jak jestem u rodziców
  10. ustalmy wspolnie dzien i miejsce tak aby kazdemu pasowalo
  11. Audi ladnie wyglada u mnie takie same serducho ale nie pasuja lampy z przodu powodzenia w modach
  12. Ogladalem twoje audi juz wczesniej naprawde super wyglada u mnie dzis montaż podswietlanych kratek
  13. Z mila chęcią bym dołączył ale nie dam rady
  14. Czesc wszystkim tak sobie mysle ze \ mogli bysmy sie zebrac na ktorys dzien i zrobic spota w Goleniowie bodź gdzies w okolicy tyle jezdzi audiczek po Goleniowie był by ktoś chętny Pozdrawiam
  15. Dzieki ) Kilka nowych fotek http://www.directupload.net/file/d/3735/zzasa8ri_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3735/ae4vidzx_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3735/a2jhcea3_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3735/5ns8okhd_jpg.htm
  16. Ladne auto super sie prezentuje ale jeszcze na Goleniowie nie widzialem
  17. czesc zawsze do niego jezdze i jestem zadowolony jest godny polecenia
  18. Dawno mnie nie bylo ale znalazlem troszke czasu wiec wrzuce wam moje oczko w glowie Audi mam od 2010 rok i w tym czasie troszke sie zmieniolo DANE : Silnik: 2,6 v6 ABC 150km Skrzynia : Manual Rok :1995 Kolor : LY3Z WYPOSAZENIE: Skórzana tapicerka ABS ABS+EBV-korektor sily chamowania elektr. Antena radiowa w szybie tylnej Blokada mechanizmu roznicowego EDS Fotel kierowcy i pasazera z regulacja wysokosci Glosiniki 8 szt.(system Bose) Immobilajzer ,katalizator kolumna kierownicy regulowana elekt. lusterka lusterka zewnetrzne w kolorze nadwozia Napinacze pasow air bag x2 tylne siedzenia dzielone elektryczne szyby szyby przyciemniane termicznie swiatla przeciwmgielne swiatla z regul. kata pochylenia elekr. dodatkowe swiatlo STOP Alufelgi wspomaganie centralny zamek podgrzewane fotele hak holowniczy ze zdejmowana glowica instalacja gazowa BRC klimatyzacja automatyczna lakier metalizowany skorzana tapicerka wykonczenie wnetrza drewnem Zmieniarka na 6 CD Zmiany lampy przod II lift (byly sonary z ringami ) lampy tyl lift (byly oryginalne przed liftem ) wpadly alu 17 z audi Allroad zima orginalne 16 z audi a6 Gwint zalozenie seryjnej obudowy filtra powietrza ( byl storzek ) pomalowanie zderzakow (byly porysowane i poobijane od kamyczków podswietlane kratki nawiewow II lift Plany Zalorzyc wieksze kolo wymienic zderaki na s4 reczny w skorze DCN... Tak bylo kiedys : http://www.directupload.net/file/d/3717/yq5mvxbx_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/3y2jmim9_jpg.htm A tak na dzis : http://www.directupload.net/file/d/3717/86j9hpd7_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/ptcrjrnr_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/as4bg6qs_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/94mcsjag_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/m6bq3svj_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/59m2bhv5_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3717/rjve7mrf_jpg.htm
  19. jade tez
  20. Ja tez sie pisze byl bym za sobota
  21. Dziekowka za wspolny wyjazd oby wiecej takich
  22. Martinez bede czekal na lidlu tylko na ktora godzine ?
  23. Super o ktorej i gdzie sie spotykamy
  24. Jedzie ktos z Goleniowa bodz Nowogardu bo chcial bym sie dolaczyc ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ---------- Jedzie ktos z Nowogardu bądź z Goleniowa chcial bym sie dolaczyc
  25. martinez jestem za , fajnie bylo by sie pokazac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.