Treść opublikowana przez djbojus
-
EKIPA GOLENIÓW
tak jak mówisz bert851 pozdrawiam
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
nie zapomnijcie o mnie wpisuje sie rowniez :>
-
EKIPA GOLENIÓW
jestem za niedziela moze wszyscy zbierzemy sie na 15 poudniku tylko nie wiem czy o ten chodzi co mysle a puzniej sie dogadamy pozdrawiam wszystkichj :>
-
EKIPA GOLENIÓW
moze jakos w wekend to moze jeszcze sie ktos dopisze
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
26.10 srebrne audi 1,9 tdi z klubowa naklejka i rej. zs widziane pod galerja gryf w szczecinie
-
EKIPA GOLENIÓW
tez jestem za .trzeba cos zorganizowac bo nudno sie robi
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
w tyedy mi sie spieszylo ale bedzie jeszcze okazjia pozdrawiam :>
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
nie w barzkowicach to nie widziałem ale za to jakis czas temu w nowogardzie obok lidla tak jechałem oplem, omega A biala pozdrawiam
-
EKIPA GOLENIÓW
bert851 to chyba widziałem cie wczoraj pod lidlem w goleniów okolo 21 ja stałem przy wejsciu a co do spotu na poudniku tez sie lapie mam tylko pare km pozdrawiam cheesy
-
EKIPA GOLENIÓW
to juz 1 osoba z goleniowa ps. masz białe a4 avant z naklelka b5 batalian pozdrawiam :>
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
tez sie pisze na karte na orlen
- [B5 AGB] VIAGRA
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
zielone a4 avant z naklejka klubowo i rej.ZST... stało obok mnie w Barzkowicach :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
pisze sie na liste Djbojus
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zgadzam sie z kolega Galec
-
[B5 AFN] [ALL] MOJA AUDI :D
Ladny kolor i ładne audi :)
-
EKIPA GOLENIÓW
przepraszam ze zawiodłem ale czekalem na kolegów ,kazali czekac do 14 ja czekałem a tu nagle oni nie jada. sad martinez1980 obiecuje ze nastepnym razem jestem na 100 procent i zauje ze nie pojechałem sam mysle ze poznał bym kilku klubowiczów . ale sami widzicie tak mozna polegac na kolegach . pozdrawiam sad
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
przepraszam ze zawiodłem ale czekalem na kolegów ,kazali czekac do 14 ja czekałem a tu nagle oni nie jada. martinez1980 obiecuje ze nastepnym razem jestem na 100 procent i zauje ze nie pojechałem sam mysle ze poznał bym kilku klubowiczów . ale sami widzicie tak mozna polegac na kolegach . pozdrawiam
-
EKIPA GOLENIÓW
to postaraj sie ze mna moze 4 audi a4 przyjada :> pozdrawiam
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ooo to bedzie nas troszke oby ladna pogoda dopisała pozdrawiam
-
EKIPA GOLENIÓW
chyba jak standardowo o 10
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to ja bede na miejscu gdzies o 9 gora 10 a wraz ze mna 2 A4 i trzy auta pozdrawiam :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
koledzy jedziecie 5.09.2010 na zlot do Makowic który organizuje bmw szczecin wstep tylko 10 zl od auta A oto tresc z bmw BMW ON ASPHALT III 17.08.2010r. 20:30 Zarząd BMW Klub Szczecin oraz jego Klubowicze mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych fanów motoryzacji na organizowany na dzień 05.09.2010r Zlot na Lotnisku w Makowicach!!! Odbędą się tam III zawody klubowe w tym roku o nazwie "BMW on ASPHALT". UWAGA: Koszt wjazdu od jednego auta to 10zł! Więcej informacji na naszym FORUM!! Zapraszamy wszystkich serdecznie! Mapka dojazdu na zlot: pokazemy sie jako audi 3 a4 jada odemnie pozdrawiam smiley Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:31a tu jest mapka http://img120.imageshack.us/img120/8044/mapkaje8.jpg
-
EKIPA GOLENIÓW
koledzy jedziecie 5.09.2010 na zlot do Makowic który organizuje bmw szczecin wstep tylko 10 zl od auta A oto tresc z bmw BMW ON ASPHALT III 17.08.2010r. 20:30 Zarząd BMW Klub Szczecin oraz jego Klubowicze mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych fanów motoryzacji na organizowany na dzień 05.09.2010r Zlot na Lotnisku w Makowicach!!! Odbędą się tam III zawody klubowe w tym roku o nazwie "BMW on ASPHALT". UWAGA: Koszt wjazdu od jednego auta to 10zł! Więcej informacji na naszym FORUM!! Zapraszamy wszystkich serdecznie! Mapka dojazdu na zlot: pokazemy sie jako audi 3 a4 jada odemnie pozdrawiam [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:31_________________________________________________a tu jest mapka http://img120.imageshack.us/img120/8044/mapkaje8.jpg
-
EKIPA GOLENIÓW
z miła checia a kiedy jakis spocik organizujecie to ze mna przyjada jeszcze trzy a4 pozdrawiam i z miła checia poznam wszystkich :>