Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj jechaliśmy z Kolkovem obejrzeć w Lublinie Hądę Integre , po ostatnim dzwonie mojej ukochanej Parówy miałem juz dość audi ze względu na awaryjność i spalanie :decayed: . niestety integra była złożona z w pewnym stopniu przystanku PKS i Toi-Toi'a i nie zdecydowałem sie na jej zakup.

W drodze powrotnej zrezygnowani zobaczyliśmy w podlubelskiej wsi takie oto coś

pict1341.jpg

Zaciekawieni , zatrzymalismy sie zeby obejrzeć to cudo , okazało sie ze jest na sprzedaż. :decayed:

dsc00076oa.th.jpg dsc00077i.th.jpg 57758374.th.jpg 66995748.th.jpg

dsc00075pg.th.jpg dsc00080m.th.jpg pict1346.th.jpg pict1343.th.jpg

Mody :

1. TurboTimer Blitz

2. Kierownica/mieszek/podłokietnik/ręczny/gałka w skórze perforowanej z Lamborghini

3. RECARO kubły skóra/alcantara czarno-niebieska

4. Zmiana konsoli oraz tunelu na poliftowy

5. Navi+ , emulator zmieniarki

6. Bixenony D2S pomalowane na czarny mat

7. Grill RS4 w czarnym macie

8. Gwint H&R

9. Tylne lampy 2lift

10. Znaczek na klapie "Turbo" z prosiaka

11. Soft na około 300KM

12. Zmiana podświetlenia nóg i oświetlenia w kabinie na ledowe

13. Deska/konsola/tunel/podłokietnik w czarnym floku

14. Zegary "Oil Pressure" i "Boost" na desce

15. Wydech przelotowy z zostawionym ostatnim tłumikiem

16. Usunięta tylna wycieraczka

17. Podszybie poliftowe

18. Osłona pompy ABS z Passka VR6

19. Plastiki pod maska w czarny połysk + biały napis "Biturbo"

Plany :

1. Felga 18" ROTA Grid IK-F

2. Ściema wszystkich szyba na lajtowy czarny

3. Stożek ITG

W tej chwili auto wygląda tak :

25608396.th.jpg 58412161.th.jpg 56780397.th.jpg

56987283.th.jpg 35164099.th.jpg 63046001.th.jpg 69950772.th.jpg 53996126.th.jpg 36150145.th.jpg

54831052.th.jpg 76518906.th.jpg 45461686.th.jpg 18092514.th.jpg

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bardzo ładna... :good::kox: :kox: :kox:

...dopiero będzie za 2 tygodnie

Opublikowano

Jedyne co można powiedzieć to :kox: :kox: :kox: Śliczna, gratuluje zakupu.

Opublikowano

fajna tylko trochę stara :decayed: ...ale jakby to powiedzieć, pasujecie do siebie :tongue4:

Opublikowano

Wczoraj jechaliśmy z Kolkovem obejrzeć w Lublinie Hądę Integre , po ostatnim dzwonie mojej ukochanej Parówy miałem juz dość audi ze względu na awaryjność i spalanie :decayed: . niestety integra była złożona z w pewnym stopniu przystanku PKS i Toi-Toi'a i nie zdecydowałem sie na jej zakup.

W drodze powrotnej zrezygnowani zobaczyliśmy w podlubelskiej wsi takie oto coś

pict1341.jpg

uadna :good: wypasik gicior, naprawiaj fisa szybko bo mnie wk***ia :polew::decayed:

gwinta i 18 i mjut :good: :good:

Opublikowano

dude...nie ma się czym chwalić, zawiedliśmy się na Tobie - temat do usunięcia :thumbdown: :thumbdown: :kwasny:

:dziura:

Opublikowano
  • Autor

fajna tylko trochę stara :decayed: ...ale jakby to powiedzieć, pasujecie do siebie :tongue4:

fakju , swoją starość ona rekompensuje pierdolnięciem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

naprawiaj fisa szybko bo mnie wk***ia :polew::decayed:

gwinta i 18 i mjut :good: :good:

fisa bede ogarniał szybko , gewinde+18" najszybciej na wiosne

Opublikowano

V6 Biturbo ? to pewnie ma z 75 KM ? :mysli:

będzie frańca wymiatać :kox::chytry:

Opublikowano

ujdzie :kox:

Opublikowano

Moskal gratki :kox:

Jakieś plany :mysli:

Opublikowano

No jednak.. :good:

Ale te fotele :kox: Musisz jeździć w tym samochodzie tylko i wyłącznie w niebieskich koszulach :D

Opublikowano

gratki :good:

Opublikowano

fura :kox: silnik miodzio :naughty:

szkoda że nie Recaro :confused4:

plus za alcanterę :good:

będzie Lpg? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jakieś plany :mysli:

cos sie tam w głowie rodzi , ale na razie musze sie odbic od dna z hajsem :wink4:

środek polift+ RNSe :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ale te fotele :kox: Musisz jeździć w tym samochodzie tylko i wyłącznie w niebieskich koszulach :D

widziałeś mnie kiedyś w koszuli ??? a zwłaszcza w niebieskiej ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

będzie lpg??

Opublikowano

moskal teraz bedzie wymiatać w Sce :decayed::kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

będzie lpg??

na razie sie nie zapowiada , zobaczymy z czasem , musze sprawdzić ile to bedzie pilo normalnie , parówa chlała 13/100 jesli esa weźmie 15/100 to tragedii nie bedzie , praktycznie wcale nie jeżdże po mieście więc to duzy + :good:

Opublikowano

Do 3 razy sztuka :decayed:

Opublikowano

Gratuluję autka :good: oby się dobrze spisywała i nieźle zapyerdalała :kox:

Opublikowano

Ale te fotele :kox: Musisz jeździć w tym samochodzie tylko i wyłącznie w niebieskich koszulach :D

widziałeś mnie kiedyś w koszuli ??? a zwłaszcza w niebieskiej ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Moskal to mam juz robic :?: :cool1:

2b7136ed5d3c51dbm.jpg

a co do eSki naprawde ladna :good:

kolor: chyba jedyny słuszny-Nagaro Blue

Nogaro :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.